PDA

View Full Version : Моята история : )



FuckinAwesome
08-29-2013, 23:40
Здравейте, съфорумници.
Реших да направя тази тема, за да споделя моята история. Предполагам, че ще се получи дълго, ако на някой не му се чете, просто нека затвори страницата/подпрозореца.

А ето я и нея:

Казвам се Константин. Майка ми е болна от рак, НИКОЙ от приятелите ми не знае, просто защото почти всеки срещнат е предател и си показва зъбките, когато реши, че няма изгода от теб. Имах куче, то бе убито най-безсърдечно от един мой, така наречен "приятел". С моята приятелка вече сме заедно 9 месеца. 9 наистина прекрасни, красиви и щастливи месеца. Запознахме се на 18 ноември 2012г. в едно кафене....и то по най-случайния начин. От по-малък мразех това кафе, защото имах доста лоши спомени, но с моята компания решихме да отидем на това кафе - просто, за да поиграем билярд. Там се запознах с нея. Очите и сияеха, косите и бяха дълги и къдрави. Не беше най-слабото момиче на света, да леко пълна беше, но не ми пукаше. Тя ме плени. С нея беше една моя много близка приятелка, покрай която се запознахме. Само като я погледнах в очите и си казах "това е момичето за мен" - не знам защо, не знам как, но от момента, в който се запознахме аз исках да я опозная все повече и повече. На същата вечер писах на моята близка приятелка и я помолих да даде fb/skype, на това момиче, с което се запознахме по-рано. Веднага и пратих покана за приятелство. В началото едвам я засичах, буквално се бях зомбирал по едно време, седях направо по цял ден на компютъра, само за да я засека на линия.
Накрая тя ме прие и аз веднага и писах. Нямаше отговор :( После и тя прописа, писахме си няколко дни и ... на 23-ти срещу 24-ти вечерта се случи това, което аз толкова исках ... излязохме само двамата, разходихме се, бяхме на кафе и седнахме на една пейка. Там тя ме целуна за първи път..Ако мога да опиша това, което изпитах тогава, просто няма да ми стигнат хиляди думи. Тя ухаеше невероятно, имаше толкова меки и топли устни...след което разбрах, че дори още не бе спала с момче (за протокола, тя не е имала нищо общо с никое момче, аз съм и първият - в целувки, прегръдки и т.н.)
На Бъдни вечер срещу коледа - направихме 1 месец. Съдбоносна дата, или не, това за нас беше знак от Бог.
На Нова година бяхме с приятели, после отидохме само двамата на хотел. Там аз за първи път гледах с удоволствие латино-американски сапунки (Аурора), но ... беше ми приятно. Двамата голи, никой не ни звъни - просто перфектно! Не, тогава не спахме за първи път. Ние отидохме там, само защото искахме да сме само двамата. Аз предварително и бях направил изненада с огромен букет, свещи и шоколадови бонбони (любимите и LINDOR). При тази изненада, тя буквално се разплака, никой не беше правил никакъв жест за нея, камоли такъв (нейни думи).
10 януари - един от най-гадните дни в живота ми. Разделихме се за кратко, тя ми каза, че нищо няма да е същото след тази дата и наистина не е - по-щастливи сме. Заради връзката ми с нея последваха множество телефонни заплахи, боеве (налитаха ми по 5 човека, но може би опита ми в кик бокс-а [4 години и половина] си оказа думата. Около 10 пъти ми налитаха различни хора, но аз някак си се справях. Почнах и метален бокс да нося, от къде да знам, дали следващия път ще ми налетат 6,8 или 10 човека?! Заплашваха ме, следяха ме, но хич не ми пукаше. Исках да съм с нея (и все още искам) и нищо няма да ме спре да съм с нея. На 1 февруари аз и подарих телефон, заедно със сим карта. Исках да си говорим с нея неограничено, понеже ние харчехме по около 4000 минути на месец (2000 мои, 2000 нейни). В нейната карта има и неограничени смс-и към мен, така че да си пишем колкото и когато си поискаме (аз имам 2000 и даже съм ги изхарчвал с нея). На 8 март го направихме за 1 път - не знам, съдба ли беше това, но точно на връх 8 март тя стана истинска жена. От тогава почнахме редовно да го правим, но както винаги аз ще имам проблем - моя приятел като види кондом и спада със скоростта на котка, бягаща от куче. На няколко пъти ми се е случвало да свършвам МАЛКО в нея, но до сегашния момент няма нищо (ние си го правим без презерватив). Двамата завършвахме тази година - на бала направихме половин година. Съдба или не, ние го считаме, че си е съдба. Тя е в друго училище, аз също - но бяхме с колата на родителите ми (не ме е срам да си призная, че нямам кола, да, не е и от най-гъзарските, но си я обичам и нея - Toyota Auris). Бяхме на моя, на нейния, на моя, на нейния бал (от моето училище до нейното, от нейното до моето и така). Беше голяма главоблъсканица, баща ми караше, защото аз исках да съм си спокоен и да си пия, без да се притеснявам после (ако има някакви последствия и не дай си боже стане нещо). Пушех си, пиех си, беше си як купон. Най-якото беше, че карах баща ми да бип-ка с клаксона и по едно време спря.Аз му казах:
-Айде, айде, бипкай, не спирай.
А той ми отговори:
-Е какво да бипкам, на мене ми омръзна, схвана ми се ръката :D
После отидохме в нейния ресторант. Макар моят куверт да беше почти 100 лв, аз отидох на нейния ресторант, само и единствено, за да сме заедно. Танцувахме, смеехме се, веселяхме се. Купих и букет рози от една бабичка с количка (за 3 рози ме издруса 30 кинта, тия рози сигурно бяха от злато, но на мен не ми пукаше). Направихме си кефа, после отидохме на дискотека. Като изтрезнях (аз не пих много) отидохме с колата на Банско за 3 дни. После предстояха изпити, от които тя ... остана разочарована. Не я бяха приели това, което иска, а заради нея и аз не отидох да уча. Може би ще си кажете, че това е тъпо, но съм готов една година или две да работя като вол, но да съм с нея. Много я обичам. После отидохме на море на Несебър. 10 от най-прекрасните дни в живота ми! Беше наистина незабравимо. Отидохме в моя роден град (където живеят родителите ми, аз живея попринцип в друг град). Там спахме при баба ми, но стана голяма каша ... дядо ми е болен от куп работи (на 94 години е, жив и здрав да е) и се развика "Кои са тия тука, изгони ги, чужди хора не искам да ми спят в къщата" - моята приятелка от там се разплака, а и на мен ми стана гадно, все пак ми е дядо, но болестта в случая го оправдава. Прибрахме се и сега сме постоянно заедно. Караме се, сдобряваме се. Заради нея отказах цигарите, само и единствено защото тя ме помоли, не заради моето здраве. Аз и казах, че нейното мнение е най-важното за мен и то си е така, щом на нея не и е приятно да пуша, няма. Не се водя по нея, тя не ме командва, просто аз реших това. Сега към днешна дата работя на две места, искам да си купя собствена кола, която ще е купена със мои, собствени пари, а не с пари от мама и тати (както се казва). Мразя да получавам нещата на готово. Искам сам да си я купя, не е недостижима цел, но..
Това е моята история в горе долу съкратен вариант. Описах само по-важните събития, другите, не че са маловажни, просто предполагам не са за тук.
Надявам се тази тема да ви е била интересна, ако искате можете да оставите по едно коментарче. :)

bambinkataaa
08-30-2013, 07:09
Евала , че си обичаш толкова мацката , много се радвам за вас, продължавайте да се обичате и да минавате през трудностите заедно !! :))

justcallmeV
08-30-2013, 07:34
Все така да се обичате! И двамата сте късметлии!

marilyn
08-30-2013, 07:42
Браво, че се обичате, да сте живи и здрави! Ама някак.. позьорска ми е темата ти, обясняваш кви рози си ѝ купил, колко стрували, бонбоните били Линдор, нз си какво си. Като правиш нещо за някого, някакъв жест... не трябва да го изтъкваш по този начин.
Освен това защо не записа да учиш? Само заради нея???

Smrazqvashta
08-30-2013, 07:53
Съжалявам за това, което се случва с майка ти. Надявам се да отделяш достатъчно време за нея, защото времето е богатство и никой от нас не знае колко от него има.

С риск да те обидя съвсем честно ще кажа, че историята с твоето момиче ми дойде повече от блудкава, но си е твоята и е хубаво, че се чувстваш щастлив.


На няколко пъти ми се е случвало да свършвам МАЛКО в нея, но до сегашния момент няма нищо (ние си го правим без презерватив).

Това няма да го коментирам.

Cloud9
08-30-2013, 08:47
"Двамата завършвахме тази година - на бала направихме половин година. Съдба или не, ние го считаме, че си е съдба

Там аз за първи път гледах с удоволствие латино-американски сапунки (Аурора),

На 8 март го направихме за 1 път - не знам, съдба ли беше това, но точно на връх 8 март тя стана истинска жена

Тя е в друго училище, аз също - но бяхме с колата на родителите ми (не ме е срам да си призная, че нямам кола, да, не е и от най-гъзарските, но си я обичам и нея - Toyota Auris)

моя приятел като види кондом и спада със скоростта на котка, бягаща от куче. На няколко пъти ми се е случвало да свършвам МАЛКО в нея, но до сегашния момент няма нищо (ние си го правим без презерватив)."

Любими цитати са ми. И последното особено, защото съм го чувала това извинение. Един даже беше алергичен към презервативи. Аз пък съм алергична към глупости та така и не се разбрахме.

Иначе в историята ви има много съдба,много чудо!Да се обичате още толкова . И един съвет-спри да свършваш малко в нея, че и един е достатъчен.Ама като гледам как сте се обсебили няма да се притесните от едно бебенце.

Lian4ety
08-30-2013, 10:18
Много се радвам за вас! Бъдете щастливи и се обичайте! :) Като цяло, разбира се, всичко е съдба няма случайни неща. Мисля,че имаше интимни моменти, които бяха леко излишни, но все пак наистина ме зарадва темата, защото видях човек, за когото външният вид не е всичко и знае стойността на жестовете.
Съжалявам за майка ти..

FuckinAwesome
08-30-2013, 11:01
Браво, че се обичате, да сте живи и здрави! Ама някак.. позьорска ми е темата ти, обясняваш кви рози си ѝ купил, колко стрували, бонбоните били Линдор, нз си какво си. Като правиш нещо за някого, някакъв жест... не трябва да го изтъкваш по този начин.
Освен това защо не записа да учиш? Само заради нея???

Не съм искал да изтъквам колко пари съм харчил. Не съм богат, не съм и беден. Дори бих казал, че спадам към втората графа, защото за да имам пари - трябва да работя. Просто имах нужда да го споделя с някой, а тук не познавам никои, и знам, че вие няма да кажете на някоя клюкарка от моя град (примерно). И, да, за мен външния вид няма значение (е, да доста си е хубавка, поне за мен), но това не винаги е най-важното ..тя буквално е всичко за мен, щеше да е перфектно, ако в някои случаи .. не се отнасяше с мен ... като с боклук (не, бройкаджия а смет така казано).

0bsessi0n
08-30-2013, 11:11
Изпаднал си в някои излишни подробности, но като цяло хубава история. Продължавайте в същия дух и бъдете все така сплотени, каквото и да става. Такава любов се случва един път в живота, ако изобщо се случи, така че се чувствайте привилегировани. Само човек, който го е изпитал може да разбере за какво става дума. Успех в живота!

marilyn
08-30-2013, 11:22
Не съм искал да изтъквам колко пари съм харчил. Не съм богат, не съм и беден. Дори бих казал, че спадам към втората графа, защото за да имам пари - трябва да работя. Просто имах нужда да го споделя с някой, а тук не познавам никои, и знам, че вие няма да кажете на някоя клюкарка от моя град (примерно). И, да, за мен външния вид няма значение (е, да доста си е хубавка, поне за мен), но това не винаги е най-важното ..тя буквално е всичко за мен, щеше да е перфектно, ако в някои случаи .. не се отнасяше с мен ... като с боклук (не, бройкаджия а смет така казано).

Не е ненормално да работиш за да имаш пари. Това си е напълно в реда на нещата. Няма лошо, че искаш да споделиш, щом имаш нужда, но изпадаш в някакви безсмислени подробности.
"Купих бонбони Линдор", мани парите, ами и все едно "сетил съм се, че са ѝ любими и ѝ купих специално тези бонбони". Което пак е нормално като я обичаш и искаш да я зарадваш. Това имам предвид, изтъкваш някакви неща все едно са ебаси жеста, а това просто е досетливост.

Бъдете щастливи.

Rocknroll
08-30-2013, 17:54
Съжалявам за това, което се случва с майка ти. Надявам се да отделяш достатъчно време за нея, защото времето е богатство и никой от нас не знае колко от него има.

С риск да те обидя съвсем честно ще кажа, че историята с твоето момиче ми дойде повече от блудкава, но си е твоята и е хубаво, че се чувстваш щастлив.



Това няма да го коментирам.
+1
Бъдете щастливи,живи и здрави и се обичайте още дълго време,няма какво друга да кажа. :)
И НЕ ЗАБРАВЯЙ ЗА МАЙКА СИ!ТОЧНО СЕГА,ТРЯБВА ДА БЪДЕШ НЕОТЛЪЧНО ДО НЕЯ!АЗ СЪЩО СЪЖАЛЯВАМ,НАИСТИНА! :(

horacio
08-30-2013, 19:39
Много любов ви пожелавам!

FuCKkK13
08-30-2013, 19:54
Браво, че се обичате, да сте живи и здрави! Ама някак.. позьорска ми е темата ти, обясняваш кви рози си ѝ купил, колко стрували, бонбоните били Линдор, нз си какво си. Като правиш нещо за някого, някакъв жест... не трябва да го изтъкваш по този начин.
Освен това защо не записа да учиш? Само заради нея???

+
и спри да свършваш малко в нея,че да няма после малко е бременна !
иначе още много да се обичате и съжалявам за майка ти

FuckinAwesome
08-30-2013, 20:38
То аз не мога да съм до нея ... само по телефона мога .. защото живеем на 160 км един от друг ..

NikafNqkaf
08-30-2013, 21:07
Заради връзката ми с нея последваха множество телефонни заплахи, боеве (налитаха ми по 5 човека, но може би опита ми в кик бокс-а [4 години и половина] си оказа думата. Около 10 пъти ми налитаха различни хора, но аз някак си се справях. Почнах и метален бокс да нося, от къде да знам, дали следващия път ще ми налетат 6,8 или 10 човека?! Заплашваха ме, следяха ме, но хич не ми пукаше. Исках да съм с нея (и все още искам) и нищо няма да ме спре да съм с нея.

С какво си заслужи тая хайка от мигрирали пингвини? Едва ли са цъфнали без причина, трябва да си стъпил на криво някъде.

Минал си през много, но именно трудностите те правят силен, за което много ще се радваш някой ден, щото ще ги преодоляваш с насмешка. Кофти е, че си прекалено недоверчив към хората, което може да ти изиграе както добра, така и много лоша шега. Замисли се над това и го промени, не ти казвам - доверявай се на всеки за всичко, щото далеч не трябва да е така. Но не бъди и толкова предубеден към хората, шансът всички да са еднакви граничи с нищото. Има и готини хора. Не всички са изпушили марсоходи. И бъди до майка си, прекарвай повече време с нея, отвратителна ситуация е, но бъдете силни и бъдете заедно до край! Много се радвам, че си намерил човек, който да обичаш толкова, че сте си изкарали добре времето до тук и т.н. Но допускаш някои грешки с нея, понеже си полудял от любов и най-вероятно самия ти не ги виждаш.


Аз и казах, че нейното мнение е най-важното за мен и то си е така, щом на нея не и е приятно да пуша, няма. Не се водя по нея, тя не ме командва, просто аз реших това.

Изреченията ти автоматично водят до това:


щеше да е перфектно, ако в някои случаи .. не се отнасяше с мен ... като с боклук

Моят съвет е да не й се водиш толкова по свирката, колкото и да твърдиш, че не го правиш - го правиш. Бъди мъж, отстоявай мнението си, мисленето си, действията си, желанията си. Следвай своите мечти, своите искания, а не нейните. Така й даваш да те върти на пръста си. Ти пумпал ли си? Пуши ти се? Купи си цигари и усмърди цялата стая на катрани и лайна, от ушите ти да пуши дим чак, ако това те прави щастлив. Пие ти се? Купи си 10 тона уиски и тръгвай на кръстоносен поход. Следвай желанията си! Своите собствени, не нечий други! Живей своя живот, не този на някой друг! Ако момичето ти те обича, в което не се съмнявам - ще те приеме точно какъвто си и ще уважи всичките ти недостатъци. Ако продължаваш да се водиш по нея, да живееш нейния живот, а не своя ти давам 100000000000% гаранция, че ще й омръзнеш, че няма да си човека, в който първоначално се е влюбила, ще си изгубиш целия "чар" и от тук ще стават само проблеми. Замисли се много сериозно!

fevoos
08-30-2013, 21:28
Мога само да ти пожелая всичко най - хубаво, дано си купиш кола скоро, дано си останете заедно цял живот, дано майка ти да се излекува... :)

FuckinAwesome
08-31-2013, 00:33
С какво си заслужи тая хайка от мигрирали пингвини? Едва ли са цъфнали без причина, трябва да си стъпил на криво някъде.

Минал си през много, но именно трудностите те правят силен, за което много ще се радваш някой ден, щото ще ги преодоляваш с насмешка. Кофти е, че си прекалено недоверчив към хората, което може да ти изиграе както добра, така и много лоша шега. Замисли се над това и го промени, не ти казвам - доверявай се на всеки за всичко, щото далеч не трябва да е така. Но не бъди и толкова предубеден към хората, шансът всички да са еднакви граничи с нищото. Има и готини хора. Не всички са изпушили марсоходи. И бъди до майка си, прекарвай повече време с нея, отвратителна ситуация е, но бъдете силни и бъдете заедно до край! Много се радвам, че си намерил човек, който да обичаш толкова, че сте си изкарали добре времето до тук и т.н. Но допускаш някои грешки с нея, понеже си полудял от любов и най-вероятно самия ти не ги виждаш.



Изреченията ти автоматично водят до това:



Моят съвет е да не й се водиш толкова по свирката, колкото и да твърдиш, че не го правиш - го правиш. Бъди мъж, отстоявай мнението си, мисленето си, действията си, желанията си. Следвай своите мечти, своите искания, а не нейните. Така й даваш да те върти на пръста си. Ти пумпал ли си? Пуши ти се? Купи си цигари и усмърди цялата стая на катрани и лайна, от ушите ти да пуши дим чак, ако това те прави щастлив. Пие ти се? Купи си 10 тона уиски и тръгвай на кръстоносен поход. Следвай желанията си! Своите собствени, не нечий други! Живей своя живот, не този на някой друг! Ако момичето ти те обича, в което не се съмнявам - ще те приеме точно какъвто си и ще уважи всичките ти недостатъци. Ако продължаваш да се водиш по нея, да живееш нейния живот, а не своя ти давам 100000000000% гаранция, че ще й омръзнеш, че няма да си човека, в който първоначално се е влюбила, ще си изгубиш целия "чар" и от тук ще стават само проблеми. Замисли се много сериозно!

Аз си живея живота - както аз искам. На мен честно казано не ми се пуши, просто съм свикнал с навика и някак си сега ми е различно. Намерих си заместител на това.
Проблема е, че на нея не и пречат само цигарите (по-точно дима), а тяхното семейство е още по-бедно от нашето .. имат огромен заем и живеят в адски големи лишения (дори огромни), обаче тя се държи. Много често плаче за това, защото наистина адски рядко си позволява да се поглези един тип и при заплата гледам да я зарадвам с нещичко.
Тя не иска да пуша, не защото толкова и пречи тоя дим, а защото аз давам пари за цигари.
Купувам си давидоф без бандерол, вносен на 3 лв. Ако пуша по 1 кутия на ден (примерно), то се получават 21 кинта на седмица. 21х3=63 лева на месец ми отиват грубо казано за цигари.
Нея това я дразни, че в някои случаи, видя ли се в пари почвам да ги харча безразборно (понякога наистина е така).
Но просто аз не съм живял в такива лишения, да, знам как се изкарват парите, но обичам да ги харча ... за мен е приятно да си купувам примерно Монстъри (нищо, че имам проблеми със сърцето) и цигари, а на нея и е кеф да си купува дрехи и обувки (точно обичайното).
И тук идва момента, в който като тя си купи дреха почва да се фука с нея и да се "пъчи". А аз като си купя монстър или цигари не се пъча, пуша си, пия си и свършва. Тъпото е, че в някои случаи ми прави забележка за МОИТЕ пари, които АЗ съм ги изкарал, а това, че тя не е хванала работа за 5 стотинки (както се казва) е отделен въпрос. Да, момиче е, да, техните я издържат, но ми става много дразнещо, защото това ми прилича малко на лафа (с извинение:кой ми сра в гащите?!).
Та последното ти изречение всъщност е наистина .. от части вярно. Тя ми е казвала, че не съм същия, еми няма как да съм същия, защото човек с времето израства (не ми се вярва за 9 месеца да съм израстнал чаааак толкова много), но тя обича да и угаждам (което си е напълно ясно).
Най-гадното е, че и двамата сме ОГРОМНИ инати. Аз наумя ли си нещо, точно така ще е. Тя науми ли си нещо, точно така ще е. И проблема е, че примерно ако не я помоля да се сдобрим, тя изобщо няма и да ме потърси. Да, ще плаче, да, ще и е гадно, но НЯМА да ме потърси. Та тя не беше говорила със собствената си майка месец и половина само от инат..

NikafNqkaf
08-31-2013, 09:59
Финансовото състояние на родителите й не оправдава начина, по който се държи според мен. Аз съм минал през същите проблеми и много добре знам какво е. Да, гадна ситуация е, но не е никакво оправдание, защото както каза ти нищо не й пречи да си намери работа, вместо да се тръшка, като малка принцеска. Момиче е? Доста други момичета, дори непълнолетни си намират работа, бачкат и имат пари за дрешки, като междувременно не затормозяват родителите и приятелите си допълнително, се едно те са длъжни да я издържат.


и при заплата гледам да я зарадвам с нещичко.

Благодарение на това ти вечно ще бъдеш ДЛЪЖЕН да я радваш с нещичко и тя винаги ще иска още и още, като между другото и ще недоволства, когато не можеш пък да и вземеш нещичко. Това си го направил сам, със собственото си поведение.


тя обича да и угаждам

Хайде бе?


Тъпото е, че в някои случаи ми прави забележка за МОИТЕ пари, които АЗ съм ги изкарал, а това, че тя не е хванала работа за 5 стотинки (както се казва) е отделен въпрос.

Държи се така, както си й позволил да се държи. Сега тя ще ти казва как да си харчиш парите, как да се грижиш за себе си, как да се грижиш за нея [това особено много ще ти го казва :D ], ще ти прави фасони и ще се тръшка. С това си държание си успял да си навлечеш още един родител на главата, който между другото е и разглезен, като тамагочи, което не може да се грижи само за себе си и ти трябва да го храниш, глезиш и забавляваш през цялото време. В противен случай - край, света свършва.


Тя ми е казвала, че не съм същия, еми няма как да съм същия, защото човек с времето израства (не ми се вярва за 9 месеца да съм израстнал чаааак толкова много)

Не си същия, поради простата причина, че когато сте се запознали първоначално си бил един човек, а сега си абсолютно друг, благодарение на това, че тя те е дресирала успешно, благодарение на което пък ти си променил начина си на поведение към голяма част от нещата. За това си различен. Не е защото си пораснал :D И най-вероятно самата тя е недоволна от това, което автоматично значи, че ти вече си й скучен, щото си прави с теб каквото си иска.

Не ти ги пиша всички тия неща, за да хейтвам теб или нея. Както казах - много се радвам за вас, че се е намерил човек, който да цениш толкова много в живота си и бла, бла. Искам просто да ти посоча къде според мен допускаш грешки и как с поведението си самия ти й казваш - ДАВАЙ, ДРЪЖ СЕ С МЕН, КАТО С ИЗТРИВАЛКА.

Lilanda
08-31-2013, 10:24
Послушай батко си, не говори празни приказки. :wink: После ти ще си патиш иначе. ;д

Искрено се радвам за вас.

Имам обаче една малка забележка относно начина ти на изразяване. Доста често, разказвайки вмяташ някакви изрази /в случая паразити/ тип 'както се казва', 'дето има една дума', 'за протокола' и т.н., които не създават много добро впечатление на слушащия и при интервю за работа например биха ти изиграли лоша шега. Гледай да ги отбягваш доколкото е възможно. ;д

NomNomNom
08-31-2013, 10:38
Значи .. Мислех си снощи да не се включвам в темата, но ще го направя.

От бедността винаги, ама винаги може да се избяга. Има много начини. Майка ми ми е дала страхотен пример, в който на 30 започва да учи висше образование ( до 34-35г. е била сервитьорка, барманка ) , работеше по едно време на 3 работи ( брокер и застраховател ( в различни фирми ) и валутен касиер нощни смени ), ходеше в Гърция, Кипър 3г., за да ни гледа с баща ми. В момента е на 44, има 3 магистратури, управител е, преводач на хонорар и движи и свои идеи.

И като започнат някакви девойки да се жалват и да чакат принца да ги спаси, или родителите да ги гледат - направо не мога да повярвам.
Преди, като не работех, и като майка ми ми даваше по 30лв на седмица, никога не съм искала и даже ми е било неудобно когато ми подарят нещо или ме водят някъде. Защото не мога да върна жеста. Просто, зверски неудобно ми е било.
В момента пък имам проблеми от другата страна на нещата, гадно е когато жена изкарва повече от теб, дори и да не го споменава и да се опитва да не личи.

И бтв нормално е да си харчиш парите за каквото искаш, тя не може да го разбере, защото ако имаше тези пари, щеше много повече да им се радва и да ги дава за някакви други неща, които са й липсвали.

Добре, а не разбрах - тя не иска ли да работи, какво иска да прави, какви са й целите?

FuckinAwesome
08-31-2013, 17:26
Тя иска да учи .. но 1 година изпуска. Сега цяла година ще учи ... за да влезне в някой университет...

NomNomNom
08-31-2013, 19:59
Тя иска да учи .. но 1 година изпуска. Сега цяла година ще учи ... за да влезне в някой университет...

Много интересно какво е правила 12г. в училище + защо не работи в таз една година.

FuckinAwesome
09-01-2013, 00:49
Техните не и дават (наистина), еми тя се подготвяше за АМВР, обаче я скъсаха....въпреки физическите, които ги взе с почти пълните точки, нея я скъсаха на психото..

NomNomNom
09-01-2013, 09:24
Не е малка, на 18 е, може да им каже не.
Един приятел, набор 95, стана на 18, намери си работа, и се изнесе , техните дори не успяха да реагират, но се примириха.
Общо взето познавам толкова хора, които са учили и работили, че не мога да ги преброя.
И не са фейлнали с ученето, едната е технически директор дори и ми разказваше как се е справила.

А и приятелката ти няма всеки ден денонощно да чете, има много време за всичко.

Един приятел ( студент 4та година ) си е хванал една малка, на 16 . На нея мечтата й е да седи вкъщи и да гледа деца, и да се грижи за него. Само му угажда и т.н. ( той ми разказа как от както й е казал колко имоти имат, не иска и да чува тя да се разделят. Та тя никъде не излиза, само го чака да си дойде от работа и това е.
Майка й е сама и са бедни. Обаче малката не иска да работи. Тоя е карал да седне да прочете нещо смислено поне, да научи занаят - тц.
И в момента ми е мъчно за него ( чак да ми е мъчно, по-скоро ми е тъпо ) , щото ще му е гадно да я остави.

Значи, надявам се да се случи чудо и да не се получава неговата история ^^

FuckinAwesome
09-01-2013, 14:42
Дано. Аз си работя и парите, които изкарвам (не са много) си ги харча за мен и за нея и то с кеф!
Благодаря на всички за пожеланията, коментарите и обърнатото внимание ...
... затворен човек съм и не споделям с много хора ...

baby_baby
09-02-2013, 20:23
Много любов сладурииииии :**