PDA

View Full Version : Имам нужда от съвт БЪРЗО



tochko
08-26-2013, 13:31
Здравейте

Аз съм момче на 15 и искам да Ви помоля да ми помогнете с мнения в кратък срок. Става дума за едно момиче на 14 което харесвам, та нещата стоят така:

С нея се знаем от около година. Най напред започнах да изпитвам чувства към нея, но разбрах че си има приятел и спрях да се занимавам с нея. Тя се раздели с него преди време и сега е свободна. Не се виждаме , но скоро тя ме добави във Facebook и ми писа че ще е в средното в което съм и аз. До сега си писахме 2 пъти за даскалото и според мен далеч не съм и неприятен. Както казах тя ще е в по-малък клас но тя живее на 1 пресечка от вкъщи. Определено я харесвам все още понеже не можах да харесам никое друго момиче повече от нея. На връщане от училище сигурно ще се водим понякога, но това е далече още. Във FB постоянно е на линия но се боя че ако почна да и пиша за някакви изтъркани работи ще стана поредния натегач и ще я отблъсна. Кажете ми за какво за бога да и пиша. Знам че иска да спортува, а аз също се занимавам с фитнес. Най напред искам да й спечеля доверието, а после останалото. Това е първото момиче с което предприемам нещо сериозно и нямам голям опит.Като ми пише си личи че не съм й скучен. Моля кажете ми как да й привлека вниманието, защото мисля че има и друг като мен. Дайте ми тема за разговор, защото искам да си пишем а в последствие и да говорим (не си приказваме простотий дето да са нереални).

Ще пиша в темата и как се развиват нещата и моля пишете повече защото не искам да загуби интерес към мен.Благодаря предварително.

Chacho
08-26-2013, 13:33
Отвори темата за романтичните филми. Като млъкне й предложи да излезете на кафе. На 14 не вярвам да ти откаже.

Kushina
08-26-2013, 13:38
Отвори темата за романтичните филми. Като млъкне й предложи да излезете на кафе. На 14 не вярвам да ти откаже.

14 годишните знаеш ли колко са отракани в днешно време.:lol:Пиши и "какво правиш",помоли я да излезете на кафе

Chacho
08-26-2013, 13:41
14 годишните знаеш ли колко са отракани в днешно време.

Не, те живеят на планетата на 14 годишните.

tochko
08-26-2013, 13:45
da i dvamata ste pravi sam za sebe si, no tova s izlizaneto e za malko po-kasen etap, mislq che ne me poznava dobre dostatachno da mi ima doverie, pak i malko me e strah da navlizm v lichnoto i prostranstvo, shtot pak she sa useti :( daite neshto otneseno

Chacho
08-26-2013, 13:49
da i dvamata ste pravi sam za sebe si, no tova s izlizaneto e za malko po-kasen etap, mislq che ne me poznava dobre dostatachno da mi ima doverie, pak i malko me e strah da navlizm v lichnoto i prostranstvo, shtot pak she sa useti :(

Ти ще си изтървеш влака, докато се пазиш да не те усети.

Не очаквай нещо да стане в чата. Ако искаш нещо сериозно, уговори я да се видите, излезте няколко пъти, пък се пробвай. Ако чакаш 2 месеца да почнеш да я изпращаш, 3 да я хванеш за ръка и 7 да я целунеш, отдавна ще са те отсвирили.

tochko
08-26-2013, 15:08
Blagodarq Chacho no ne stava duma da q chakam , primerno az edin ot nai dobrite mi priqteli si spechelihme doverieto po tozi nachin no se strahuvam che moje da se otblasne ot mene a tq ne me poznava dobre i az na neino mqsto nqmashe da doida ako se ugovorim. priznavam si che me e sram ama sme si pisali 2 pati za neshta deto dalech ne zasqgat ediniq ili drugiq. prosto nz kak da pochna razgovora pak malchankata e mn losho neshto

Dannie96
08-27-2013, 07:09
Питай я какви са й предпочитанията за музика, филми, питай я за интересите й, клиширани неща като за начало. И аз съм на мнение, че по чатове не е добра идея. Предложи й да излезете. На живо разговорът върви много по- добре и двамата ще минете на една вълна. По интернет не можеш да си създадеш реална представа за човека. Като сте един до друг усещаш емоциите и начина на говорене на другия. Като цяло съм против интернет общуването с цел опознаване на някой или с цел да се харесаме на някой. Нищо не може да измести лице в лице комуникацията.

Meonesssss
08-27-2013, 07:18
Пиши и 2-3 дена "какво правиш" "как си" и т.н. , колкото да покажеш, че се интересуваш от нея. И след това я попитай да излезете на кафе. Спомням си аз като бях харесал едно момче, ама то с две години по-голямо от мен. Всеки ден ми пишеше, говорихме си. Бяхме различни смени и 3 пъти ми предложи да ходим на кафе и аз му обяснявам, че когато той иска аз не мога но иначе и аз искам, и накрая оня си помисли, че се правя на интересна и ми би шута. Скоро разбрах от един негов приятел, че още ме харесва, ама вече ми е все тая ... :D :D

paradosou
08-27-2013, 08:18
Не я питай "как си?". Бъзикни я за нещо, което си е постнала на стената, ако има снимки от пътувания в чужбина, насочи разговора в тая посока, поздрави я с песен... Много варианти има. След 2-3 чата (не задължително всеки ден) й предложи излизане и се постарай предварително да имаш идеи какво ще правите;; много по-добро впечатление ще се създаде, ако не чакаш тя да избира (което ест не значи да не се съобразяваш с желанията й). И леко с комплиментите 8-).

RagioL
08-27-2013, 08:37
14 годишните знаеш ли колко са отракани в днешно време.:lol:

А на мен ми е ясно колко са нахални, случвало се е да си променя маршрута че да не ме занимава една 14 годишна лепка.

RedRanger
08-27-2013, 09:38
Помоли я да ти бъде арена парт в WoW, ще приеме 100% :)

tochko
08-27-2013, 12:50
Помоли я да ти бъде арена парт в WoW, ще приеме 100% :)
hah az ne igraq WoW nito pak tq i se pak mersi :D

RedRanger
08-27-2013, 13:15
^Нп за теб винаги :)

NissaN
08-27-2013, 14:59
Покани я да излезете некаде

Бащицата
08-27-2013, 15:03
Кажи й, че твоят дюнер има специален бял сос.

tochko
08-27-2013, 15:09
Кажи й, че твоят дюнер има специален бял сос.
ot sichko tova nai she i haresa :D

scandalousLady
08-27-2013, 19:14
Има толкова много неща, за които бихте могли да си говорите. Филми,музика,нещата от живота, интереси, как й е минал денят и т.н. разговора си става от самосебе си от една тема на друга, просто не трябва да се притесняваш. Бъзици от време на време и така, след това спокойно я покани на кафе или разходка, или каквото решиш. Успех :)

Amore-Mio*
08-28-2013, 14:27
Ако разтягаш нещата и ги разточваш, ще си изпуснеш шанса, който евентуално имаш.
Покани я на кафе.
За да се опознаете с някого или дори да се запознаеш с някого - не е нужно да имате изградено доверие. То се случва успоредно с това.

zlatna lqstovica
08-28-2013, 16:44
В този фейсбук нищо няма да стане.Ако искаш попишете си ден-два или седмица най-много и я покани някъде на кафе примерно.Иначе,ако чакаш отдавна да се е хванала с друг.Намерете общи теми,интереси,харесвания опознайте си,ако си допаднете добре,но ако ли не продължете по пътя си.

tochko
08-29-2013, 22:47
blagodarq mnogo. edna vecher se sreshnahme v kvartalniq magazin, sichko beshe dobre, posle si pisahme pochnahme za malkite sestrichki, posle koleleta posle sport no tova koeto mi dava optimizam e che i tq pochna da se interesuva ot men :D ako prodaljava tak skoro sh q pokanq da izlezem blagodarq i molq prodaljavaite sas saveti :D