PDA

View Full Version : Закъснява ми с 2 седмици ?



valencia1
08-29-2013, 17:56
на 16 съм и преди 3 седмици бях на море , не съм правила секс досега ( няма как да съм бременна) , но вече ми закъснява с 2 седмици , дали е заради климатизирането или от какво може да е ? Какво да пия за да ми дойде по-бързо ?

mlf
08-29-2013, 20:52
Не пий нищо .. !!
Според мен или е от промяната на времето, или ще те прескочи този месец + не се притиснявай, защото и това влиае

ellzyy
09-03-2013, 10:16
на 16 съм и преди 3 седмици бях на море , не съм правила секс досега ( няма как да съм бременна) , но вече ми закъснява с 2 седмици , дали е заради климатизирането или от какво може да е ? Какво да пия за да ми дойде по-бързо ?

Ситуацията, в която се намирам е почти същата. На 15 съм и ми закъснява почти всеки месец, идва си когато си иска. И аз бях на море преди около 3 седмици.. може да е и от смяната на климата, но не мисля така , защото преди не съм сменяла климата и пак ми закъснява .. а сега вече 1 месец съм без цикъл?!!

valencia1
09-03-2013, 21:31
Ще дойде няма къде да ходи :D като гледам как пишат по другите форуми че им закъснява с 2 дена и вече изпадат в истерия хаха което е нормално с 2 дена ама с цял месец не е много нормално , с времето ще се стабилизира , в противен случай може да се консултираш с лекар , гинеколог

anonymous908491
09-03-2013, 22:01
Изчакай още 4 месеца.

ellzyy
09-04-2013, 09:51
Ще дойде няма къде да ходи :D като гледам как пишат по другите форуми че им закъснява с 2 дена и вече изпадат в истерия хаха което е нормално с 2 дена ама с цял месец не е много нормално , с времето ще се стабилизира , в противен случай може да се консултираш с лекар , гинеколог
ми добре ми е и без него , ама наистина не е нормално .. и май ще търча при чичо доктор тея дни ;д

Lanator
09-04-2013, 15:19
Ситуацията, в която се намирам е почти същата. На 15 съм и ми закъснява почти всеки месец, идва си когато си иска. И аз бях на море преди около 3 седмици.. може да е и от смяната на климата, но не мисля така , защото преди не съм сменяла климата и пак ми закъснява .. а сега вече 1 месец съм без цикъл?!!

От колко време имаш цикъл?

ellzyy
09-05-2013, 10:29
От колко време имаш цикъл?
ми вече 3та година .. казват че първите 2 години е нормално да е нередовен ама ..

danka__
09-13-2013, 09:54
Мен ми се е случвало да ми закъснява с дни,седмици и месеци. Най-много ми е закъснявало 3 месеца /първата година/. Щом си минала 2-те години, можеш да отидеш на гинеколог, за да си спокойна и да си оправиш проблема.

Cloud9
09-13-2013, 09:59
И при мен беше така,но после се оказа че имам поликистоза.Отивайте на лекар!!!