PDA

View Full Version : Помогнете ми да си намеря свестен телофон



smiled
08-27-2013, 20:20
Здравейте, надявам се темата да е за тук. Проблемът ми е, че не мога да се спра на телефон. Понеже на моя ipone 4s му се случи случка, ще си купувам нов, но все още не знам какъв. Често казано не бива в тези неща. Не ме интересуват разни джаджи в него. За сега знам само че трябва да е максимум 400-450 лв. Насочила съм се към samsing galaxy S3 mini la fleur, защото искам малък, харесва ми дизайна и повечето хора са доволни от него. Камерата е що-годе добра, но за по-добра трябва да се поохарча, а от предната ми покупка, много не ми се иска да давам луди пари за такова нещо. Споделете мненията си, кажете заслужава ли си. Някои казват, че S2 бил по-добре?

muhatacece
08-27-2013, 20:23
Заеби калаксите ! HTC са добри, както и Lumia, излезе нов модел на Huawei ascend p1 е, погледни го :)

Mammoth9898
08-27-2013, 20:51
Щом не искаш да се ръсиш за iPhone, грабвай Samsung Galaxy SII/S3/mini и ще си доволна от избора :)

anonymous895156
08-27-2013, 20:53
Имам galaxy s3 mini от един месец, за мен е перфектен. Двуядрен процесор, 1 GB рам, Android, има добра камера (която и без това не ползвам), батерията е средна работа, но зависи от начина на ползване. За да върви максимално гладко, затварям всяко приложение, което съм използвал ;д Нямам проблеми с интернета, бутоните са разположени удобно, а телефонът се държи комфортно в една ръка. При използване на слушалките /оригиналните/ високите басове (или н3 как да ги нарека) звучат ужасно, но пък и аз съм скромна душа и слушам мека музика :oops:
Мисля, че това, което казва muhatacece, е глупаво, просто защото за тези пари (например 400-450 лв) можеш да вземеш телефони на всяка марка, като те ще бъдат еднакво добри - при един камерата може да е по-слаба, но това ще се компенсира с по-голяма батерия или по-добра тъч технология. За жалост, понякога компенсиращият елемент е марката на смартфона.

Mammoth9898
08-27-2013, 20:58
Имам galaxy s3 mini от един месец, за мен е перфектен. Двуядрен процесор, 1 GB рам, Android, има добра камера (която и без това не ползвам), батерията е средна работа, но зависи от начина на ползване. За да върви максимално гладко, затварям всяко приложение, което съм използвал ;д Нямам проблеми с интернета, бутоните са разположени удобно, а телефонът се държи комфортно в една ръка. При използване на слушалките /оригиналните/ високите басове (или н3 как да ги нарека) звучат ужасно, но пък и аз съм скромна душа и слушам мека музика :oops:
Мисля, че това, което казва muhatacece, е глупаво, просто защото за тези пари (например 400-450 лв) можеш да вземеш телефони на всяка марка, като те ще бъдат еднакво добри - при един камерата може да е по-слаба, но това ще се компенсира с по-голяма батерия или по-добра тъч технология. За жалост, понякога компенсиращият елемент е марката на смартфона.

Има телефони за 400-500лв къде къде по хубави от Huawei ascend p1, на самсунг при това Galaxy SII/sIII са уникални телефони от който съм останал с добро впечатление като производителност и бързина. Просто някой хора не предпочитат да се ръсят за iPhone 4S/5, галакситата също не отстъпват пред iPhone всеки един от тях си има недостатък, притежател съм на iPhone 5, но не говоря като другите, че галакситата са боклуци, опитал съм от всеки от тях и съм останал отчарован.

smiled
08-27-2013, 22:22
Ами май ще се спра на галакси с3 накрая. :) Само да попитам тези, които вече са си закупили тройката, има ли предна камера? Защото в характеристиките не пише, а на снимките сякаш има.

anonymous895156
08-27-2013, 22:59
с3 мини има предна камера, така че и с3 трябва да има

WhiteRanger
08-27-2013, 23:04
http://www.google.bg/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=amzRdn5oQqmG2M&tbnid=jZiVqaIsm8og1M:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fbuy.youthwant.com.tw%2Fpayeasy_17 70191.htm&ei=sjAdUv-7NsLMtQagzoGoDA&bvm=bv.51156542,d.Yms&psig=AFQjCNHVUd91r_wC_02FTck8A6IPGfG-6g&ust=1377731090735901

Заеби андроид, или уиндоус, това ти трябва !!!

Езика е рейнджърски, за това не го разбираш ! Само ние рейнджърите го разбираме

betudontbet
08-28-2013, 00:01
htc one

Supermassive____
08-28-2013, 00:33
LG Optimus L9 - Има голям 4.7-инчов дисплей; 5MP камера и втора за видео разговори. Операционна система Android OS v4.0.4; Wi-Fi и пр.. И е на цена 449лв.

8bit
08-28-2013, 00:42
htc one

Определено влиза в бюджета :D