PDA

View Full Version : летни вируусиии



Reenata
08-26-2013, 12:50
Хора, с вируснаа ангина съъм ии от лекарката си пия изопронозиин,вит Ц, биопароокс.. казала ми е и ентерол да пия ... ама от вчера ми е нещо кофти и ми се гади, пих деган и естествено закъртих.. Сутринта станах закусих след малко пак тва гадно гаденее.. пих пак деган и чай от мента ама трябва да ям,ама с тва досадно нещоо :((( някой да има идеии как да се справя с това гадене ? :/

xXxAngerfisTxXx
08-26-2013, 13:08
гаденето е нормално... също трябва да пиеш и антибиотик

tonique
08-26-2013, 14:10
и аз тая година бях така, като бях на море с приятели още от тръгването ми беше някакво лошо и ми се гадеше и така 3 дни едва гледам ям сигурно 1 път на ден по някакъв сандвич през другото време само течности и лекарства :D

аз пих Витамин Ц, Парацетамол и Упсарин - и се оправих :D

само последния ден имах диария ама не знам от какво сигурно, защото принципно пия доста мляко и го комбинирах с плодове ли не знам :D

иначе може да пробваш с лимони и малко клякания да ти се вдигне малко пулса - пускаш Азис и си на шест :D

Reenata
08-26-2013, 19:21
Ванкаа, разминах се с антибиотика :3 иначе може и да е от лекарствата ....щото яям цял ден и пак е така ;д ааааааааааааааааааа tonique , тиии ме размазаааааааааа :lol: кляякам, кляяякам :D

xXxAngerfisTxXx
08-26-2013, 19:49
ехехе :D:D

tonique
08-26-2013, 21:46
Ванкаа, разминах се с антибиотика :3 иначе може и да е от лекарствата ....щото яям цял ден и пак е така ;д ааааааааааааааааааа tonique , тиии ме размазаааааааааа :lol: кляякам, кляяякам :D

Ванка, брат ти няя ли да си махнеш едната вежда най-после :D

Знаеш ги чалга хитовете :D комбинираш кляканията и викането на висок глас на някоя оживена улица също помага

http://www.youtube.com/watch?v=itDuleYKElE - или ще те включим да направиш един видео дует с Данчо - Бенгалският тигър :D :D

Reenata
08-27-2013, 08:00
Дооообре :D

pamito14
08-27-2013, 20:25
ентерол е за разтройство