PDA

View Full Version : Iphone 5 - помощ!!!



DanieLa_SmiLe
08-28-2013, 06:15
Преди няколко месеца си взех реплика на айфон 5 и не съм доволна! Камерата пише, че трябва да е 8mp,а е VGA.. Също така не мога да вляза в интернет ... на блутуут-а като искам да изпратя нещо ми иска някакъв код.. Много често ми с губи покритието и не мога да звъня.. Поне във фейсбук бих искала да мога да влизам, но уви.. Има ли някой като мен и какво правите с този телефон? Някакви съвети да ми дадете как да вляза в интернет?

shusha
08-28-2013, 07:05
'Еми не си взимай ментета...

едит:потърси в нета и виж, че камерата 1.3 мега пиксела и тн.
За тея пари толкова. Получаваш боклук , които прилича малко на айфон.
Да бепше си купила неква нокиа или сони.

OoVasKoO
08-28-2013, 07:11
Мога ли да те попитам за колко пари?

dimitar_ak
08-28-2013, 07:52
Не разбрахте, че тези реплики са пълни ментета.

hristo99
08-28-2013, 08:13
Е какво, нали си търсеше нов телефон?

Mammoth9898
08-28-2013, 08:25
Боже, боже защо си взимате ментета? Ако искате да сте доволни си вземете оригинален..

DanieLa_SmiLe
08-28-2013, 08:28
Е какво, нали си търсеше нов телефон? Еми да, по тази причина, че се прекарах с това менте и сега си търся нов

DanieLa_SmiLe
08-28-2013, 08:30
Боже, боже защо си взимате ментета? Ако искате да сте доволни си вземете оригинален..

Да, напълно си права.. мн ме е яд че хвърлих близо 200лв. е така .. щото едни приятели ми го хвалеха и аз си викам "ей сега хем ще си взема готин телефон, хем ще ми останат пари" .. когато го купих (май месец) си бях определила 300-400лв. за телефон, ама направих тази грешка със скапаната реплика.. да си бях зела 1 самсунг да ми е мирна главата.. ама не ;@

koko95
08-30-2013, 19:14
има и яки iphone реплики, не си попаднала на точния китайски боклук.Има с по 8 мп камера, dual core processor ,1gb ram. Има много различни iphone реплики, не е само един.Това е твоят нов смартфон http://plesio.bg/smartfoni-c-69978016/turbo-x-smartphone-g410-white-p-297943.html
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
www.iskampak.com новият сайт за запознанства

koko95
08-30-2013, 19:18
Преди няколко месеца си взех реплика на айфон 5 и не съм доволна! Камерата пише, че трябва да е 8mp,а е VGA.. Също така не мога да вляза в интернет ... на блутуут-а като искам да изпратя нещо ми иска някакъв код.. Много често ми с губи покритието и не мога да звъня.. Поне във фейсбук бих искала да мога да влизам, но уви.. Има ли някой като мен и какво правите с този телефон? Някакви съвети да ми дадете как да вляза в интернет?
съвет продай тая реплика, ако някой се излъже като тебе.Ако не си го сложи в рамка и това да ти е за урок.Репликите са общо взето ментета
------------------------------------------------
www.iskampak.com новият сайт за запознанства