PDA

View Full Version : да му кажа ли първа, че го обичам?



pateto00o
08-27-2013, 11:15
Zdraweite, iskam da wi popitam za edin suwet.. s priqtelq mi sme zaedno po seriozno ot okolo 2 3 meseca.Poznawame se ot 5god..toi winagi e znael che imam neshto kum nego oshte ot predi 2 godini... i dwamata imahme ser wruski... i tn .. wse neshto ne se polychawashe.. eto che doide momenta w koito sme zaedno..i az sum istisnki shtastliwa ot tozi fakt... durja mnogo na nego.. toi kazwa sushtoto i za men, no do sega ne mi e kazal che me obicha.. a az go chywstwam, che go obicham, no ne sum sig dali da my go kaja purwa.. pritesnqwam se ot fakta kak shte reagira.. i dali ako mi otwurne sus sig shte e iskren.. :) blagodarq wi predwaritelno!

seek&destroy
08-27-2013, 11:22
Забравете за детските истории тип " Аз ли да го целуна първа или първа да му кажа еди кво си" , само ще загубиш. Ако наистина го чувстваш кажи му, не виждам пречка. Ако не ти отвърне, както и да е, поне няма да съжаляваш, че си пропуснала шанса, когато му е било времето.

pateto00o
08-27-2013, 12:22
а ако му го напиша на смс.. знам че е малко детско или глупаво, но съм прекалено притеснителна и не мисля, че ще мога да го изрека.....

tori
08-27-2013, 19:03
Щом не можеш да говориш с него открито за чувствата си, що за връзка водите въобще?

Amore-Mio*
08-28-2013, 10:16
Кажи го, ако го чувстваш.

CrazyLittleThing
08-28-2013, 20:13
ми на мен първото 'обичам те' от гаджето беше по скайп и тъпо ми стана че не ми го каза в очите, много по-готино щеше да е. Така че или давай на живо, или си трай той докато не го каже

bambi69
08-28-2013, 20:45
Случвало ми се е да ми го напишат на смс.. ПО-ДОБРЕ НЕДЕЙ! Кажи му го в очите най-добре и то ако си наистина сигурна в чувствата си :)

marilyn
08-28-2013, 21:15
Ъм, кирилица.

Избоде ми очите.

Smith_1
08-28-2013, 21:28
ne slushai gornata, na bezgrabnachnite ochite mnogo trudno mogat da badat probodeni.

HollyGolightly
08-29-2013, 00:12
Ако наистина го чувстваш му го кажи лично, не чрез СМС, facebook, skype , etc. , но не очаквай той да ти го каже също веднага. Приготви се предварително, че може и да не го чуеш, за да не останеш разочарована и да правиш нова тема "Аз му казах, че го обичам, а той мълча като пън"

Smith_1
08-29-2013, 01:25
Като ви гледам темите осъзнавам че трябва да пародирам по-скоро женската част.

ger4i7y
08-29-2013, 01:31
Според мен трябва да му го кажеш в очите и ако не ти отвърне, просто изчакай малко, докато и той стане готов. С моя приятел стана така, когато му казах, че го обичам, знаех, че е много рано, изчаках още месец и той също ми го каза :)

Smith_1
08-29-2013, 01:58
Взимаш една лопата, пишеш на нея "Обичам те" и го удряш с нея в челото, това няма да го забрави никога.

heartshapedbox
08-29-2013, 08:48
Взимаш една лопата, пишеш на нея "Обичам те" и го удряш с нея в челото, това няма да го забрави никога.

ДА :lol:

Кажи му.

pateto00o
08-29-2013, 12:59
Хах.. да ... Благодаря ви, за съветите.. със сигурност няма да му го напиша.. размислих :) но мисля да поизчакам докато той не ми го каже.. Защото като цяло усещам, че аз съм тази която дава повече за връзката ни.. Също мисля, че го знае и точно за това няма да му го кажа май..поне за сега. Не искам да ме приема, като даденост.. какво ще кажете Вие :)

Smith_2
08-29-2013, 16:07
мисля да поизчакам докато той не ми го каже..
http://media.tumblr.com/tumblr_m1kz4iQgeU1qa6lp8.gif

Иво
08-29-2013, 16:27
Защо не опиташ да бъдеш пряма... напрмер: както сте насаме, седни в скута му, целуни го... след това спри.. погледни го в очите и с усмивка му го изтърси директно "Усещам, че ме обичаш... но имам нужда да го чуя!".. Първите секунди ще бъде вцепенен, така че не се изненадвай... ако му стане неудобно... започне да овърта, да изменя темата... бягай, това не е твоето момче ;)

Smith_2
08-29-2013, 16:52
Защо не опиташ да бъдеш пряма... напрмер: както сте насаме, седни в скута му, целуни го... след това спри.. погледни го в очите и с усмивка му го изтърси директно "Усещам, че ме обичаш... но имам нужда да го чуя!".. Първите секунди ще бъде вцепенен, така че не се изненадвай... ако му стане неудобно... започне да овърта, да изменя темата... бягай, това не е твоето момче ;)
http://stream1.gifsoup.com/view1/1730662/robert-downey-jr-being-sexy-o.gif
:razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::r azz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::raz z::razz:

ShtrudeL
08-29-2013, 16:56
Пиши на кирилица.
И не. Не му го казвай.
'Обичам те' се казва, когато си сигурен в чувствата на другия към теб.
Чао.