PDA

View Full Version : Училището НАБЛИЖАВА :):):)



anonymous895156
08-24-2013, 21:51
Шестнайсети е все по-близо, наближава денят, в който бабите от село ще се сетят, че имат внуци, на които да честитят, 400 000 гимназисти ще напсуват кришна, задето им се налага да станат по-рано от 3, родителите ще ликуват, понеже отрочетата им са държавно бреме над шест часа на ден, вещиците ще се смеят зловещо, тъй като злите им заклинания са обсебили учителите и цяла година ще могат да мъчат българчетата чрез тях :smt077
Спомнете си задушната стая на забутания трети етаж, където правите третото си входно ниво за деня, сравнете я с последната супер прекарана вечер с приятели........ иии мисля, че успяхте да ме намразите :)

IWannaBeSedated
08-24-2013, 21:55
losh mitko

OoVasKoO
08-24-2013, 21:57
Не, не те мразя. И без това не обичам дългите ваканции. :D Все някога щеше да свърши. Имам време за малко "mental preparation". :D

TrollFaace
08-24-2013, 21:58
тъп си не ми пречи даскалото

muhtesemfan
08-24-2013, 21:58
of..sega kato pochnem da imame po 2-3 vhodni v edin sushti den,prosto.....

tori
08-24-2013, 21:58
Недей де... Стига ми напомня...

OoVasKoO
08-24-2013, 22:00
of..sega kato pochnem da imame po 2-3 vhodni v edin sushti den,prosto.....
Кви 2-3 входни на ден ще имаш ти хахахха? 8 клас ще си :D Да няма входно и по музика и рисуване?

anonymous895156
08-24-2013, 22:03
Кви 2-3 входни на ден ще имаш ти хахахха? 8 клас ще си :D Да няма входно и по музика и рисуване?

ние имаме от пети клас насам :(

OoVasKoO
08-24-2013, 22:05
:lol:

Не знам как ще е при вас, но при нас след 9 клас нямаме музика и рисуване. :D

socareless
08-24-2013, 22:23
много на сериозно го взимате тва даскалу,праете си кефа и без туй е малък шанса да научите нещо в него;/

tori
08-24-2013, 22:25
Аз след като влязох в гимназията, нямам рисуване и музика.

maldini
08-24-2013, 22:26
Ареее отивайте на даскало дечковци :д

tori
08-24-2013, 22:26
много на сериозно го взимате тва даскалу,праете си кефа и без туй е малък шанса да научите нещо в него;/
Дъ, на даскало се научих само да се сдържам когато искам да избода очите на някого. Нищо полезно.

nqmaznacheniee
08-24-2013, 22:28
уууууууууууууууууууууужас последна година. Така ми е добре, не искам да свършва, може нарочно да остана да повтарям :( :D

socareless
08-24-2013, 22:36
при мене беше мноо лудница последните 3години по цял ден тшаци и масаци и си праиш квот си искаш;д въобще не съжалявам,щото като си помисля за хората,които учеха и се зимаха на сериозно в даскало,колко бяха спрели и промити не си ги представям в бъдеще как ще оцеляват

EinGutesKind
08-24-2013, 22:55
Досега аз пусках такава тема :D най-големите асоциалчета твърдят, че ги кефи даскалото, представям си какъв скучен живот имат, за да се срещат само там с хора :lol:

TrollFaace
08-24-2013, 22:59
хората от твоя клас те мразиха щото си педал и затова не ти се ходи нали "учителю"

socareless
08-24-2013, 23:01
педали да не се обаждат:)
ако дефиницията ти да не е скучно е да те праскат отзаде,вероятно аз съм един от най-скучните хора,поне не съм педал обаче,което само по себе си е повече от всичко което си,педал смазан

EinGutesKind
08-24-2013, 23:08
хората от твоя клас те мразиха щото си педал и затова не ти се ходи нали "учителю"

напротив, всички много ме обичаха и още не мога да ги отуча да ме канят по тъпите събирания на класа :lol:

EinGutesKind
08-24-2013, 23:09
педали да не се обаждат:)
ако дефиницията ти да не е скучно е да те праскат отзаде,вероятно аз съм един от най-скучните хора,поне не съм педал обаче,което само по себе си е повече от всичко което си,педал смазан

това къде ме праскат си е лично моя работа :lol:

socareless
08-24-2013, 23:13
надявам се и така да си остане,а колкото до горното,не се възгордявай - сигурно няма кой да гаврят и се правят на мили и добри пред наивното педалче,за да му гледат сейра и да има с кой да се ебават

EinGutesKind
08-24-2013, 23:16
надявам се и така да си остане,а колкото до горното,не се възгордявай - сигурно няма кой да гаврят и се правят на мили и добри пред наивното педалче,за да му гледат сейра и да има с кой да се ебават

то в бившия ми клас всички бяха педали :lol:

tireheb
08-24-2013, 23:16
при мене беше мноо лудница последните 3години по цял ден тшаци и масаци и си праиш квот си искаш;д въобще не съжалявам,щото като си помисля за хората,които учеха и се зимаха на сериозно в даскало,колко бяха спрели и промити не си ги представям в бъдеще как ще оцеляват


най-вероятно тея хора ше ти плащат на тебе заплатата, да им караш колата и да им отваряш вратите, не ги мисли

socareless
08-24-2013, 23:21
точно зубърите от даскало,мда,виждам че ги разбираш;д

tireheb
08-24-2013, 23:26
ми, когато изборът е между тва да си тъпак и да не си тъпак, не ти тряя много да ги разбираш за да избереш

socareless
08-24-2013, 23:37
доста надценяваш средното образование у нас:)
в случая, тъпак ще си ако избереш да си губиш цялото време в учене на безмислени глупости,каквото е средното образование тука,вместо да правиш някви по-полезни работи...

tireheb
08-24-2013, 23:40
квото и да е средното образование, по-добре да го имаш, отколкото да го нямаш (и като диплома, и като знания)

по-интересно ми е, обаче, на кое викаш "по-полезни работи" ?
"ташаци и масаци" ? ахахаха

Fisherman
08-24-2013, 23:41
Най-хубавите години беха гимназиалните,путки,просто тия,скейт :)

socareless
08-24-2013, 23:48
квото и да е средното образование, по-добре да го имаш, отколкото да го нямаш (и като диплома, и като знания)

по-интересно ми е, обаче, на кое викаш "по-полезни работи" ?
"ташаци и масаци" ? ахахаха

ми и тва да?по-добре отколкото да четеш някви претрупани със ненужни и нон-сенс факти учебници,които в годините нямат никва последователност и да натрупаш маса ненужни "знания",които нямат никво приложение и лично аз,както казах по-горе въобще не съжалявам за моето средно,защото научих доста неща,само дето не бяха благодарение на учители и училище

tireheb
08-24-2013, 23:55
баце кви са тея ненужни и нон-сенс факти дет толко са те мъчили не мое да разбера, в цялото средно образование общо взето научаваш български език + важни моменти от българската история, останалото е най-общ поглед върху биология, химия, физика, както и световна история, география и тн

те учебниците мое и да изглеждат дебели, се пак хората са длъжни да осигурят информация ако евентуално някой реши да си почине от масаци и земе да почете
в крайна сметка не всички са се учили НА УЛИЦАТА (cool)

socareless
08-25-2013, 00:06
не ми трябва да си почивам от масаци,приятел за да права каквото и да било:)
просто повечето от нещата,които се учат в средното тука са ненужни(не казвам че не тябва да се учи, казвам че системата е мега тъпа),а ти за да смяташ обратното трябва да си или крайно наивен или доста заблуден
и понеже виждам,че си падаш по формалностите,само ше ти кажа,че уча елитна специалност в елитен български университет и ДАЖЕ взимам от европейските стипендии (не че е кой знае кво),така че не се притеснявай за бъдещето ми

tireheb
08-25-2013, 00:25
не бе, аз просто исках да кажа, че "зубър" в даскало не значи автоматично, че няма да успееш в живота, когат се наложи да приложиш тея знания
и също тъй не смятам, че в даскало има кой знае колко излишни глупости за учене
докато виж, в университета е точно обратното - там вече те заливат с простотии наистина
само дето там си имаш опцията да не ходиш да ги слушаш тея простотии

аз па не взимам и стипендия, да не решиш че се изкарвам аз умен

anonymous895156
08-25-2013, 12:39
:smt077

dirtyyy
08-25-2013, 13:00
Училището ми е най-малкия проблем.
12 клас фтв.

Naive
08-25-2013, 13:03
една година по-близо до края, йей :З

anonymous895156
08-26-2013, 20:43
И все по-близо...

M467
08-26-2013, 23:19
Добре, че е училището да събира повечето от вас да се запознавате с хора, иначе ще си стоите с по 2-3 познати и няма никога да се запознаете с повече хора. Защо хората са толкова прости, та не могат да се запознават сами, а трябва някой насила да ги застави да се запознават?

EinGutesKind
08-27-2013, 08:10
Добре, че е училището да събира повечето от вас да се запознавате с хора, иначе ще си стоите с по 2-3 познати и няма никога да се запознаете с повече хора. Защо хората са толкова прости, та не могат да се запознават сами, а трябва някой насила да ги застави да се запознават?

Веднъж и ти нещо умно да кажеш :D

DarkTemplar
08-27-2013, 08:12
Илко пак мъдрее. :lol:

tori
08-27-2013, 09:50
Добре, че е училището да събира повечето от вас да се запознавате с хора, иначе ще си стоите с по 2-3 познати и няма никога да се запознаете с повече хора. Защо хората са толкова прости, та не могат да се запознават сами, а трябва някой насила да ги застави да се запознават?
Ъ, на някои от нас ни харесва да си познаваме само приятелите. Не ми е нужно да познавам Петранка от съседната маса и да се надявам да не ме види, щото е тъпа и не мога да я понасям. Пък ако случайно дойде, да и се усмихвам и лигавя все едно ми е орала и копала на нивата. Айде не. По-хубаво да съм асоциална пред това.

TrollFaace1
08-27-2013, 09:56
Митко не му се почва дск щото всички го тормозят !

socareless
08-27-2013, 10:16
Добре, че е училището да събира повечето от вас да се запознавате с хора, иначе ще си стоите с по 2-3 познати и няма никога да се запознаете с повече хора. Защо хората са толкова прости, та не могат да се запознават сами, а трябва някой насила да ги застави да се запознават?

прав си,много по-яко и социално е да завързваш запознанства в тийнпроблем,бро!кеф ти 13 годишни пичета,кеф ти пъпчасали неудачници,кеф ти прециклили спрелтаци,абе с две думи не е трудно да блеснеш в тая среда^^,а тва в общи линий е нещото,което определя социалната ти принадлежност,разбирам ви:)

пп.не мисля,че тука въобще някой е в позицията да говори за социалност и за тва колко познанства имал,доста несериозно е:)

tori
08-27-2013, 10:33
пп.не мисля,че тука въобще някой е в позицията да говори за социалност и за тва колко познанства имал,доста несериозно е:)
Дъа. Айде бягам да правя цигари на наще, че и без друго не сте ми забавни.

anonymous895156
08-27-2013, 11:13
Митко не му се почва дск щото всички го тормозят !

Не, аз тормозя учителите :oops:

M467
08-27-2013, 17:14
Ъ, на някои от нас ни харесва да си познаваме само приятелите. Не ми е нужно да познавам Петранка от съседната маса и да се надявам да не ме види, щото е тъпа и не мога да я понасям. Пък ако случайно дойде, да и се усмихвам и лигавя все едно ми е орала и копала на нивата. Айде не. По-хубаво да съм асоциална пред това.
Да, ама така губиш шанса и да се запознаеш с оня якия тип, който така много харесваш, но не можеш просто да отидеш при него и да се запознаеш.

M467
08-27-2013, 17:54
ДаркПедал пак мъдрее.

ProfessionalGay
08-27-2013, 20:37
Да, намразих те -.- вярно че вече нямам к'во да пра'я лятото, ама предпочитам да умирам от скука вкъщи или навън, отколкото в даскало заедно с още 25 пръхтящи тюлена в стая и даскалката да ми се обяснява за химични елементи, знаци и други глупости, които не резбирам