PDA

View Full Version : Как да я заговоря?



Smith_1
08-29-2013, 01:13
Здравейте деца, за първи път пиша в този форум. Ще карам по същество. В клиниката за психично болни възрастни хора срещнах любовта на живота си(аз съм на 74 а тя половин век по-голяма). Влюбих се от прав поглед в нея, тези гърди, покриващи красивите и колена, тази усмивка, благодарение на която можех да видя красивият и врат, тези ръце, кожата от които я покриваше като с одеяло. Тя много често разкарва за 80-те години на 18 век, които са били най-хубавите в живота и. Нейното мото е: живей днес че утре ще забравиш. Тя често си разнообразява деня на човек от 6-тата възраст като публикува най-различни неща тук под името marilyn (Любимото и момиченце на времето). Кажете ми как да я заговоря, моля ви.

ger4i7y
08-29-2013, 01:43
Помогни и за си събере прелестните гърди, а преди това вземи виагра, като се наведе да те удари, ще види изскачащия ти член и ще те яхне ;д

Smith_1
08-29-2013, 01:50
Аз ще колабирам докато го вдигна(не е от възрастта), а и после няма да намеря мишената. Това са работи за по-младите 60 годишни хора.

HollyGolightly
08-29-2013, 03:56
Придърпай я в някоя тъмна уличка докато се прибира от някъде, тогава ще не ще, ще говори с теб.

LadyDi
08-29-2013, 05:54
Аз