PDA

View Full Version : Промяна



moni010498
08-26-2013, 13:27
Здравейте, тъй като сега започваме отново училище -_- ми се иска да направя някаква промяна върху себе си, но която да е видима за всички и наистина да изпъква. Сложното е че не ми се иска да си боядисвам или скъсявам косата, защото от доста дълго време я пуска и не искам да я съсипвам. Имате ли някакви идеи с които можете да ми помогнете? :D

tonique
08-26-2013, 14:14
Eми момиче, бих ти предложил да се направиш 1-ви номер ще видиш, че ще си в устата на всички на 15-ти септември ;) :D

mimsssssss
08-26-2013, 14:14
Късата поддържана прическа не означава че ще си съсипеш косата. И какво като я чакаш да порасне - до къде я чакаш, смяташ да ставаш Рапунцел ли? Просто дълга коса си е обикновено нещо. Дори да ти е дълга, пак може да и' направиш прическа.
Сега е модерно омбрето. Може и да си направиш долният пласт коса рус или черен, зависи кое ще контрастира на твоята коса.
Да носиш лещи.
Да си направиш пиърсинг.
Всякакви аксесоари и смяна на стила на обличане.

Не разбирам защо искаш другите да забележат нещо, с което да си различна, като ти самата си нямаш на идея какво да е това нещо. Точно за това си от масовката, защото нямаш индивидуалност. Глупаво е хора от форума да ти изреждат какво може да промениш, защото чакаш на готово да изпъкнеш с нещо.

FuckingFreak
08-26-2013, 14:21
^++++

Не мога да ви разбера с това "няма да използвам преса, много гори", "няма да се боядисам, ще ми се съсипе косата". Всеки си има право на избор, мда, ама при правилните грижи няма да изглеждате като кошер в главата, гарантирам ви. Пък и коса е, расте. Не е като да си отрежете крайник....

tonique
08-26-2013, 14:28
^++++

Не мога да ви разбера с това "няма да използвам преса, много гори", "няма да се боядисам, ще ми се съсипе косата". Всеки си има право на избор, мда, ама при правилните грижи няма да изглеждате като кошер в главата, гарантирам ви. Пък и коса е, расте. Не е като да си отрежете крайник....

аз знам, че някой момичета си правят косата с ютия, което май още повече гори от преса :D

но иначе също така гледам, че някой си правят лявата част 2-3 номер - иначе са си с дълга коса също стой хубаво, поне на мен ми харесва :)

RainbowGirl
08-26-2013, 14:33
Боядисай се с безамонячна боя, тя не уврежда чак толкова.
Иначе можеш да си смениш стила на обличане, да започнеш да носиш ярки червила (не така че да приличаш на клоун, а в рамките на нормалното) :D

moni010498
08-26-2013, 14:37
mimsssssss много ме дразнят някакви тъпи и повърхностни мнения като твоето, веднага се започва едно критикуване, нямала съм чувство да индивидуалност и т.н. ПОЗНАВАМЕ ЛИ СЕ ИЗОБЩО ЗА ДА МИ ГОВОРИШ ЗА ТАКИВА ГЛУПОСТИ? Не съм умряла за да съм в устата на другите, просто понякога човек иска малко промяна нищо повече... Ок нямам си никаква идея какво искам, но нали точно за това е форума да искаме съвети и идеи... не разбирам що за озлобени хора може да има...

mimsssssss
08-26-2013, 15:02
Ама друг е въпроса, че ти дадох няколко идеи, нали?
Айде кой злобее. Моето е изказване на мнение. А твоето... просто си позволяваш да използваш капс лока :Д

choparkopar
08-27-2013, 15:48
Може да си направиш бретонче (ако нямаш), да се къдриш с ролки, да си правиш по-интересни прически (плитка "рибена кост", кок с онези...гъбички и т.н). Но като цяло, за да се промениш напълно трябва да имаш концепция, например започни да слушаш по-различен стил музика и веднага ще ти дойдат много идеи.

FuCKkK13
08-27-2013, 16:22
^++++

Не мога да ви разбера с това "няма да използвам преса, много гори", "няма да се боядисам, ще ми се съсипе косата". Всеки си има право на избор, мда, ама при правилните грижи няма да изглеждате като кошер в главата, гарантирам ви. Пък и коса е, расте. Не е като да си отрежете крайник....
съгласна до ''ама коса е,расте'' ако си съсипе косата изведнъж 12-15см ( максимум) на година златни ще и се сторят,то вярно расте ама до тоя момент не може да не излиза от тях 8-)

иначе да,боята вреди на косата,но ако не правиш някакви супер големи промени през месец и ползваш хубава козметика ( точно козметиката за боядисана коса вече е супер добра - за професионалните марки говоря) та и едни кичури биха те променили
промяна на формата на веждите
стила на обличане/грима

muhatacece
08-27-2013, 16:31
Хубав татос, изразяващ нещо, което изразява теб е добро предложение :)
Може да боядисаш косата :) Сестра ми преди 6-7 месеца и тя искаше нещо различно и си направи кичури на косата, а от кичурите отиде на боя за коса, стана много добре :)