PDA

View Full Version : Университети (инженерство)



adi95
08-29-2013, 17:30
Здравейте, потърсих във форума теми относно това, което ме интересува, но след като не намерих, ето нова тема.. Исках да разпитам за мнението ви относно това, кои български университети в България са добри, като специалността която обмислям да следвам е инженерство, какво точно имам време да разбера :).
Ако може да ми изброите някой друг университет, които си заслужава ще е страхотно! :)
Е, от сега благодаря ;)
И се извинявам за двойната тема, получи се малък гаф :)

Minwu
08-30-2013, 21:30
Университет, който си заслужава? Никой няма да ти налива с канче знанията... преподавателите си предават урока на бързо, защото време не стига, не отговарят(повечето) на въпросите и т.н. С две думи - всичко си зависи от теб!
Унито е да ти даде някаква насока просто...

sOniO
08-30-2013, 21:38
Adi95, за какво инженерство става въпрос?

draid
08-30-2013, 21:39
Инженер ако ще ставаш запознавай се с ТУ-София или УАСГ (ако искаш да се занимаваш с бетон :D) ЛТУ не препоръчвам.

Кажи с какво искаш да се занимаваш, че да ти кажем къде да идеш.

adi95
09-07-2013, 10:16
Еми, ще трябва да е нещо в металургията или нещо подобно, защото в момента изучавам техника и технология на метали и електро.. не съм сигурна как точно трябва да го преведа..

evtimow :3
09-07-2013, 10:50
В България да си инженер - много трудно.

Препоръчвам в чужбина.

Дания и Швеция са страхотен избор, но ти трябва диплома 5,80 + прекрасни резултати на ТОЕФЛ и ИЕЛТС. :)