PDA

View Full Version : сух шампоан?



bambi69
08-27-2013, 18:32
Здравейте, в последно време ми се омазнява много често косата, налага ми се да я мия най-много през ден, а последните 3 дни всеки ден. Ползвала съм много шампоани за мазна коса, но нищо не става, пак същото.. Та въпросът ми е някой ползвал ли е сух шампоан? Доволни ли сте? И на каква марка?

lolipop_girl_34
08-27-2013, 19:45
чувала съм че на balea trend it up e хубав и също прочетох в този блог http://mirsea.bg-damma.com/2013/07/19/%D1%81%D1%83%D1%85-%D1%88%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%BE%D0%B0%D0%BD-balea-trend-it-up/ , че е добър
но не съм го ползвала и не мога да ти кажа със сигурност
само знам че струва 5 лв

marilyn
08-28-2013, 12:47
Защо не потърсиш някакво решение на проблема? Сухият шампоан може да прави косата ти по-хубава на вид, но няма да спре да ти се омазнява. Пробвай да се къпеш с хума, имам една колежка с мазна коса, тя ми каза, че се къпала с хума и ѝ държало по няколко дни, иначе се къпела всеки ден или през ден.
Разрови се из този раздел, голямата тема за косата, ще намериш някакви начини.

Ivaaaaa
08-28-2013, 14:12
аз си взех на Гарниер Фруктис просто, за да видя дали действа

косата ми не е мазна и съм го използвала веднъж и действа за мое учудване

http://cdn.blogosfere.it/beautynews/images/shampoo-senzacqua-alta-13.jpg

ADMIRALKA14
08-28-2013, 14:16
Пробвай на Клоран, но не очаквай косата ти да е като току-що измита.

Lian4ety
08-28-2013, 20:31
Чувала съм,че сухият шампоан изтънява косъма на косата и като цяло не е много препоръчителен. Имах същия проблем и си взех шампоан хума, но се стигна до другата крайност, косата ми стана много суха и започна да се къса от този шампоан.

misha.rooney
08-28-2013, 20:40
На Тео новите шампоани са хубави . Нищо , че са по-евтини .. Аз се къпах с един на Шаума (зелен) , който много ми разраняваше скалпа . А на Тео има един с коприва и грейпфрут за мазна коса , аз с него се къпах и косата после много хубава ти става :) Иначе през лятото нищо не ти пречи да се къпеш всеки ден , даже е по-добре така за лятото ( на Тео шампоана става и за ежедневна употреба ) .. Та аз си направих един извод , че не винаги по-скъпото или по-известната марка е по-добър вариант .

bambi69
08-28-2013, 20:49
Благодаря ви много за мненията :) ^ Ами да ти кажа, май е по-добре да не се мие всеки ден, чувала съм, че не е хубаво, но благодаря все пак ще го погледна този шампоан. А ти виждаш ли ефект? По-бавно ли се омазнява косата или?

ameli
08-28-2013, 21:07
Препоръчвам ти бебешките шампоани или тези с хума, както вече споменаха.
А вместо сух аз бих предпочела пудра.. колкото и странно да звучи :)

kaRamella
09-07-2013, 13:31
Имам на Балеа и е уникален <3 Наистина действа по предназначение.