PDA

View Full Version : Sonny Ericsson Xperia x8 или Samsung Wave 525 La Fleur ??



Em.
08-31-2013, 20:08
Кой от двата телефона бихте предпочели? Според вас кой е по-добър? :)
Благодаря ви предварително.

fuzzybuzzy
08-31-2013, 20:38
Нито един...Двата модела са вече твърде стари за съвременните стандарти ..По-добър вариант е да събереш още около 100-150 лв. и да си купиш Samsung Galaxy Fame, LG Optimus L5 II, Samsung Galaxy Ace, Nokia Lumia 520(ако не държиш много на приложенията и игрите), Nokia N9(Този телефон не е често срещан и чуван, но има добри отзиви за него, така че няма лошо да му хвърлиш един поглед..при него се отнася същото условие като при Lumia-та) или някой друг ниско бюджетен телефон..

hristo99
09-01-2013, 09:02
Аз имам sony-то. Върши ми работа, но операционната му система е android 2.1 - твърде стара, флаш плеър се поддържа от 2.3 нагоре, а един такъв би ми вършил добра работа но... Самият телефон е доста мъничък, първоначално много му се кефех заради всичките опции, които има, но сега бих искал екранът му да бъде с поне един инч по-голям. Камерата му уж е най-хубавата сред другите ни телефони с 1-2 мегапикселови камери, но вече не ми изглежда толкова добра. Видеоклипове ги прави със задоволително за мен качество, но микрофонът е ужасен и звукът съсипва хубавите клипове. За ровене в интернет, каквото аз искам, рам паметта не стига, претовари се и се рестартира. Понякога само като включа камерата се рестартира. Обаче интерфейса му много ме кефи все още. Има си гугъл мапс, навигация включително и със гласови упътвания на български, андроид маркет, от който могат да се изтеглят всякакви програми, НО те се теглят в самата вградена памет на телефона, а не в допълнителната карта с памет. И така 150 мегабайта за нищо не стигат. Само фейсбука и скайпа заемат 50 мб. Ориентирай се към по-нови модели, зарежи ги старите, препоръчвам ти андроид операционна система, но по-нова версия, не купувай евтина нокиа с операционна система симбиан. И количеството вградена памет на телефона е важна, за да можеш да имаш повече програми.