PDA

View Full Version : Как да върна изгубено доверие ?



Camarro
08-31-2013, 11:36
Тя е на 16 аз на 17 тръгнахме преди 2 месеца и всичко свърши преди няколко дни ...тя ми изгуби доверието защото в една пиянска нощ посегнах надолу,тя се разплака и 2 седмици по късно всичко свърши ...момичета дайте ми съвет как да и покажа че държа на нея и не съм с нея заради това ? Готов съм на всичко за да си я върна !

terezita97
08-31-2013, 12:10
Опита ли се да говориш с нея по темата?

Camarro
08-31-2013, 12:20
Опита ли се да говориш с нея по темата?

Да...но тя е ината и твърдоглава говорих и че не съм с нея за това че имам истински чувства към нея но тя е твърдо убедена че я лъжа ...

bambinkataaa
08-31-2013, 13:54
Тя е на 16 аз на 17 тръгнахме преди 2 месеца и всичко свърши преди няколко дни ...тя ми изгуби доверието защото в една пиянска нощ посегнах надолу,тя се разплака и 2 седмици по късно всичко свърши ...момичета дайте ми съвет как да и покажа че държа на нея и не съм с нея заради това ? Готов съм на всичко за да си я върна !

T.e искаш да кажеш , че ти си изгубил нейното доверие?
Малко фрапиращо чак да се разплаче, но може да си я стреснал, а тя да не е готова за това.
Говори пак с нея, прави някакви жестове, изненадай я, направи нещо лудо, което да й хареса. Обясни й се в любов , нещо мило , което да покаже любовта ти..

Camarro
08-31-2013, 14:18
T.e искаш да кажеш , че ти си изгубил нейното доверие?
Малко фрапиращо чак да се разплаче, но може да си я стреснал, а тя да не е готова за това.
Говори пак с нея, прави някакви жестове, изненадай я, направи нещо лудо, което да й хареса. Обясни й се в любов , нещо мило , което да покаже любовта ти..

Какви жестове биха ти харесали на теб ...виждам че си момиче ? нещо цветя а/у ?

Иво
08-31-2013, 14:50
"Нещо цветя, а-у..." :)
От 2 месеца си с тая девойка... ти сам би трябвало да си отговориш на тоя въпрос. Ако за 2 месеца, не си разбрал какво обича, какво харесва, какво я трогва най-силно... какво обича да прави през свободното си време и т.н... са били просто загубени 2 месеца. :)
Направи й предложение, на което неможе да откаже. Попитай я, нужно ли е да промениш нещо в себе си и слушай, чувай какво ти говори. Жокер: повечето девойки обичат с ушите си. Обещай й нещо ценно за нея, което ще ти отнеме време да го постигнеш - и го направи. След това ще гледа на теб със съвсем други очи. Но без да положиш усилия... няма как да се разминеш с букет цветя ;)

Като цяло помисли изобщо дали ти се занимава, защото доверието се гради с време и се чупи адски лесно и бързо.
Успех!

draid
08-31-2013, 16:10
Изгубено доверие не се връща, съжалявам.

zlatna lqstovica
08-31-2013, 17:56
Иди при нея и поговорете.Като е твърдоглава и повтаряй и ще се съгласи с теб.Кажи и че си бил пиян и че не е било нарочно. Прегърни я,кажи и че я обичаш,че не можеш без ней обясни и се в любов.Кажи и нещо мило.Момичетата много обичат да им правят комплименти макар че няма да помогнат много,но ще свършат малко работа.Извини и се.Кажи и че няма да се повтори,но не казвай обещания които после няма да изпълниш.

noworries
08-31-2013, 20:01
Не можеш да върнеш изгубено доверие...

Lian4ety
08-31-2013, 21:44
Дори и да успееш по някакъв начин да си я върнеш, знай че каквото и да направиш доверието се гради с много време и постъпки. Така,че изгубено доверие няма как да върнеш, но може да създадеш ново с времето :)

AliceSw
08-31-2013, 22:39
това са глупости, той и е приятел, по дяволите, хубаво не правят секс, ама предполагам, че има право да я докосва, да не обяснявам, че щом може да спи при него, не очаква да я гледа докато спи

викни я да се видите като голямо момче, кажи и, че искаш да се разберете, ако не се съгласи, не се занимавай, мацката те върти заради нещо

muhatacece
08-31-2013, 22:46
Поговори с нея, като нормален човек .. Ама малко странно ми излежда, на 17 сте, хора :D

heartshapedbox
08-31-2013, 23:07
това са глупости, той и е приятел, по дяволите, хубаво не правят секс, ама предполагам, че има право да я докосва, да не обяснявам, че щом може да спи при него, не очаква да я гледа докато спи


Абсолютно съгласна.

keri00j
09-03-2013, 00:29
Не се обиждай но приятелката ти е луда. Да се разсърди за дето си посегнал на долу. Същото е като да ти се разсърди за дето без да искаш си забравил да и напишеш смс. Това са глупости в детската градина даже го знаят.

Smrazqvashta
09-03-2013, 06:35
Изгубено доверие не се връща.

Но в конкретната ситуация не говорим за загуба на доверие, а тя просто се е уплашила. Явно е по-чувствителна. Поговорете сериозно на тази тема. Чак пък да плаче...

zlatna lqstovica
09-03-2013, 10:59
Не си изгубил доверието и просто се е уплашила,но поговори с ней на тази тема и ще се разберете.Кажи и че няма да се повтори,ако се разберете добре,но ако ли не почакай известно време докато стане готова за да говорите.