PDA

View Full Version : объркана ..



never_lose_hope
08-25-2013, 18:14
Здравейте, така .. историята е дълга,но накратко - на един рожден ден се запознах с едно момче,което още от самото начало ми направи много добро впечетление и веднага ми грабна окото.Веднага намерихме общи теми.. разменихме си фб , започнахме да си пишем.. с времето доста го започнах да го харесвам .. и тук идва проблема - разбрах че един негов приятел ме е харесал,а това явно се отразява и на нашите отношения.Пак си пишем,но по рядко .. пак се държи супер мило,но от време на време вмъква и въпросния му приятел в разговорите (каза,че той незнае че си пишем) .Разбрали сме се тези дни да излезнем .. въпросът ми е как да му дам да разбере че искам него,а не неговия приятел и да разбера дали може да се получи нещо ..

vassy
08-25-2013, 18:25
Държи се така, защото му е гадно за приятеля му. Относно въпроса ти - ами просто му казваш.. примерно..
Само като съвет бих ти казала да не се съгласяваш на тайна връзка, където се криете и лъжете, за да не нараните момчето, със сигурност е по-добре да му кажете ако стане нещо между вас.

C0oKieS
08-25-2013, 19:03
Държи се така, защото му е гадно за приятеля му. Относно въпроса ти - ами просто му казваш.. примерно..
Само като съвет бих ти казала да не се съгласяваш на тайна връзка, където се криете и лъжете, за да не нараните момчето, със сигурност е по-добре да му кажете ако стане нещо между вас.+

Misheto_iw
08-25-2013, 19:06
Държи се така, защото му е гадно за приятеля му. Относно въпроса ти - ами просто му казваш.. примерно..
Само като съвет бих ти казала да не се съгласяваш на тайна връзка, където се криете и лъжете, за да не нараните момчето, със сигурност е по-добре да му кажете ако стане нещо между вас.
+1 ..гадно е, че така се получава, ама ти кво си виновна? :D Очевидно и той иска да помогне на приятеля си да се получи между вас .. според мен трябва да му зададеш директно въпроса, за да няма обърквания и недоразумения ..

zlatna lqstovica
08-26-2013, 10:07
По-добре си кажи на момчето,което харесваш,че само от него се интересуваш и че неговия приятел не те интересува.Казваш си му истината и той ще те разбере.На приятеля му ще му е гадно известно време,но ще си намери друга,ако трябва запознай го с някое момиче,ако той се съгласи или нещо такова.Все някога ще си намери приятелка.