PDA

View Full Version : Кой от двамата да избера ? :)



Dizziness
08-24-2013, 13:39
Здравейте, аз съм момиче на 21 години, уча в Стара Загора. Последната ми връзка беше преди около година. Наскоро обаче компанията ми започна да излиза с още две момчета, с които се познавам, понеже бяха част от компанията на бившия ми приятел. И двамата са от моя роден град. В последствие се оказа, че и двамата изпитват нещо към мен, но са много добри приятели, не искам да създавам проблеми, макар че и двамата си споделили този факт и казали, че всичко зависи от мен, без да има наранени. Та... те са тотални противоположности и имам симпатии и към двамата. Нека ги наречем К. и П.
- К. е по-голям от мен с три години. Вече е завършил бакалавърска степен и си работи във фирма. Още живее с техните. Той е импулсивният, спонтанният, енергичният, този, който ще каже "Хайде да палим колата и да отидем до Варна..." Не пие, не пуши. Обича да танцува. Като цяло характерът му е сходен с моя. Обичаме разнообразието, но дори на мен понякога ми се иска да дам спирачка, да си остана в нас, да се изолирам и да си почина. Не съм сигурна обаче, дали той е така и дали няма да му омръзна бързо и да бъда разочарована за пореден път. Той е амбициозният, този, който иска да е номер едно, да постига целите си, също като мен, но дали ще бъда съвместима с мое мъжко копие? Друго важно нещо е, че той споделя моите интереси, играем билярд заедно, харесва ми откачените медицински снимки във фейсбук без да се отвращава. :D Ако информацията е важна финансовият им статус е над средното ниво.
- П. ми е набор. Той e по-спокойният, по-милият. С него мога да говоря на много теми, но не ми споделя интереса с медицината например. Билярд играем. Той е душичката, този, който ще ми донесе шоколад в 1 часа и ще ми предложи да се разходим. Лошото е, че учи в чужбина, идва си за през ваканциите и лятото е тук. Сега е втора година има общо четири. Двамата смятат да започнат бизнес като се прибере П. Той още няма книжка, не е тип, който ще скочи, ще запали колата и ще ме изненада с някоя нова дестинация. Но пък с него си пиша повече, той ми праща поздрави на любимата ми група. Лошото е , че техните са разведени и това му влияе, въпреки, че не го показва толкова и поради този факт пропуши от доста време и то сериозно.

Да обобщя: и двамата са много забавни, разсмиват ме постоянно, винаги ни е весело. И двамата са добри и ще дадат каквото имат, за да са щастливи всички, не са егоисти. Но като цяло съм малко объркана, знам, че крайното решение е мое, просто искам други гледни точки. П.С. И двамата знаят какво става, не крия от никой нищо, всеки знае какво съм казала на единия и обратно, няма скрити помисли, интриги и лицемерие.

changedthewayukissme
08-24-2013, 20:46
Точно ние не можем да ти кажем с кой да бъдеш,ти сама трябва да решиш с кой искаш да си..

Титания
08-24-2013, 21:09
Точно ние не можем да ти кажем с кой да бъдеш,ти сама трябва да решиш с кой искаш да си..

тя е права. Но аз мога да ти кажа това:
Първият наистина звучи добре - забавен, малко лудичък, страхотна компания. Но понякога това не е много добър избор. Баба ми е направила тази грешка. Омъжила се е за забавен тип и цял живот съжалява. Когато са били млади, той постоянно е зарязвал семейството си, за да ходи на, цитирам баба - "партита". Никога не е бил при семейството си, когато то е имало нужда от него. Дори и сега е така.
Знам, че може и да не стане така, както аз го написах. Просто изложих възможно най-лошия вариант.
Вторият също звучи добре - забавен, мил, готов на всичко. Мисля, че той е по-добрият избор. Но любовта от растояние е почти невъзожна. Трябва да решиш дали ще можеш да го изчакаш и да знаеш дали и той е готов на същото за теб. Колкото до пушенето - това е вреден навик и неприятен. Но когато някой обича някого, е готов на всичко за него.
Помисли над това и реши кое ще бъде най-добре за теб и как ще си щастлива. Стискам палци да избереш правилно

fenastz
08-24-2013, 21:17
Един в розовото, един в гъзера

betudontbet
08-24-2013, 21:32
^ И 3ти да снима , може да извадиш и някой лев.

Lian4ety
08-27-2013, 21:05
Няма как случайни хора като нас да ти влязат в положението и да ти кажем кого да избереш, защото първо не те познаваме, второ не познаваме тях и трето не знаем какво е вътре в теб. Според мен трябва да си изградиш някакъв модел на човека, когото искаш до себе си и да видиш кой от двамата изброени ти допада повече.
Аз лично бих избрала първият, защото моят тип е импулсивен, спонтанен, разнообразен. Сама за себе си трябва да го прецениш, почувстваш, защото действително отговорът се крие в теб. :)

draid
08-27-2013, 22:28
Избери по-умният. Няма за какво да ми благодариш ;)

tireheb
08-27-2013, 22:44
средния избери

Cloud9
08-28-2013, 06:34
Ти за гадже ли ги избираш или за психологичен профил? Това става с любовта след време май-превръща се в анализ на положителните и отрицателните качества.Ти си знаеш какво изпитваш. Първият е още малко дете, нищо че е по-голям от теб.Другият пък е в чужбина и такава връзка не е гаранция че ще има добър край.

Amore-Mio*
08-28-2013, 09:13
Първият лично на мен по описанието ми допадна повече.

Но със сигурност изпитваш към единия от тях нещо повече - избери него.
Защото, накрая, от двата стола ще паднеш.

elki4ka
08-28-2013, 09:45
Честно казано 2рия ми звучи по надежден..Душичка,в който си сигурна,че никога няма да ти изневери или да се държи лошо с теб..Сама казваш,че първия е по-спонтанен.Не знаеш как ще реагира в дадена ситуация.За мен сигурността е по-важна от забавлението

Wednesday666
08-28-2013, 09:47
Защо не се откъснеш за малко и от двамата и да видиш какво ще стане от там нататък, имам предвид как ще го чувстваш, кой ще ти липсва повече и т.н.?
Защото ние тук адекватен съвет не можем да ти дадем, на някого ще му хареса повече първия, на друг втория, все пак ние не сме ти.
На мен лично ми допада повече първия, но това не означава, че това ще е правилният избор за теб.

marilyn
08-28-2013, 10:17
Не знаеш какво искаш. Няма да получиш нещо, което да те удовлетвори. За да си доволна, трябва да знаеш какво искаш и така лесно го намираш.

Все единия ще ти харесва повече. А втория с връзка от разстояние... не си представям.

Не звучиш като човек на 21.

Dizziness
09-05-2013, 09:13
Разбрах какво искам, избрах да бъда с първия. Благодаря на всички за хубавите мнения. Успехи в любовта! : )

Cloud9
09-05-2013, 10:46
Не е голяма изненада че избра него.Успех ти желая в любовта

baby_baby
09-06-2013, 13:28
Аз ако бях щях да избера първия но ти си знаеш ние неможем да ти кажем кои да избереш

kati 123
09-06-2013, 19:41
ами ти сама трябва да си решиш защото ние не ги познаваме но по описанието аз ако съм ще избера П. все пак ти решаваш

slunch
09-06-2013, 19:55
Послушай сърцето си.. звучи изтъркано, но е така. И все пак ние не можем да кажем, защото на едни ще допадне повече първия, на други втория. Ти знаеш какво чувстваш. На твое място бих избрала първия, защото предпочитам изненадващото и тръпката в новите неща, но първо си разясни какво търсиш ти. Дали връзка от разстояние или връзка тук и сега с всички предизвикателства на неизвестното. Или по-добре не избирай, защото може да се стигне до момента, в които си казваш, че трябваше да избереш другия. Просто излез и с двамата насаме и ще видиш към кой ще имаш повече чувства или дори физическо привличане, не е възможно да харесваш и двамата поравно. Замисли се върху това. Успех с каквото и да решиш и дано направиш правилния избор! :)