PDA

View Full Version : Според вас имам ли шанс?



elki4ka
08-29-2013, 10:16
От много време се познавам с едно момче,да речем 4-5 години.Познати сме,на здравей,как си сме,не сме излизали,но си пишем от време на време, а започнем ли,седим с часове пред компютрите.Наистина ми е приятно с този човек..осъзнавам,че наистина не се познаваме добре,но знам,че е най-милото и добро момче което познавам,има такова отношение хубаво...Преди ми е намеквал,че съм му слабост,но защо тогава никога не ме е викал да излезем.И аз съм му казвала ,че трябва някой път да излезем и той се съгласява,разбира се,ноо само дотам.Може да прозвучи смешно,но винаги си пишем целувки и наистина ме радва когато ми прати такава.Мисля,че трябва да съм по настоятелна с него,но незнам как да го направя,все по някое време ще излезна голяматаа досадница.Според вас да напирам ли да излизане (а знам,че излезем ли всичко ще се промени) или да спра да се занимавам и да си давам напразни надежди.Онзи ден например му бях казала,че много обичам да седя навън когато е валяло,а той след малко ми каза,че ако не съм живяла толкова далече от мен е щял да дойде.Зарадвах се наистина много,дори от думи.Знам,че е сериозно момче, не е бройкаджия.А и да не забравя аз съм на 19,той на 20.Кажете вашия съвет

heartshapedbox
08-29-2013, 10:43
Предложи му да излезете, но се уговорете сериозно, не само единия да подхвърли:

-Хайде да се видим някой път.
-Окей.

и разговора да приключи.
Излизали ли сте с компания, или изобщо не сте се виждали на живо?

elki4ka
08-29-2013, 10:54
Izvinqvam se za latinicata.vijdali sme se v obshti kompanii ,da.zasichalu sme se,pozdravqvame se,no ne sme bili nasame

Amore-Mio*
08-29-2013, 11:55
Кажи му да се видите - уговорете си ден и час, и излезте.
Прекалено разточвате нещата, прекалено ги усложнявате.

OpaSnata_LaDyyy
08-29-2013, 12:04
питаи го иска ли гадженце и кво мисли за теб :) :)

meagain
08-29-2013, 12:11
Настоявай да излезете.

Kristianc95
08-29-2013, 13:20
питаи го иска ли гадженце и кво мисли за теб :) :)
Тя е на 19, а не на 12.
Иначе пиши му и като гледам имаш голям шанс да тръгнете.

HollyGolightly
08-29-2013, 15:08
Не се отчайвай, преди да си се опитала да направиш нещо. Ако наистина живее далече, може да му кажеш, че след ден-два имаш път натам и дали иска да се видите. Или просто си определете място, удобно и на двама ви и се вижте.
След като си пишете с часове, не виждам какъв е проблемът, просто да си по-директна с него и да му кажеш да се видите.

maldini
08-29-2013, 15:17
еми според мен имаш шанс . На момчето очевидно също му е приятно да си лафите по скайп ,така че не виждам защо няма да иска да излезете . Просто бъди по-настоятелна :)

Иво
08-29-2013, 16:14
Щом забелязваш влечението му към теб - действай. Има момчета, които се страхуват от първата крачка (аз например съм такъв..). Дори съм имал и подобен случай, който не завърши с happy end... така че, погледни го от тая стрна... и в двата случая печелиш: 1) пробваш и всичко се получава - чудесно; 2) пробваш и не се получава - добре... поне знаеш, че си пробвала и няма да се тормозиш за в бъдеще ;)

Успех!

NikafNqkaf
08-29-2013, 21:18
Щеш, нещеш, авторке - тук ти трябва да изиграеш ролята на мъжа :D

По това, което си написала си личи, че момчето те харесва, но е срамежлив.
Това, което трябва да направиш е да му предложиш ден, място и час на срещата. А не просто:
- искаш ли да излезнем?
- Да, ще се радвам да излезнем някой път.
И разговора да е до там. Разкарай си идеята "досадна съм", защото НЕ СИ, при положение, че той те харесва. Другото, което е - при самата ви среща - не го играй ПРЕКАЛЕНО недостъпна - това е последното нещо, което искаш да правиш, ако харесваш момче, което е от срамежливите. И намери сили да му кажеш, колко добре си прекарваш с него, как се радваш, че най-накрая се виждате и всякакви такива намеци, които да го подсетят, че всъщност ти харесва. И не, няма да излезнеш евтина от ситуацията. Особено, ако видиш сигурни признаци, че те харесва при самата ви среща му го кажи в прав текст.