PDA

View Full Version : Нямам и доверие!



kireca
08-25-2013, 19:53
Здравейте хора, отдавна не съм влизал в сайта и сега просто ми се иска да споделя с някой и да чуя мнения и се сетих да пиша тук.. работата е следната, нямам доверие на приятелката си.. не ми се обяснява на дълго и на широко, защото ме мързи да пиша, но ще ви кажа, че се случват неща, които ме карат да и нямам доверие.. например, тя не иска ме целуне и аз я питам защо и ми отговаря с това, че защото просто и е странно, не знаела защо, свивал и се стомаха на топка иии... и не можела да мисли.. ден-два , по-късно и задавам същият въпрос и вметнах на шега "да не би да не можеш да се целуваш" и тя ми каза, че било така и почна да го повтаря постоянно, сега не знам да и вярвам ли, да не и ли вярвам.. Освен това не ми показва по никакъв начин чувствата си и когато ме каже, че ме обича.. аз го чувам, но не го усещам .. Има хиляди примери, но просто не искам да навлизам в подробности, ако някой има как да ми помогне и ме разбира, моля да си напише мнението.. благодаря !

tonique
08-25-2013, 20:01
кажи ми само дали си я целувал изобщо.. как може да питаш дали иска да те целуне, пхаха :D

примерно като каже, че не иска да те целуне .. знаех си, ние момчетата трябва винаги да правим първата крачка в всичко и фани я целуни за бога - и после се отдръпни малко от нея и говори пак нормално да видиш, как после сама ще иска да се целувате :D

или като каже, че не може да се целува и кажи: сега е момента да се научиш и пак я целуваш ;)

и айде сподели, какво е станало след това :D

kireca
08-25-2013, 20:03
пич опитвал съм много пъти, не съм идиот и всеки път просто тя не прави абсолютно нищо... просто стои и не знае какво да направи..

C0oKieS
08-25-2013, 20:04
кажи ми само дали си я целувал изобщо.. как може да питаш дали иска да те целуне, пхаха :D

примерно като каже, че не иска да те целуне .. знаех си, ние момчетата трябва винаги да правим първата крачка в всичко и фани я целуни за бога - и после се отдръпни малко от нея и говори пак нормално да видиш, как после сама ще иска да се целувате :D

или като каже, че не може да се целува и кажи: сега е момента да се научиш и пак я целуваш ;)

и айде сподели, какво е станало след това :D+

kireca
08-25-2013, 20:07
Заебете целуването .. дадох го за пример , работата е там , че не мога да и вярвам имам и доверие.. мога да споделя нещо и знам , че няма да го каже на никой, но всяка дума от нейната уста ми звучи като лъжа !

tonique
08-25-2013, 20:19
Заебете целуването .. дадох го за пример , работата е там , че не мога да и вярвам имам и доверие.. мога да споделя нещо и знам , че няма да го каже на никой, но всяка дума от нейната уста ми звучи като лъжа !

абе момче щом не иска да се целува с тебе, камо ли да прави нещо повече ..

иначе тва за споделянето нз, поне пред някоя казвам добре няма да казвам и после се случва друго :D

кажи и на шега: Влагай повече емоции или чувства в думите си, че не ти вярвам, пхах :D

ем пич нещо не мога да ти разбера проблема, според мен по-добре поговори с нея (нали затова сте заедно) - а не да искаш съвет от непознати в някакъв форум ;)

weheartiit
08-25-2013, 20:53
На колко сте ?
Може момичето да не се е целувало до сега и да се притеснява,предразположи я
по някакъв начин.А за доверието си направете един открит разговор.

tonique
08-25-2013, 20:58
На колко сте ?
Може момичето да не се е целувало до сега и да се притеснява,предразположи я
по някакъв начин.А за доверието си направете един открит разговор.

Добре, г-жа Кобилкина - не е нужно да лафиш като мене само, че с различни думи :D :D (лигнята няма край като започне)

макар, че в днешно време е доста трудно да намериш момиче, което не се е целувало от 12 години, пхаха

zlatna lqstovica
08-26-2013, 09:57
Най-добре седни поговори с нея и я попитай изобщо имаш ли чувства към мен.Това за целуването и странно,но както и да е .Ако тя не иска значи има някаква причина,разбери я и и помогни по някакъв начин,ако мога така да се изразя.Разговора е най-добрия вариант.

kireca
08-27-2013, 18:20
Попринцип обсъждаме всичко, тоест аз говоря тя мълчи .. малко е срамежлива и не е по сериозните разговори, но мисля че не изпитва почти нищо към мен, защото аз искам да сме колкото се може повече време заедно а днес тя се обади на майка си да дойде да я прибере щото била гладна...

scandalousLady
08-27-2013, 18:51
Седнете и поговорете. Стига си се чудил какъв е проблема, просто и кажи какво те притеснява и поговорете за проблема в прав текст. Освен тя, никой друг не може да ти каже какъв е проблема, защото тя си знае. Успех и дано всичко да е наред.

Tsukuda_Hiroshi
08-27-2013, 19:40
Малки сте още за сериозна връзка и двамата. Тепърва ви предстои да научите какво означава да обичаш някого. Не се стягай толкова.

kireca
08-29-2013, 08:42
Има и друг проблем, най-добрата и приятелка ме харесва.. но аз не изпитвам нищо към нея и мойта иска да се правим все едно няма нищо м/у нас пред най-добрата и приятелка за да не и става гадно. Когато нямам пари тя не ме поглежда цял ден и изобщо дет се вика не и пука за мен, но когато имам дори пред най-добрата си приятелка ми се омилква и ми се моли там да й дам някой лев да си земе цигари или нещо друго , още малко ще ме изяде пред нея... когато имам пари в мен се държи хипер различно и това много ме дразни...

Cloud9
08-29-2013, 08:53
И сега като го написа всичко това не осъзна ли какво става?

Dark_Heartbreaker
08-29-2013, 09:57
Истинският проблем е в това, че ти си ходеща банка, отпускаща пари за цигари и други пороци (вероятно). Забрави всякакво доверие и целувки. Няма да ги получиш от това момиче.

Tsukuda_Hiroshi
08-29-2013, 20:30
На твое място бих я накарал да ми пусне пред приятелката си и бих й хвърлил 5 смачкани лева в лицето. После не бих я погледнал повече. Нали се сещаш, че не говорим за любов, а за курвенски изпълненя?