PDA

View Full Version : ... Извинявам се за поредната тъпа тема..



tit
08-24-2013, 19:06
Здравейте. НА 17 съм и до преди 2 дена бях девствена. Приятеля ми е на 18 ако има значение. Та .. малко се притеснявам защото ... направихме го без презерватив. Да да знам доста идиотско от моя страна и повече няма да се повтори. Изобщо не е свършвал а и мен много ме боля и ... знам че има шанс пак да е станало нещо то и с и без презерватив риска си го има. От няколко дена чувствам дискомфорт и когато уринирам ми щипе.. та си мислех да не е цистит? Той го е правел преди винаги със презерватив и само 2 пъти без с едно и също момиче което също е било девствено. Не ходя често то тоалетната защото четох там за симптомите ... най много 2 пъти на ден а и по принцип не пия много течности. Та като се зачетох пък за гонореята и хламидиите какъв е шанса да съм лепнала нещо. Другото което е днеска малко ме боля ниско в корема .. същата болка както когато ще ми идва. След което и имах малко кръв. Та какъв е шанса да е станала белята и какъв е шанса да съм лепнала нещо?

mlf
08-24-2013, 19:13
Прави го с презерватив от тук насетне !!
Трябвало ли е да ти идва скоро .. ако ДА значи нямаш проблеми (не си бременна), а ако НЕ .. може да е просто от първия път или пък наистина да си бременна, или пък да си лепнала нещо.

white knight
08-24-2013, 19:20
Прави го с презерватив от тук насетне !!
Трябвало ли е да ти идва скоро .. ако ДА значи нямаш проблеми (не си бременна), а ако НЕ .. може да е просто от първия път или пък наистина да си бременна, или пък да си лепнала нещо.
защо "или"?

Koteto88
08-24-2013, 19:39
На 13.08 пробвах за първи път трева, което се повтори и на 15.08, от тогава не съм пушила повече!! Преди 4 дена се разболях и родителите ми се притесниха и от това, че не ям и искат да ми направят пълна кръвна картина и снимка на белите дробове и сега като споменах белите дробове от скоро (1 месец) пуша, не по много, но все пак .. Ще ми отчете ли марихуаната този тест ?? И ще се види ли никотина в белите ми дробове ?

magneticfields
08-24-2013, 20:30
ъъъ...
К'во общо има това с темата горе???

FuCKkK13
08-24-2013, 20:42
1во - първи път без презерватив ?! едно,че е по-некомфортно ( за първи път говорим ! ),друго,че като гледам не си и достатъчно образована ( или поне това личи от темата)
2ро - ако си е направил изследвания и знае,че е ''чист'' и на теб нищо ти няма..
3то - пари те най-вероятно заради това,че ти е бил първия път - това си е още нещо като '' рана''
4то - ако белята беше станала щеше да разбереш след доста по два дни 8-)

marilyn
08-24-2013, 21:11
Принципно не е нормално да уринираш по 2 пъти на ден. Прави секс с презерватив. Болест може да си си лепнала, защото не сте се пазили, но на дали ще има симптоми след 2 дни. Панирала си се.

tit
08-24-2013, 21:15
Добре ... голяма съм паника по принцип и почвам да си мисля глупости в повечето случаи. Да речем че не съм лепнала нищо (тази седмица ще отида на гинекологичен преглед), пари ми вследствие на това че ми е било за първи път ... и да речем и кървенето е било поради това че ми е за първи път и малко или много съм го подразнила там нещо .. защо е тази болка в долната част на корема както когато ще ми идва цикъла? По принцип ми е нередовен и ми пропуска по 1 месец. И не мога да разбера кога ще ми дойде затова и така се притеснявам, но кървенето беше само веднъж а болката продължава също така ме боли и кръста. Пък като тръгнах да чета симптомите за бременност ми призля. ;х И ако може без нападателни коментари.

marilyn
08-24-2013, 21:18
Боже, той цикълът ѝ нередовен, тя се клеца без гума...

Нередовният цикъл може да е следствие от кисти, да те боли заради това, може да ти идва- следователно да те боли от ПМС и куп други неща.

Като ти е нередовен и ти пропуска даже, а си на 17, защо не си ходила на лекар?

FuCKkK13
08-24-2013, 21:26
Боже, той цикълът ѝ нередовен, тя се клеца без гума...

Нередовният цикъл може да е следствие от кисти, да те боли заради това, може да ти идва- следователно да те боли от ПМС и куп други неща.

Като ти е нередовен и ти пропуска даже, а си на 17, защо не си ходила на лекар?

а,ново 20 :?
марш на лекар за цикъла
симптоми на бременност ти казах,че не се появяват след 2 дена :?
и да,има хора,които кървят по 3-4 дена след първия път
за глупости се притесняваш.. единственото за което имаш основание е да не си лепнала нещо...
и като те гледам - вземи се образовай,иди на лекар и вече НЕ ПРАВИ СЕКС БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ

tit
08-29-2013, 15:59
На 22 го направих и след 2 дена ми дойде .. много ме боля, но продължи едва 4 дена а по принцип ми продължаваше по повече дали има вероятност АКО съм забременяла да е цветна бременност,въпреки че съм наясно с това че рядко се среща и че си набивам много филми и все измислям всякакви глупости ... ще изчакам още една седмица и ще си направя тест а и тая седмица имам час за гинеколог но за всеки случай пак да питам каква е вероятността.. ?

ADMIRALKA14
08-29-2013, 16:08
^ Мацка, стига си се панирала, нищо ти няма. А ако си бременна симптомите даалеч, далееч няма да се появят след два дни или седмица.

tit
08-29-2013, 16:53
А тъй като утре ще ходя за направление при личния парене и бяло течение достатъчни причини ли са за да ми го даде? По принцип това си е така и аз заради това искам да отида,че да се успокоя ? А относно симптоми за бременност аз такива си и нямам засега по принцип ... набих си го в главата,но като ми дойде се успокоих и после като са вкарах пак с тази цветна ... и ся утре ако не ми даде направление този личния направо не знам... ;д

aniezina
08-29-2013, 19:11
Парене и бяло течение са повече от достатъчни за направление. Дори желанието за профилактичен преглед е достатъчно за направление.