PDA

View Full Version : ,,Тревa" Дa или Не ?



bitchass
08-28-2013, 00:36
Нaпрaвих тaя темa дa рaзберa мнението нa днешните хорa зa нaркотикa тревa , и дa имa ли пушaчи тук? ; Aко дa зaщо пушите? ; Нa 14г. Съм и пушa и докaто не почнaтa критики шо мой aдрес зa възрaсттa , aз пушa порaди семеини проблеми , Мислите ли че тревaтa пристрaстявa ? ; Мислите ли че причинaтa нa повечето млaдежи дa пушaт е семеиството и проблеми ?
Вие сте :)

prinncess
08-28-2013, 00:55
Пушила съм ама сякаш ми мина интереса да го правя. Сега от време на време и то много рядко ми се случва, но не мисля, че можеш да се пристрастиш. Пък и всеки втори пуши в днешно време и едва ли причината е семейни проблеми.

siiska
08-28-2013, 02:33
Не мисля, че пристрастява ии не ме кефи..

Auriss
08-28-2013, 05:06
пушил съм, не ме кефи, не мисля, че пристрастява и не мисля, че би ми решила проблемите или помогнала да се справя с тях.

плюс тва вони.

ма пък ако те кефи пафкай си, се тая.

RedRanger
08-28-2013, 07:21
аз пуша по семейни причина ХАХАХАХАХАХАХААХАХ OP-PHAGGOT хАХАХАХАХХА

insprbL
08-28-2013, 07:29
аз пуша от 13годише тоест 8 години без спирка пушил съм на много места и с много различни хора много ловещи чукове пуша секи ден и не мисля да спирам

Cloud9
08-28-2013, 07:57
Тревата е вредна колкото и да се повтаря че не била наркотик.Уврежда яко мозъка след време.

Чудя се какви са тия семейни причини, които те карат да пушиш? То и аз имам семейство и проблеми, ама не съм станала алкохоличка. Пушила съм и аз трева, но ей така, да пробвам. И въпреки че ми беше забавно съм против, особено при подрастващи.

FuCKkK13
08-28-2013, 08:01
за рядко пушене - не е фатално
за често - против

fatcat
08-28-2013, 09:05
твърдо против такива гадости
- - - - -
моля посетете www.iskampak.com

notoriousD
08-29-2013, 00:08
Пуша марихуана от година-две, преминах през различни периоди от непушене до пушене по няколко пъти всеки ден и установих различни плюсове и минуси относно действието ѝ.
Като за начало ще обърна внимание на плюсовете. Като креативен човек в ежедневието ми ми се налага да предлагам нови идеи, оригинални неща, пък и като хоби се занимавам с така нареченото Psychedelic art. След като започнах да пуша въображението ми се издигна на много по-високо ниво и започнах да виждам нещата от много повече различни точки. Друга основна причина да пуша марихуана е, че тя е всеизвестна като антидепресант. Не си лекувам депресията, понеже нямам такава, но се наслаждавам на моментите на пълно спокойствие след тежък ден. Мит е, че както другите наркотици, марихуаната асоциализира човека. Това го пише по книжките само, за да сплашват децата. Като цяло от дребно злобарче, се превърнах в един много по-позитивен и емоционално открит човек, помогна ми да осъзная, че не всичко в този живот е материално и, че хората ти отвръщат с добро, когато си мил с тях (поне свестните). Да не говорим, че се запознах с много повече хора, следващи различни култури и животът ми стана доста по-интересен. Може да звуча като пълно хипи, но на мен ми е все тая как звучи, важно е да ти дам една добре аргументирана гледна точка. Относно увреждането над мозъка и паметта, ако се пуши с мярка, нищо такова не се случва .. не смятам, че съм затъпяла, а понякога, си спомням неща, за които иначе не бих се сетила. Единствения недостатък на марихуаната, който усетих аз - къса джоба. В България марихуаната се е превърнала в скъпо удоволствие (по вина на монопола) но винаги се намират оферти, само да имаш пари. Като цяло, това е основното. Ако питаш мен, пуши си, но не всеки ден и внимавай какво ти пробутват, защото чистата марихуана е дар от природата, но когато е примесена с това-онова положението става лошо. А да, много не смесвай и с алкохолец, че много бързо ти се доспива. :D Peace, bro.

tireheb
08-29-2013, 00:15
секи ден свивам, свивам джойнт, джойнт с една ръка
КАЗАХ СВИВАМ
СВИВАМ
СВИВАМ СВИВАМ

tedka soletka
08-30-2013, 08:41
Аз съм против тревата, защото уврежда мозъка и е много вредна. Не съм опитвала и не искам.

heartshapedbox
08-30-2013, 08:44
Аз съм за пушенето, стига да не се прекалява.

NissaN
08-30-2013, 13:58
По добре пии при семеини проблеми нальокай се с водка заеби я тая трева

Smrazqvashta
08-30-2013, 14:11
аз пуша по семейни причина ХАХАХАХАХАХАХААХАХ OP-PHAGGOT хАХАХАХАХХА

+1

ADMIRALKA14
08-30-2013, 14:14
Против съм, защото след време ти се иска да минеш на нещо "по-хард".

Chacho
08-30-2013, 14:58
1. Откъде толко джобни на 14?
2. Още не ти е развит мозъка.
3. Козът не решава проблеми.

Психическото пристрасяване е поносимо.

tori
08-30-2013, 15:37
Аз съм за пушенето, стига да не се прекалява.
Същото. Не съм пушила, само да спомена.

aniezina
08-30-2013, 15:40
Пробвала съм, не ме радва, мирише и не мисля, че ще ти реши проблемите. Ако си врътвате по една цигара на купон веднъж на един-два месеца - ок, ама редовно...ц не подкрепям.

Chacho
08-30-2013, 15:46
Какво толкова ви бърка в редовното, което не ви пречи при инцидентното пушене?

maldini
08-30-2013, 15:46
Честно казано никога не съм пробвал ,което е странно ,но и не бих . Мирише ми на лайна.

fevoos
08-30-2013, 16:51
Пушил съм няколко пъти и мога да кажа, че ме кефеше само в началото...правя рядко, само за разнообразие и съм на мнение, че трябва да е легално, все пак това някво си цветенце което идва от земята :)

MaybachMusicGroup
08-30-2013, 21:25
Душици мамини златни. Мама не дава да си боядисаш косата ли? :(


Никога не съм пушила, никога не бих и опитала такива боклуци.
Извинете, но времето на комунизма не мина ли вече?

an7raks
08-30-2013, 21:34
^За жалост, е минало...
Пущил съм няколко пъти, ей така да видя "к'во е яко, брааааат"... Не ми хареса/не, че не ме хвана, не ми хареса/. Не мога да си представя как такава простотия ще ми разнообразява ежедневието, да не говорим за забравяне на проблеми...

MaybachMusicGroup
08-30-2013, 21:37
Поради липсата на качествена марихуана повечето хора не изпитват ефектите на веществата още от първия път.

Meonesssss
08-30-2013, 21:40
aз пушa порaди семеини проблеми)

Аз пък пуша, щот ми умря хамстера :D :D

MaybachMusicGroup
08-30-2013, 21:47
http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2011/10/you-must-be-new-here-willy-wonka-240x180.jpg

подобни коментари създават пряка връзка между марихуаната и престъпността в съзнанието на неинформирания човек.

an7raks
08-30-2013, 22:04
Поради липсата на качествена марихуана повечето хора не изпитват ефектите на веществата още от първия път.

Точно това ми го обясняваха и затова опитвах няколко пъти от различни места и просто не ми харесва. Тези покрай мен се вживяват някакви филмирани, на мен ми е все тая...
И как да не я свързвам с престъпността, като се продава на лапетии?! Информирай ме!

SunnyG1
08-31-2013, 01:31
ДА :)