PDA

View Full Version : Помощ!



rockstar1
08-31-2013, 08:01
От повече от месец ходя с едно момче. Харесвам го както и той мен, но проблемът е че е не ми звъни, а понякога не ми пише с дни. Знам, че ако аз му пиша той веднага ще го види, но искам и той да се сети за мен. Първия път когато излязохме си мълчахме, което мен доста ме издразни и все му повтарях да измисли нещо да си говорим, ама така и не го направи. В ФБ е доста силен на думи .. Праща ми хиляди целувки, повтаря ми че ме обича (макар аз да не отвръщам на чувствата му все пак казвам че и аз го обичам, защото ще стане неловко) но на живо не е така .. Напоследък си мисля да го оставя, но имам нужда от съвет. Говорих и с най-добрата ми приятелка според нея трябва да скъсаме, ако не съм щастлива с него. От различни села сме, но селата ни са почти едно до друго и не му пречи да идва от време на време да ме вижда, но и това не прави .. Освен това изпитвам симпатии (не го харесвам, но ми е доста симпатичен) към още едно момче (това досега не беше ми се случвало - двама на веднъж :D ) .. Та това момче е приятел на моята приятелка и тя ми каза, че е доста свестен и държи на момичето с което е, а и на него също съм му симпатична .. Какво да направя? Вие как бихте постъпили?

marilyn
08-31-2013, 08:48
На колко сте?

Meonesssss
08-31-2013, 08:50
Не си мисли, че момчетата винаги и постоянно трябва да те търсят, може просто да има работа в момента.

ADMIRALKA14
08-31-2013, 09:03
На колко сте?

Взе ми думите от клавиатурата :D

rockstar1
08-31-2013, 09:26
Не си мисли, че момчетата винаги и постоянно трябва да те търсят, може просто да има работа в момента.

Работа в Фейсбук ли? :D Виждам го че е на линия, но не ми пише.. И аз не му пиша защото от няколко дни все аз му пиша първа и се чувствам нахална ..

------------------------------------
Аз съм на 14 той е на 15 ..
------------------------------------
Искам само да кажа, че не съм с детски акъл! НЕ съм като онези малки пикли, които не знят пикае ли им се или какво :D :D
От малка се водя с по 3 години по големи от мен и не мисля като връстниците си :)

ADMIRALKA14
08-31-2013, 09:29
Не мисля, че държи особено много на теб. Просто ти си някой, с който от време на време да си губи времето и тва е.

rockstar1
08-31-2013, 09:36
Не мисля, че държи особено много на теб. Просто ти си някой, с който от време на време да си губи времето и тва е.

И аз така мисля :(

terezita97
08-31-2013, 12:06
Съгласна съм с ADMIRALKA14, не иска нищо сериозно, а ако ти искаш - просто няма смисъл, разкарай го. :)
Запознай се с другото момче, но не бързай, опознай го първо като човек, разбери го какво иска и чак тогава предприемай нещо. ;)

rockstar1
08-31-2013, 13:08
Съгласна съм с ADMIRALKA14, не иска нищо сериозно, а ако ти искаш - просто няма смисъл, разкарай го. :)
Запознай се с другото момче, но не бързай, опознай го първо като човек, разбери го какво иска и чак тогава предприемай нещо. ;)

Предполагам така ще стане :)
Ся като си помисля, че ще измисли някое малоумно оправдание и аз глупачката ще му повярвам ... ;хх

bambinkataaa
08-31-2013, 13:46
Щом се е появил втори , значи няма какво да му мислиш. Така, като гледам първия не си му много спешна и интересна , така че го зарязвай и виж какво ще стане с второто уж свястно момче.

ObIcHaM gO...
08-31-2013, 14:43
izvinete che shte zadam tozi v1pros tyk no nqkoi bi li mog1l da mi kaje kak da napravq svoq sobstvena tema:)?

zlatna lqstovica
08-31-2013, 18:16
да най-отдолу на листа с теми има един червен бутон и пише създай тема или нещо такова.Та по-темата ти сама казваш,че не го харесваш,а имаш само симпатии и очакваш той да има.Как става тая работа ? За какво си с него ? Само си губите времето.

trouble_78
09-02-2013, 11:44
Момиче , той не си струва. След като харесваш другото момче , защо си губиш времето с този? Бъди с някой който наистина те харесва. :)

ferito94
09-02-2013, 12:30
Просто му се обади и му кажи че и ти многго го обичаш и си организирайте една разходка или пикник в гората и направи така че постоянно да си мисли за теб говорете си за различни неща. :)

rockstar1
09-02-2013, 12:55
Вчера трябваше да излезем, но той реши да отиде на платка с приятели ... ;@@

NikafNqkaf
09-02-2013, 12:59
Щом се е появил втори , значи няма какво да му мислиш. Така, като гледам първия не си му много спешна и интересна , така че го зарязвай и виж какво ще стане с второто уж свястно момче.

Точно и ясно.

Mary_Jane_69
09-02-2013, 19:53
А вие от колко време се познавате преди да се 'загаджеросате'? ЕПА, опознайте се първо.

rockstar1
09-04-2013, 13:21
Ходихме на лагер на море и после месец след морето ми предложи, а преди т'ва всеки ден си пишехме

baby_baby
09-05-2013, 14:01
Според мен няма вече интерес към теб просто го остави щом и ти не си щастлива с него го остави