PDA

View Full Version : Омръзна ми от баща ми :(



djudjinkata
08-24-2013, 22:43
Здравейте ,може да ви се стори тъпо ама буквално ми дойде до гуша . Проблема е следния- в момента съм почти на 18 и никога ама никога баща ми не ми е давал да стоя до късно или да не се прибирам и дума да не ставаше . Имам все още вечерен час - 22ч трябва да съм си в нас . Омръзна ми да се държи с мен все едно съм някво малко момиченце. Говорила съм хиляди пъти с него по тая тема той си държи на своето , помолих мама също да говори с него но пак нямаше никаква полза . Когато той е на работа мама си ме пуска до късно и не му казваме , ама тва се случва много рядко . Супер кофти ми е защото в компанията аз единствено се прибирам в 10ч и все измислям някви оправдания ... :( :( :( какво бих могла да направя че да го накарам да осъзнае че не съм малка ? Все му го говоря той не и не ... Дали изобщо някога ще спре с тия забрани :( :( :(

RainbowGirl
08-24-2013, 23:05
Нормално е, притеснява се човека. Иначе като навършиш 18 говори с него, че вече си достатъчно голяма да взимаш сама решения и че имаш акъл в главата. Опитай се да направиш нещо (може би да помагаш повече вкъщи) така че той да забележи, че си достатъчно отговорна.

pamito14
08-26-2013, 10:49
след като направиш 18 му кажи че както той така и ти искаш да имаш лично пространство обясни му че всеки нормален човек независимо от възрастта има лично пространство и че не може той да ти определя часа след като обаче си навършила 18 те години иначе сега нищо не можеш да му кажеш и аз съм на 17 ама не ми правят проблеми но не си мисли че не се опитват напомнят ми да не закъснявам просто и аз им се дърпам и обяснявам но няма много ефект колко ти остава докато навършиш тези прословути 18 години ?

magneticfields
08-26-2013, 18:43
Докато навършиш 18 имаш парво да стоиш навън до 22ч. Така е по закон. Като навършиш 18 тогава му се опълчвай. ;)

an7raks
08-26-2013, 19:09
Смятай, щом на теб ти е писнало, на него какво му е!
Ще търпиш! Както казаха, до 18 по закон си длъжна. После като станеш на 18, можеш да му говориш. И пак ще си е в правото, ако ти определя правила, щото още те издържа, в неговият дом си и е участвал в създаването ти.

Cloud9
08-27-2013, 13:39
Смятай, щом на теб ти е писнало, на него какво му е!
Ще търпиш! Както казаха, до 18 по закон си длъжна. После като станеш на 18, можеш да му говориш. И пак ще си е в правото, ако ти определя правила, щото още те издържа, в неговият дом си и е участвал в създаването ти.

+++

Какъв е тоя зор със седенето до късно?кажете какво толкоз му е интересно че и аз да поседя малко до късно.

baby_baby
09-03-2013, 13:14
Нормално е притеснява се виж какво става по улиците :X И аз на твойте години бях така моят вечерен час беше 11 и само малко да закъснея ми званеше но сега вече като съм на 20 живея при приятеля ми и баща ми много гадно го прие но няма как :)

vampirkata123
09-03-2013, 20:16
Имаш късмет, на твоя баща поне му пука за теб, не е като моя.Моя ми звъни веднъж на 3 месеца и изобщо не се сеща за мен, постоянно ме лъже и обръща повече внимание на братовчедка ми, от колкото на мен.Много се ядосвам когато някоя приятелка започне да ми се оплаква колко досаден бил баща й.А аз бих дала всичко за да може и моя да е такъв :(

NissaN
09-08-2013, 08:10
Хвани го ступай.Аз преди щех да бия моя,но стана обратното все пак е 110 кг. висок 1.79 само зоб.