PDA

View Full Version : Anima Fans



nasnedogonyat
08-24-2013, 20:02
Гледате ли анимета ^.^
Кое ви е любимото?
Любим аниме герой ? :))
Колко време отделяте за гледане ?

otiose
08-25-2013, 12:41
Дъъъ, не знам, YuGiOh, Wolf's rain, Shingeki no Kyojin, може би Neon Genesis Evangelion, Gundam...
Хиге (Wolf's rain), Annie Leonhardt (SNK)...
3-4 часа, зависи.

YukiMonsterBunny
08-29-2013, 00:19
Мда гледам :3
Любимо .. може би Kuroshitsuji.
Sebastian <3 x3
Зависи .. :)

YSMF
08-29-2013, 20:09
Не помня колко много съм гледала. Любими са ми Death note, Skip beat, Kuroshitsuji, Kamisama Hajimemashita и Maid sama. Сега обаче предпочитам мангите, защото ми е по - лесно да ги следя през телефон, а и досега от новия сезон не са ме впечатлили анимета, че да ме накарат да ги следя.

DarkRaven
08-30-2013, 17:51
Гледам и пак съм си препълнил харда. :D
Любими... Хъм... Bakuman, Code Geass, Death Note, Final Fantasy VII Advent Children, One Piece, Gintama и... Абе много са. ^_^
Любими герой, любими герой... О това си е много щракане по клавиатура! :D
Колко часа? Ами зависи от това в какво настроение съм и с какво време разполагам.

tori
08-30-2013, 18:20
Гледам, да. Имаше една тема доста дългичка тука, кой знае къде сме я забутали. Любимо нямам, както и герои любими. Пък и не съм гледала толкова много, просто защото съм млад фен. В момента съм на Brothers Conflict и има много дъга. Имам много, които съм почнала, но съм прекъснала гледането по някаква причина и мисля да възобновя. цък (http://myanimelist.net/profile/tori96) за аниме листа ми. Манги не чета, просто не ми е толкова интересно. Любим оупънинг бих казала първия на Hakuouki.

nasnedogonyat
08-30-2013, 20:17
На мен любимите ми са Elfen Lied , Kuroshitsuji и Death Note :)) Любимите ми герои са Себастиан и Грел .

frozenxheart
06-18-2017, 15:46
Да ^^ Нямам само едно любимо аниме, иначе за любим герой може би Натсу.. :ДД