PDA

View Full Version : Цикъл



GlEzLiTyY
08-25-2013, 13:08
Така имам проблем .. / към момичетата /
Трябваше да ми дойде преди 2 седмици . Последните 3-4 месеца си ми идваше на една дата и сега цял месец не ми е идвало .. преди да почнете с коментарите от сорта на " бременна си " и тн., не убедена съм, че не съм . Та.. какво да правя ? Да го предизвикам ли по някакъв начин и как ?
Мерси предварително .

nansi_00
08-25-2013, 13:29
ако си правила секс без презевативи може да се бременна

GlEzLiTyY
08-25-2013, 13:52
Казах че съм убедена че не съм бременна .. защо ли .. девствена съм -.-

Meonesssss
08-25-2013, 14:09
Не се опитвай да предизвикаш нищо. Може просто още цикълът ти да е колеблив ... :? Ако все пак не ти дойде - посети гинеколог !!!

GlEzLiTyY
08-26-2013, 21:23
Последните 3-4 месеца беше абсолютно точен .. както и да е реших да споделя следното . Разрових се в няколко други сайта и се казва за отвара от магданоз ( 2 лъжици нарязан магданоз се заливат с чаша вряла вода . Остава се 15 мин. прецежда се и се пие. ) След като я пих 2 пъти .. през някъде 4 часа .. 24 ч. след това ми дойде .. Може и да не е от това, но иначе нямаше признаци да дойде ..

tonique
08-26-2013, 22:12
Ако си много слаба - може заради, тва да ти се опира с закъсняването :D

да сложа и някакъв пост на лигнята си все пак: яж повече плодове и пий повече течности

даваха някаква реклама по телевизията за закъсняването нещо сигурно за такова закъсняване са лафели, не ги разбирам много тия неща - макар, че момче да споделя мнение относно такива теми е меко казано.. стрелям на посоки :D