PDA

View Full Version : Кофии...



Ivaaaaa
08-27-2013, 09:31
Здравейте корфии^^,

може би това не е правилния раздел, но пък в Спорт ще бъдат пристрастни, а и вие сте ми любимци :D. Вчера имаше един спор, в който се казва, че спорта е едва ли не е за глупави, посредствени хора...Ок, за мен лично спорта е нещо като изкуство, начин на живот. Истински се възхищавам на спортистите, които правят всичко възможно, за да усъвършенстват повече и повече себе си и да поставят все по-високи летви на съперниците си. Това е един вид намиране на смисъл в живота като се замисля. Отдаваш му толкова много, целият ти живот се променя. Да вземем например зимните спортове, защото аз се интересувам главно от тях. Спортистите отдават почти цялото си време през топлия сезон, за да могат да се подготвят и през състезателния сезон дават всичко от себе си, за да се докажат. За тях това е начина на живот, смисъла, това, не което посвещават огромни усилия и време. Правя асоциация между спорта и ученето, жаждата за знание. Сигурно звучи тъпо и ще си кажете, както вчера стана, че спорта е за 'малоумници', ноо не. Така както един учен иска да да научава все повече и повече, така и спортиста иска да достига нови висоти в подготовката и представянето си. И за мен това е истинската глупост да се гледа надменно на спорта и да се казва, че в него няма нищо специално. Едва ли да сте чували, но се пак нека спомена Оле Ейнар Бьорндален - краля на биатлона. Как да не му се възхищаваш на такъв човек и да не го признаеш за велик?! Та той мисля, че вече минава 40 години и все още продължава да печели, сред невероятно голямата конкуренция от млади биатлонисти на по 20-25-30 години. Това не е ли истински талант, човек, на когото да се възхищаваш?..

Ще спра дотук, че стана много дълго и едва ли да го прочетете.

Та така мили деца, не си мислете, че книгите са единственото велико и духовно-извисяващо нещо. Това е само вашата гледна точка...

anonymous895156
08-27-2013, 09:59
Иве, говорех за силовите спортове като бокса, борбата, щангите и т.н. Не си ме разбрала.
Всичко, което казах, беше, че това, което виждаме в тези спортове, се възприема от мозъка по същия начин, по който и чалгата. Както кючекът е най-близкият такт до мозъка, така и животинското в нас е примитивен инстинкт, който се възприема най-лесно.
Това е причината и да е много по-вероятно един нискоинтелигентен човек да хареса тях, а не например рок музиката и шахмата.
Но нека се повторя - това, че почти всички средняци харесват спорта, не значи, че всички, харесващи спорт, са такива. Има спортове, които наистина уважавам и бих гледал - снукър, не малко зимни спортове, шах. Но да се кефя на някого, задето хвърля гюлле - не мерси, имам си по-важни занимания. Или пък да се радвам на банда "шофьори", които обикалят една писта с коли от картон.
Нямам нищо против спорта, но само погледни мнозинството от феновете и ще ти стане ясно.
Не знам защо обаче реши, че съм против движението?

Ivaaaaa
08-27-2013, 10:05
Мите разбрах те вече още вчера
не знам, може би имам нереална самооценка ли и аз нз, но не се имам за нискоинтелигентна
просто оценявам труда и усилията, които всеки един спортист е положил, за да се развива в това, което си е избрал
и подценяването на леката атлетика, бойните и моторните спортове от твоя страна според мен не говори добре за теб...

anonymous895156
08-27-2013, 10:09
Не подценявам такива спортове, а мнозинството от хората, които ги харесват. Нека си бръмчат с колите, но да не смятат, че правят нещо продуктивно.

Ivaaaaa
08-27-2013, 10:12
https://i.chzbgr.com/maxW500/4538294272/h728E7C1F/

RagioL
08-27-2013, 10:13
Не подценявам такива спортове, а мнозинството от хората, които ги харесват. Нека си бръмчат с колите, но да не смятат, че правят нещо продуктивно.

Интелектуалци сме и мразим спортистите а дребен?!

anonymous895156
08-27-2013, 10:15
Засега затвърждавате казаното от мен.

RagioL
08-27-2013, 10:15
Засега затвърждавате казаното от мен.

И ти това което аз мисля.

Meonesssss
08-27-2013, 10:22
Не подценявам такива спортове, а мнозинството от хората, които ги харесват. .

+1

DarkTemplar
08-27-2013, 10:27
За да си успешен професионален спортист трябва да си много дисциплиниран и отговорен и да умееш да се лишаваш от определени житейски "наслади" за сметка на това, в което си избрал да се развиваш и се стремиш да бъдеш най-добрия. Да си режимлия не е от най-лесните неща на света, особено когато имаш материалната възможност да си позволиш почти всичко. Силата на волята/духа е в основата, а добрите резултати заслужено подхранват самочувствието, че си поел по правилния път.

Изобщо всяко занимание/професия на този свят изисква определен комплекс от качества, някои от които трябва да притежаваш изначално, а други да създадеш/развиеш.

Малко сухо и философско стана, ама кво да се прави. ;]

Ivaaaaa
08-27-2013, 10:29
какво/кои сте вие?

все едно някой двойкар да каже, че книгите са загуба на време, ученето не си заслужаваа....и тнт...

всичко идва от това, че не се интересувате
какво ми подценявате масата от хора, които сме любители
вие за нещо повече ли се смятате от тласкача на гюле или тройния скачач?
можете ли това, което и те?

Ivaaaaa
08-27-2013, 10:32
За да си успешен професионален спортист трябва да си много дисциплиниран и отговорен и да умееш да се лишаваш от определени житейски "наслади" за сметка на това, в което си избрал да се развиваш и се стремиш да бъдеш най-добрия. Да си режимлия не е от най-лесните неща на света, особено когато имаш материалната възможност да си позволиш почти всичко. Силата на волята/духа е в основата, а добрите резултати заслужено подхранват самочувствието, че си поел по правилния път.

Изобщо всяко занимание/професия на този свят изисква определен комплекс от качества, някои от които трябва да притежаваш изначално, а други да създадеш/развиеш.

Малко сухо и философско стана, ама кво да се прави. ;]


точно...примерно жените в зимните спортове са до определено време и после се отказват или прекъсват по майчинство, защото явно са намерили нещо 'по-важно'
полагат нечовешки усилия и труд и не е гарантирано, че е един ден ще са успешни

Chacho
08-27-2013, 10:32
Има спортове, които наистина уважавам и бих гледал - снукър, не малко зимни спортове, шах.

Добре, защо снукър, а не футбол?

Ivaaaaa
08-27-2013, 10:35
:lol: :lol:

човека казва, че тези от моторните спортове реално не правят нищо - е да, реално нищо за себе си т.е. по тялото си физически, но снукъра, защо тогава не е подценяван?

anonymous895156
08-27-2013, 10:37
За да си успешен професионален спортист трябва да си много дисциплиниран и отговорен и да умееш да се лишаваш от определени житейски "наслади" за сметка на това, в което си избрал да се развиваш и се стремиш да бъдеш най-добрия. Да си режимлия не е от най-лесните неща на света, особено когато имаш материалната възможност да си позволиш почти всичко. Силата на волята/духа е в основата, а добрите резултати заслужено подхранват самочувствието, че си поел по правилния път.

Изобщо всяко занимание/професия на този свят изисква определен комплекс от качества, някои от които трябва да притежаваш изначално, а други да създадеш/развиеш.

Малко сухо и философско стана, ама кво да се прави. ;]

Да съм го отрекъл?

TrollFaace1
08-27-2013, 10:38
МИТКО Е ГЕЙ !
Мотокрос FTW !

DarkTemplar
08-27-2013, 10:38
Приоритетите в живота се менят взависимост от периода и нагласата на отделния човек и това е нещо напълно нормално.

Лошото при спортистите е, че те са лимитирани чисто физически и с натрупването на годинките телата им все по-трудно понасят натоварванията и все по-бавно се възстановяват от тях, което в един момент налага да спрат активната си състезателна кариера. Винаги съм твърдял, че немалка част от големите суми, които получават под формата на заплати/премии/наградни фондове всъщност са компенсация за сравнително малката продължителност на кариерите им, физическите амортизации и т.н.

dimitar, защо реши, че предишния ми пост е насочен конкретно към теб?

TrollFaace1
08-27-2013, 10:39
Искам да видя как митко скача с мотора 10 метров трапец и не се приземява на глава и тогава да ми говори глупостите си

anonymous895156
08-27-2013, 10:39
Добре, защо снукър, а не футбол?

По-симпатичен ми е, не е толкова комерсиализиран, играчите на снукър не са никак глупави /за разлика от почти всички футболисти - преди да ми скочите и за това твърдение, погледнете някое интервю с наш национал, който "пак казва"/.
Едит: а и предпочитам игра, която трябва да се играе прецизно и с концентрация, пред хаотично тичане върху ограден с реклами на пепси терен.
Това е моят избор - те нека си полагат много усилия, винаги ще има огромен брой хора, които ще ги гледат с интерес и бира.

anonymous895156
08-27-2013, 10:41
dimitar, защо реши, че предишния ми пост е насочен конкретно към теб?

Презастраховам се в случай, че някой отново ме е разбрал не така, както искам.

Meonesssss
08-27-2013, 10:41
Не исках да се меся, но така ...
Първо - спортът за мен е нещо много хубаво. Спортувам постоянно, гледам мачове и какво ли още не. Тренирам волейбол от 4 години и за мен това е най-хубави спорт ( лично мое мнение ) , макар че харесвам и баскетбол, футбол, зимни спортове, плуване, езда и т.н. Против спортистите нямам абсолютно нищо, даже ако са добри им се кефя , няма значение в кой спорт са.
Подкрепих dimitar., защото съм на същото мнение " Не подценявам такива спортове, а мнозинството от хората, които ги харесват. " и все пак той не казва, че подценява всички ... Както и да, според мен спортът е нещо много хубаво, дори може да ти помогне да се научиш на доста неща от него :)

TrollFaace1
08-27-2013, 10:43
Вие ся кво искате да кажете че тъпите хора не трябва да харесват спорта и да го гледат ли ?

Ivaaaaa
08-27-2013, 10:45
Приоритетите в живота се менят взависимост от периода и нагласата на отделния човек и това е нещо напълно нормално.

Лошото при спортистите е, че те са лимитирани чисто физически и с натрупването на годинките телата им все по-трудно понасят натоварванията и все по-бавно се възстановяват от тях, което в един момент налага да спрат активната си състезателна кариера. Винаги съм твърдял, че немалка част от големите суми, които получават под формата на заплати/премии/наградни фондове всъщност са компенсация за сравнително малката продължителност на кариерите им, физическите амортизации и т.н.

dimitar, защо реши, че предишния ми пост е насочен конкретно към теб?

да ти кажа както сме подхванали биатлона не е толкова лесно
мисля, че наградния фонд за за 1-во място беше 5000 швейцарски франка, ако не се лъжа
при най-много състезатели в спринта и индивидуалната надпревара, шанса да спечелиш нещо е минимален - 1:130 някъде, защото има и стрелба, която много често е решаваща
пари се дават до 6-то място
не съм особено запозната, но другото май се поема от държавата
всичко обиждат нашите спортисти, но им дават толкова малко, най-добрите отбори от Русия, Германия, Норвегия и тнт имат стотици чифтове обувки и ски, които не са евтини, нашите се мъчат с 2, 3 на човек, дори миналия сезон им ги бяха откраднали и им даваха от другите отбори, колко мислите, че държавата дава за биатлон?
много често те се самофинансират...

DarkTemplar
08-27-2013, 10:46
Презастраховам се в случай, че някой отново ме е разбрал не така, както искам.
Аз нямам проблеми с разбирането на другите, по-скоро те често ме разбират погрешно и приемат някои мои забележки лично.

Относно предния ти пост и сравнението футбол/снукър, трудно можем да ги съпоставим, защото нямат почти нищо общо и всяко от тях си има определена аудитория. Футболът е по-динамичен и масов, снукърът е по-изтънчен. Лично аз гледам и двете с удоволствие. ;)

OoVasKoO
08-27-2013, 10:46
Същото е и с хамериканския футбол. Група дебили са се събрали на ливадата и се бутат като говеда. Доста слабоумен трябва да си, за да ти харесва подобен "спорт".

TrollFaace1
08-27-2013, 10:49
Е вие сте изтънчени не може да харесвате спортове с болка ходете гледайте шах да еба убитаците ви

Ivaaaaa
08-27-2013, 10:51
Е вие сте изтънчени не може да харесвате спортове с болка ходете гледайте шах да еба убитаците ви

в шаха няма нищо лошо
пак си е спорт ;]

TrollFaace1
08-27-2013, 10:52
http://www.youtube.com/watch?v=ZC4f9TCg4zw

DarkTemplar
08-27-2013, 10:57
Ivaaaaa, всеки, който се интересува сериозно от спорт знае, че за една сериозна подготовка са нужни и сериозни средства, инфраструктура и т.н. В България нямаме нито едното, нито другото - парите за спорт са малко, а спортните бази са в трагично състояние. Аз ако съм родител, никога не бих си пуснал детето да тренира в тези коптори, където условията са отвратителни и по-скоро можеш да се нараниш/разболееш от някоя заразна болест, вместо да развиваш спортния си талант и умения. Така че не виждам как може да хулим нашите спортисти, защото на повечето им се налага да понасят цялата тази мизерия в името на професионалното си усъвършенстване и представянето на България по различни спортни форуми.


Същото е и с хамериканския футбол. Група дебили са се събрали на ливадата и се бутат като говеда. Доста слабоумен трябва да си, за да ти харесва подобен "спорт".
Ако знаеш колко стотин схеми трябва да знае/помни един треньор или куотърбек...

an7raks
08-27-2013, 11:01
Бла, бла, не прочетох всичко...
Спорта няма нищо общо с това колко си интелигентен. Може нищо да не знаеш и пак да си интелигентен, Който е решавал тест за интелигентност, знае че там няма въпроси, свързани с някакви знания.
Естествено, ако се занимаваш професионално със спорт, ще направиш някакви компромиси с образованието си. Примерно, в спортните училища не си дават много зор с общообразователните предмети, а си скъсват задниците от тренировки. Това, обаче, не значи че са някакви гьонове.
Глупаво е дебелите историци/сетих се за една друга тема/ да обиждат спортистите, че били малоумници, а напомпаните батки да "сипват" на всичко, де що не е стъпвало в зала, щото било грозно...

Ivaaaaa
08-27-2013, 11:04
Ivaaaaa, всеки, който се интересува сериозно от спорт знае, че за една сериозна подготовка са нужни и сериозни средства, инфраструктура и т.н. В България нямаме нито едното, нито другото - парите за спорт са малко, а спортните бази са в трагично състояние. Аз ако съм родител, никога не бих си пуснал детето да тренира в тези коптори, където условията са отвратителни и по-скоро можеш да се нараниш/разболееш от някоя заразна болест, вместо да развиваш спортния си талант и умения. Така че не виждам как може да хулим нашите спортисти, защото на повечето им се налага да понасят цялата тази мизерия в името на професионалното си усъвършенстване.


знам, че е така
нашите за съжаление не са били съгласни да се развивам в тази посока...
сега да съм била ски-бегачка или биатлонистка :D

това относно хуленето го казах по отношение на друга тема, в която обиждат Кубрат Пулев
сякаш някой може да направи нещо повече от него, да постигне нещо повече...
колко средства се изискват, за да ходиш по турнири, европейски, световни купи
да не би държавата да ти дава нещо, а какво да кажем за подготовката и материалната база
па после що има по-добри от нас
те хората не знаят кво е лишения...

Meonesssss
08-27-2013, 11:04
Бла, бла, не прочетох всичко...
Спорта няма нищо общо с това колко си интелигентен. Може нищо да не знаеш и пак да си интелигентен, Който е решавал тест за интелигентност, знае че там няма въпроси, свързани с някакви знания.
Естествено, ако се занимаваш професионално със спорт, ще направиш някакви компромиси с образованието си. Примерно, в спортните училища не си дават много зор с общообразователните предмети, а си скъсват задниците от тренировки. Това, обаче, не значи че са някакви гьонове.
Глупаво е дебелите историци/сетих се за една друга тема/ да обиждат спортистите, че били малоумници, а напомпаните батки да "сипват" на всичко, де що не е стъпвало в зала, щото било грозно...

Именно !

anonymous895156
08-27-2013, 11:04
an7raks, говориш така, защото не си прочел всичко казано. Кой ти говори за обиди към спортисти, тестове за интелигентност и знания?

white knight
08-27-2013, 11:06
Ок, за мен лично спорта е нещо като изкуство, начин на живот.Това е един вид намиране на смисъл в живота като се замисля. За тях това е начина на живот, смисъла, това, не което посвещават огромни усилия и време.
Това като го прочетох ми прозвуча жалко, да се трудиш цял живот с цената на големи жертви с надеждата да спечелиш в измислено състезание победа, която ще ти отнемат. Толкова ли са имали недостиг от други идеи. Не казвам че спорта е лошо нещо но вманиачаването в него и постоянната цел да вдигаш летвата не звучи логично, a по-скоро безсмислено.

an7raks
08-27-2013, 11:08
Иве, говорех за силовите спортове като бокса, борбата, щангите и т.н. Не си ме разбрала.
Всичко, което казах, беше, че това, което виждаме в тези спортове, се възприема от мозъка по същия начин, по който и чалгата. Както кючекът е най-близкият такт до мозъка, така и животинското в нас е примитивен инстинкт, който се възприема най-лесно.
Това е причината и да е много по-вероятно един нискоинтелигентен човек да хареса тях, а не например рок музиката и шахмата.
Но нека се повторя - това, че почти всички средняци харесват спорта, не значи, че всички, харесващи спорт, са такива. Има спортове, които наистина уважавам и бих гледал - снукър, не малко зимни спортове, шах. Но да се кефя на някого, задето хвърля гюлле - не мерси, имам си по-важни занимания. Или пък да се радвам на банда "шофьори", които обикалят една писта с коли от картон.
Нямам нищо против спорта, но само погледни мнозинството от феновете и ще ти стане ясно.
Не знам защо обаче реши, че съм против движението?
Е, това го прочетох!
Това, че ти не разбираш някои спортове, не значи, че всички които ги разбират са "нискоинтелигентни животни".

DarkTemplar
08-27-2013, 11:09
знам, че е така
нашите за съжаление не са били съгласни да се развивам в тази посока...
сега да съм била ски-бегачка или биатлонистка :D

това относно хуленето го казах по отношение на друга тема, в която обиждат Кубрат Пулев
сякаш някой може да направи нещо повече от него, да постигне нещо повече...
колко средства се изискват, за да ходиш по турнири, европейски, световни купи
да не би държавата да ти дава нещо, а какво да кажем за подготовката и материалната база
па после що има по-добри от нас
те хората не знаят кво е лишения...
Е, това с обиждането на успели и можещи хора е част от националната ни специфика. Преди Кобрата за "грешници" и едва ли не национални предатели бяха обявявани Стоичков, Бербатов, Стойчев/Казийски и кои ли още не. Въпросната тема не съм я чел, но съм убеден, че е с трагичен слабоумно-хейтърски привкус.

Нали знаеш, potatoes gonna potate. ;]

an7raks
08-27-2013, 11:10
Това като го прочетох ми прозвуча жалко, да се трудиш цял живот с цената на големи жертви с надеждата да спечелиш в измислено състезание победа, която ще ти отнемат. Толкова ли са имали недостиг от други идеи. Не казвам че спорта е лошо нещо но вманиачаването в него и постоянната цел да вдигаш летвата не звучи логично, a по-скоро безсмислено.
Ами, ти за какво учиш? Защо искаш да направиш кариера и да успееш? Това е предизвикателство, да се докажеш, че си "най" в нещо, тръпката от състезанието и победата, желанието да продължаваш да се бориш и да надминаваш себе си.

Ivaaaaa
08-27-2013, 11:11
Е, това с обиждането на успели и можещи хора е част от националната ни специфика. Преди Кобрата за "грешници" и едва ли не национални предатели бяха обявявани Стоичков, Бербатов, Стойчев/Казийски и кои ли още не. Въпросната тема не съм я чел, но съм убеден, че е с трагичен слабоумно-хейтърски привкус.

Нали знаеш, potatoes gonna potate. ;]

благодаря ти, че те има!

TrollFaace1
08-27-2013, 11:12
Ivaaaaa + DarkTemplar = http://www.optimiced.com/wp-uploads/2007/11/heart.jpg

an7raks
08-27-2013, 11:13
Е, това с обиждането на успели и можещи хора е част от националната ни специфика. Преди Кобрата за "грешници" и едва ли не национални предатели бяха обявявани Стоичков, Бербатов, Стойчев/Казийски и кои ли още не. Въпросната тема не съм я чел, но съм убеден, че е с трагичен слабоумно-хейтърски привкус.

Нали знаеш, potatoes gonna potate. ;]
Абе, що й вярваш на тая синята?! Никой не го беше обиждал или нещо подобно. Коментирахме, че е много вероятно да падне в боя с Кличко, а тя взе да ни убеждава, че не можело така да говорим...

Ivaaaaa
08-27-2013, 11:17
Абе, що й вярваш на тая синята?! Никой не го беше обиждал или нещо подобно. Коментирахме, че е много вероятно да падне в боя с Кличко, а тя взе да ни убеждава, че не можело така да говорим...

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/552885-%D0%9A%D1%83%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82-%D0%9F%D1%83%D0%BB%D0%B5%D0%B2-%D0%BD%D0%B0-%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%BE

още с първото мнение се почва с турчина и циганина...

an7raks
08-27-2013, 11:19
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/552885-%D0%9A%D1%83%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82-%D0%9F%D1%83%D0%BB%D0%B5%D0%B2-%D0%BD%D0%B0-%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%BE

още с първото мнение се почва с турчина и циганина...
Ауриса не го броя за нищо.

DarkTemplar
08-27-2013, 11:24
благодаря ти, че те има!
Много си емоционална Ивке. :)

an7raks
08-27-2013, 11:26
Нормално... На 15 са така...

Ivaaaaa
08-27-2013, 11:27
Много си емоционална Ивке. :)

'щото съм пристрастна, а това може би не е много честно и да не давам обективно мнение, но си мисля, че съм права във всяка една дума, която съм казала ;]

RagioL
08-27-2013, 11:30
https://www.youtube.com/watch?v=0eXIOK2vOhM

DarkTemplar
08-27-2013, 11:30
Много се палиш, иначе често има логика в това, което казваш. Не възприемай всяка критика като хулене и лична обида, вредно е за нервите. ;]

Ragiol, много точно попадение. (y)

TrollFaace1
08-27-2013, 11:31
Нормално... На 15 са така...

Taка е за жалост ...

Fisherman
08-27-2013, 11:33
митко 70 кила лоена топка,совен перисталтиката друг спорт нема да видиш

TrollFaace1
08-27-2013, 11:46
http://www.youtube.com/watch?v=f0h9U4murAQ

Ivaaaaa
08-27-2013, 12:04
Много се палиш, иначе често има логика в това, което казваш. Не възприемай всяка критика като хулене и лична обида, вредно е за нервите. ;]

Ragiol, много точно попадение. (y)

ко да прая
не мога да се променя :D

ама изказвайте се по темата, плс

an7raks
08-27-2013, 12:05
По темата: Спортистите са идиоти, а умниците - нещастници. Смърт за всички!

DarkTemplar
08-27-2013, 12:06
По темата не всеки е длъжен да разбира от всичко, а хората обикновено отричат онова, което не разбират и от което нямат потребност. По-синтезирано не мога да го кажа. :D

anonymous895156
08-27-2013, 12:08
митко 70 кила лоена топка,совен перисталтиката друг спорт нема да видиш

това си ти, иначе аз съм метър и осемдесет и тежа 55 килограма, драги ми господин Общ Работник.

DarkTemplar
08-27-2013, 12:11
Митко е sophisticated дори в наредбите си. 8-)

Ivaaaaa
08-27-2013, 12:12
това си ти, иначе аз съм метър и осемдесет и тежа 55 килограма, драги ми господин Общ Работник.

не ви искам в темата, ако ще се обиждате!

DarkTemplar прав си, но това не е основание да обобщаваме за всичко
по-големи глупости отдавна не бях чувала
феновете на спорта са глупави и ограничени, спортистите (от няяякои спортове само) са ограничени...
лол

RagioL
08-27-2013, 12:13
180, 55 кила, ти трябва да си полумъртъв.

Ivaaaaa
08-27-2013, 12:14
Митко е sophisticated дори в наредбите си. 8-)

надей, че верно ще си го въобрази 8-)

TrollFaace1
08-27-2013, 12:14
Много се палиш, иначе често има логика в това, което казваш. Не възприемай всяка критика като хулене и лична обида, вредно е за нервите. ;]

Ragiol, много точно попадение. (y)
Еми трябва да я обичаш такава каквото е ..

an7raks
08-27-2013, 12:15
Еми трябва да я обичаш такава каквото е ..

Я, моля, моля! Аз съм си заплюл всички форумни пикли, така че недей му дава акъли!

anonymous895156
08-27-2013, 12:15
180, 55 кила, ти трябва да си полумъртъв.

Ми не е така - даже си мисля, че съм дебел

socareless
08-27-2013, 12:17
^да нямаш амбиции да ставаш манекенка?

TrollFaace1
08-27-2013, 12:17
Ми не е така - даже си мисля, че съм дебел

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOL

Fisherman
08-27-2013, 12:18
ХАХАХАХАА 55 КИЛА,митко е жена

TrollFaace1
08-27-2013, 12:18
ХАХАХАХАА 55 КИЛА,митко е жена

HAHAHAHAHHAHXHAHXAXAXAXAXaxa

Fisherman
08-27-2013, 12:19
това си ти, иначе аз съм метър и осемдесет и тежа 55 килограма, драги ми господин Общ Работник.

общ работник,каква яка дума откъде ли си я чул

DarkTemplar
08-27-2013, 12:19
Еми трябва да я обичаш такава каквото е ..
Мъничка е за мен, отстъпвам я на другите форумни мачовци.

Иначе за обобщаването - то и услужливата логика са безсмъртни, коментарите тук и въобще в нета го доказват всеки ден.

anonymous895156
08-27-2013, 12:24
Хехехех, мечтайте си за моята форма и красота

TrollFaace1
08-27-2013, 12:24
Хехехех, мечтайте си за моята форма и красота

Отивай да повръщаш анорексик

RagioL
08-27-2013, 12:25
Ми не е така - даже си мисля, че съм дебел

Аз съм около 70 при 178 и пак ми се виждат малко.

anonymous895156
08-27-2013, 12:26
Отивай да повръщаш анорексик

Имам забързан метаболизъм, педал, ям всичко, което си искам :smt077 йей

Ivaaaaa
08-27-2013, 12:26
алоуууууууууууууууууууууу уу
не спамете бе
ебахти
многоо сте зле

TrollFaace1
08-27-2013, 12:27
включително и пишки налЕ ?

an7raks
08-27-2013, 12:27
включително и пишки налЕ ?

Тях само ги смучка, не ги яде.

Chacho
08-27-2013, 12:28
алоуууууууууууууууууууууу уу
не спамете бе
ебахти
многоо сте зле

Ужасно е. Като да ти флъдят дръм енд бейс темата с Мерилин Менсън.

Fisherman
08-27-2013, 12:28
Хехехех, мечтайте си за моята форма и красота

ако имаше глисти,тения и,щеше да тежиш повече ехинококозен педарас

TrollFaace1
08-27-2013, 12:28
Тях само ги смучка, не ги яде.

като близалки ?

Fisherman
08-27-2013, 12:29
Имам забързан метаболизъм, педал, ям всичко, което си искам :smt077 йей

сперма,препуциуми,смегма

an7raks
08-27-2013, 12:29
Ужасно е. Като да ти флъдят дръм енд бейс темата с Мерилин Менсън.
:D