PDA

View Full Version : кога ще преживеем бившите ни ?



djudjinkata
08-24-2013, 22:50
Здравейте , пиша от мое и от името на една приятелка . Много ни е кофти :( Аз скъсах с гаджето ми преди 5 6 месеца ,ходехме 3 години , а тя скъса с нейното преди 1 седмица и ходеха 1година.Проблема ни е че постоянно мислим за тях - каквото и да правим . Постоянно сме навън заедно и дори почти постоянно сме в компания на момчета , но тия наще все не ни излизат от главите :( Опитваме се да не мислим за тях , но все ще изникне нещо което да ни напомни за тях и пак така :( Аз дори имах друга връзка преди няколко седмици , но просто не се чувствах комфортно защото имам още чувства към бившия ми и просто имам чувството че никога няма да мога да съм с друг :( До кога ще ми е така ... 3 години не са малко и много съм се привързала към него и ми е много гадно :( Вие как се оттърсвате след сериозните ви връзки ? :( Дайте ни някви съвети , ако помогнете с нещо ще сме много благодарни :(

maldini
08-24-2013, 22:58
Гадно ви е ,щото сте осъзнали ,че момчетата са били супер точни и печени и че по-добри от тях няма да намерите. Но това по принцип вие момиченцата го осъзнавате по-късно . Е да ви е яко сега !

dani4kata
08-25-2013, 06:49
Spokoino !!! Vse nqkoga shte gi preodoleete !!!

Colouring
08-25-2013, 08:17
Старата любов се забравя с нова.

AnarchyBoy
08-25-2013, 09:41
С времето всичко се забравя.. ;) ^ Лел.. каката над мен е права.. :lol:

Жълто
08-25-2013, 11:03
И аз имах една, с която скъсах наскоро и много я обичам още, но прекъснах всякаква връзка с нея и сега ми е малко по-добре, е още мисля за нея, но като нямам връзка и ми е по-лесно да не мисля.

draid
08-25-2013, 11:56
Няма да се плашите и без това с времето човек става с все по притъпени чувства от преди :D

zlatna lqstovica
08-26-2013, 11:25
Намерете си някакви занимания,излизайте правете нещо не да си стоите в къщи и да мислите за какво ли не.То така и баба може.

draid
08-26-2013, 16:33
Дам, чакам да ми пристигнат последните 2 броя от "Кораби" и нищо не ми трябва, ще ставам корабостроител :D

Amore-Mio*
08-28-2013, 14:21
Обикновено след сериозни връзки си поплаквам малко, за да ми олекне и после пак продължавам с моите си интереси. Като, след като скъсах с вече бившия си приятел, си взех куче и някак си ми помага в преодоляването, макар да знам, че той винаги ще си ми е тръпка.

Та, така де.
Намерете си хоби. Нормално е да мислите все още за тях, да ви е гадно, но трябва да си намерите занимание, което да разсейва мислите ви за тях.

И само накрая да добавя, че макар да съм съгласна с:

"Времето лекува".

Знам, че и:
"Белезите си остават".

Демек, ще ги преодолеете, ще продължите напред, но няма да заличите напълно спомените.

baby_baby
09-26-2013, 13:20
Старата любов се забравя с нова.

+1111111111

eli_05
09-26-2013, 15:43
Аз съм в подобно положение и също като теб се пробвах да го забравя с други , но сгреших , защото така нараних и тях и себе си ... Е аз още не съм го превъзмогнала ... напротив , дори сега чувствата ми са по силни от всякога ... Въпреки , че знам , че вече нямам никакъв шанс с него , всяка минута, всяка секунда , всяка стотна , всяка хилядна част от времето мисля за него , той ми е под кожата :( но нз какво ще става от тук нататък...

Dark_Heartbreaker
09-26-2013, 17:35
Спортувайте. Много. Докато се потите и се мъчите да пробягате последния километър, си мислете как оставяте бившите си назад, както отминавате дърветата в парка.

Направете промени. Преобразувайте стаята си. Купете си домашен любимец (моля, само ако сте НАПЪЛНО готови да се грижите за него, а не просто от отчаяние).

Хобита. Отидете да пояздите из природата, малко на тишина и спокойствие. Оставете за последно спомените ви да преминат през вас, после просто ги превърнете само в спомени.

Времето също ще помогне. Преди да се усетите, ще излизате с приятели и ще се веселите. А когато нещо ви напомни за бившите, приемете го с усмивка - не сте ги забравили, но сте ги преживели.

П.С. Много поетично стана :D

psychopath
09-26-2013, 23:04
Старата любов се забравя с нова.

Да, но когато се получи по естествен път. Ако изнасилваш нещата, проблемите се задълбочават.

"Дреме ли ти куро, боли те куро"

abvd
09-27-2013, 08:05
И аз имах подобна връзка в далечната 2009-2010 година 1 година бяхме заедно и ето ме сега 3 години по късно още мисля за нея :D каквото и да правя не ми излиза от главата. Таа към темата има един стар лаф " старата любов ръжда не хваща " така че мило мое момиченце вземи се в ръце и се върни към бившия си , и се вземете отново и пак късайте докато някой от двамата не го блъсне тир ( малко преиграно стана ) :/

Tsukuda_Hiroshi
09-27-2013, 19:27
Ако залегнете над уроците хем ще ви е от полза, хем няма да мислите за глупости.

zombolovesu
09-27-2013, 21:34
слушайте тъжни песни в продължение на 1 месец и ще ви мине.

HollyGolightly
09-27-2013, 21:41
Никога, ако сте се вглъбили и мислите само за тях.