PDA

View Full Version : Здрастиии



siiska
08-27-2013, 18:18
Виждам, че тук всички се разбирате добре и се познавате... тааа мисля да стана редовна във форумчето и се надявам да ме приемете добре...
без насилие please

an7raks
08-27-2013, 18:20
Разкарай шибания подпис и ще започнем с изпитанията.

skornex
08-27-2013, 18:20
без насилие please

uhm с тоя аватар малко трудно :D

siiska
08-27-2013, 18:21
ЗААА подписа- да междудругото до сега правих опити да го сменя ама нещо не мога да схвана от къде

skornex
08-27-2013, 18:25
ЗААА подписа- да междудругото до сега правих опити да го сменя ама нещо не мога да схвана от къде

ем потребителски профил > настройки > browse

anonymous895156
08-27-2013, 18:26
ем потребителски профил > настройки > browse

умник

nqmaznacheniee
08-27-2013, 18:27
снимка по бански (стандартна процедура)

skornex
08-27-2013, 18:28
умник

http://i.qkme.me/3rvzw9.jpg
http://i.qkme.me/3rvzw9.jpg
http://i.qkme.me/3rvzw9.jpg

Mary_Jane_69
08-27-2013, 18:28
айде чао

siiska
08-27-2013, 18:28
така и не го намерих... все тая

siiska
08-27-2013, 18:32
http://novinar.bg/data/2012-03-23/20080128_0094.jpg нали искахте снимка по бански

skornex
08-27-2013, 18:32
така и не го намерих... все тая

явно със снимки ше се разправямe
http://s24.postimg.org/oysphpwol/image.jpg

nqmaznacheniee
08-27-2013, 18:32
не важиш

TrollFaace1
08-27-2013, 18:32
Само Мачока може го смени не се мъчи

siiska
08-27-2013, 18:33
а така се надявах..

skornex
08-27-2013, 18:33
http://s8.postimg.org/z2ldxqo2t/image.jpg

skornex
08-27-2013, 18:34
You're Welcome

siiska
08-27-2013, 18:34
БЛАГОДАРЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

ADMIRALKA14
08-27-2013, 18:35
http://s8.postimg.org/z2ldxqo2t/image.jpg

Това е за смяна на аватара, а не за подписа.

Vladislav Hellsing
08-27-2013, 18:35
Виждам, че тук всички се разбирате добре и се познавате... тааа мисля да стана редовна във форумчето и се надявам да ме приемете добре...
без насилие please

да бе да.

siiska
08-27-2013, 18:39
прооосто ще си скривам подписа очевдидно всеки път :Д

skornex
08-27-2013, 18:40
подтикнах я да си смени аватара и да знам ..:D

skornex
08-27-2013, 18:41
да бе да.

Fresh Meat

siiska
08-27-2013, 18:42
хахаха мисля че вече всички са доволни с този аватар

socareless
08-27-2013, 18:47
Виждам, че тук всички се разбирате добре и се познавате... тааа мисля да стана редовна във форумчето и се надявам да ме приемете добре...
без насилие please

и къде го видя тва разбиране хахаххаха

MaLyKoLiU
08-27-2013, 18:51
Hi ASL PLS

siiska
08-27-2013, 18:52
ами явно съм разгледала недостатъчен брой темички :Д

socareless
08-27-2013, 18:54
очевидно да

Ivaaaaa
08-27-2013, 19:12
тук всички се разбирате

mmmm nope

в голяма грешка си
тук всеки е срещу всеки
явно не си чела споровете ми/ни :lol:

иначеее Хай

Mary_Jane_69
08-27-2013, 19:18
забавни сте като петък вечер в пенсионерски клуб със специален гост - Къци.

siiska
08-28-2013, 01:26
дааа сега май разбирам... и все пак изглежда забавно тук, мисля да се пробвам хаха

MaLyKoLiU
08-28-2013, 02:05
Защо не спиш в този ранен час?

siiska
08-28-2013, 14:51
така съм си всеки ден ...

MaLyKoLiU
08-28-2013, 14:55
Мда и аз... от седмица и половина...
Но в 4:30 ставам, а не си лягам тогава... :D

siiska
08-28-2013, 15:14
май съм си развалила режима страшно много...

nqmaznacheniee
08-28-2013, 15:17
така е, пусни снимка да видим как се отразява на тялото ти

siiska
08-28-2013, 15:33
тая мацка на аватара ми виждаш ли я? по същия начин ми се отразява и тя е още в леглото...

MaLyKoLiU
08-28-2013, 15:37
Аз пак да питам...
ASL PLS? :D

siiska
08-28-2013, 16:06
хахаха 20 f vn. u ? :D

nqmaznacheniee
08-28-2013, 16:40
коле, това може да се окаже любовта на живота ти :smt033

DarkTemplar
08-28-2013, 16:45
Нападай Коле. 8)

Oy7ofCon7roL
08-28-2013, 17:28
Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле Давай Коле Давай Коле Двай Коле Давай Коле

Давай Коле

Oy7ofCon7roL
08-28-2013, 17:32
Той сигурно я "обработва" на лично :cool:

socareless
08-28-2013, 17:32
налазвайте докато е прясна

MaLyKoLiU
08-28-2013, 17:57
О, хай! :oops: 22 м Варна :oops:

Ахахаха... Ще уплашите момичето :D
Никой не обработвам, на работа съм 8-)

pac0line
08-28-2013, 18:32
хахаха 20 f vn. u ? :D

заинтересовах се. )) http://zlina.org/cifra/style_emoticons/default/grandpa.gif

според мен не си търси забава тук, макар че имаше моменти, в които беше интересно и разпускащо

DarkTemplar
08-28-2013, 18:35
Коле, налазвай, че разни артилеристи дебнат от засада. 8-)

nqmaznacheniee
08-28-2013, 18:37
дааааааааавай коле :smt006

MaLyKoLiU
08-28-2013, 20:55
Обичаш ли бебета? :oops: 8-)

:lol:

DarkTemplar
08-28-2013, 21:08
Колето тръгва с тежката артилерия. :D

siiska
08-29-2013, 00:13
ХАХАХХАХА е наистина било забавно тук..
Коле много стряскащ първи въпрос бе... няма ли първо нещо на среща да ме изведеш... за бебета заговори тцццц

MaLyKoLiU
08-29-2013, 00:18
Това за бебетата беше самоирония... :D

Иначе за среща може :oops:

siiska
08-29-2013, 00:44
може може.. :}

RagioL
08-29-2013, 06:45
забавни сте като петък вечер в пенсионерски клуб със специален гост - Къци.

Стига с тоя Къци.
Баси верните фенове.

Mary_Jane_69
08-29-2013, 06:52
http://motivpic.com/users-data/pics/1/3/homer-facepalm-6b27.jpg

RagioL
08-29-2013, 06:55
А не така грубо.
Едно време се разбирахме добре.

RagioL
08-29-2013, 06:56
По темата.
Здрасти!

shusha
08-29-2013, 07:08
Хелоу1 добре дошла ;д
Аре успех със ставането на форумен трол.


Подписа само мечока може да ти го смени.

siiska
08-29-2013, 11:01
Отказах се аз от този подпис, здраве да е :D

RagioL
08-29-2013, 11:12
И защо ти е подпис?

RagioL
08-29-2013, 11:13
Готин аватар между другото.

MaLyKoLiU
08-29-2013, 11:14
Виж си личните съобщения... :oops:

siiska
08-29-2013, 11:49
оооо колето в действие май... чакай че аз тука не съм много запозната със сайта и докато ги погледна... :D

Smrazqvashta
08-29-2013, 11:53
и къде го видя тва разбиране хахаххаха

Е как, особено между RagioL и Fisherman!

socareless
08-29-2013, 11:56
мхм,просто незнаят как да изразят чувствата си нали

RagioL
08-29-2013, 11:56
Не използвайте ника ми напразно.

Smrazqvashta
08-29-2013, 11:58
Не използвайте ника ми напразно.

RagioL

да е напразно, колко да е напразно?

RagioL
08-29-2013, 11:59
RagioL

да е напразно, колко да е напразно?

Толкова колкото да си е чисто богохулство.

Smrazqvashta
08-29-2013, 12:02
Толкова колкото да си е чисто богохулство.

Така или иначе съм атеистка.

Значи да продължавам да го споменавам?

RagioL
08-29-2013, 12:12
Така или иначе съм атеистка.

Значи да продължавам да го споменавам?

Аз не те забърквам в досадни теории, не го прави и ти.

Smrazqvashta
08-29-2013, 12:19
Аз не те забърквам в досадни теории, не го прави и ти.

Не те забърквам никъде, но все пак имам правото да споменавам всеки ник и име.

RagioL
08-29-2013, 12:37
Не те забърквам никъде, но все пак имам правото да споменавам всеки ник и име.

Казваш че имам правото да те забъркам в какъвто си филм искам а.

Smrazqvashta
08-29-2013, 12:45
Казваш че имам правото да те забъркам в какъвто си филм искам а.

Реално погледнато живеем в абсолютно свободна и без законова държава и имаш това право. Друг е въпроса откъм морал и възпитание.

И за втори път, не съм те забърквала никъде, много си чувствителен, когато някой споменава ника ти, явно? 8)

Ако наистина ти е толкова неприятно, няма да го споменавам повече.

Fisherman
08-29-2013, 12:47
Не използвайте ника ми напразно.

ти си празен

MaLyKoLiU
08-29-2013, 13:06
оооо колето в действие май... чакай че аз тука не съм много запозната със сайта и докато ги погледна... :D

8-) :oops:

RagioL
08-29-2013, 13:15
Реално погледнато живеем в абсолютно свободна и без законова държава и имаш това право. Друг е въпроса откъм морал и възпитание.

И за втори път, не съм те забърквала никъде, много си чувствителен, когато някой споменава ника ти, явно? 8)

Ако наистина ти е толкова неприятно, няма да го споменавам повече.

На въпроса по-скоро реших да се направя на интересен от скука. :D

Smrazqvashta
08-29-2013, 13:20
На въпроса по-скоро реших да се направя на интересен от скука. :D

Значи да продължавам? :P

RagioL
08-29-2013, 13:25
Прави каквото си искаш.
Единствено не казвай че чалгата е вид музика.

Smrazqvashta
08-29-2013, 13:27
Прави каквото си искаш.
Единствено не казвай че чалгата е вид музика.

Няма тази вероятност.

RagioL
08-29-2013, 14:12
Няма тази вероятност.

Това е добре.