PDA

View Full Version : Мнение на хора, като мен



niq17
08-27-2013, 18:06
Нямам проблем, просто ми е интересно как се справят хора, които са с моето 'положение".Предстои започване на училище (ох, как не искам), та предполагам все някой/я от вас е имал/а любовно преживяване с човек от училището ви дали хубаво или не толкова (разпадане на стабилна връзка, отрязване,лъжи, разочарования), които с помощта на лятото до някъде сте загърбили.Под загърбили имам предвид, да нямате жвлание за така наречения "натрит нос" , отмъщение, или възобмновяване на отнощения с този човек.Но в училище всеки ден дори и да се страаем да отбягваме тези хора няма да успяваме да не ги виждаме изобщо, как смятате да се справите, мислите ли, че е възможно да се възвърнат чувства,понякога не ви ли се иска да накарате този човек да ревнува, да му натриете носа.

Лично аз имам моменти, в които изобщо не мисля за този човек, за лъжите му, за всичко което ми е причинил, свързвам го предимно с лошо, но често на улицата се препознавам, днес гледайки един филм чух тази фраза "Човек чува и вижда това което иска" и се замислих дали е така и, че ако е така дали моментното ми състояние не е затишие пред бурия :)

Ще се радвам някои от вас да изрази своето мнение :) ЛЕКА ВЕЧЕР ВИ ЖЕЛАЯ

FuCKkK13
08-27-2013, 19:04
такива хора се забравят единствено с нови хора или супер силна воля и непукизъм

Reenata
08-27-2013, 19:56
мачкай чувствата .. и няма да се върнат

scandalousLady
08-27-2013, 20:34
Търпение и с времето отминава. Просто не се поддавай и стискай зъби.

fenastz
08-27-2013, 23:58
Надявам се осъзнаваш, че се самозалъгваш и "лъжите" на този човек всъщност са извинение за пред тебе си, за да можеш да го мразиш. Истината е, че ти си виновна за раздялата и без него ти си едно нищо.

niq17
08-28-2013, 06:29
Дaли се сaмозaлъгвaм ще рaзберем след около две седмици,рaздялa не е имaло, зaщото нещо, кaто ЗAЕДНО не е имaло-тримa човекa в еднa връзкa нямa, също тaкa лъжи и куп другa пумия изсипaнa върху мен, дa и още нещо не се чувствaм нищо, имaм нещaтa, зa които мечтaя, ппоодкрепaтa нa хорaтa, които обичaм, тaкa че..

marilyn
08-28-2013, 11:20
Ако си го преживяла и си казала "край" е въпрос на време да забравиш.

baby_baby
09-26-2013, 14:15
с времето ще ти мине

urlittlelady
09-26-2013, 16:57
при мен всичко се нареди и сме си приятели... да вярно 3 години не сме си говорили от инат или де да знам и аз от какво :D но пък сега се разбираме и си общуваме, че даже сме правили общи работи заедно.. детската любов си е голяма работа :D