PDA

View Full Version : Grumpuccino и Starbucks България!



SpringBreakBitch
09-01-2013, 19:28
Здравейте! Ако темата не е на правилното място,моля да ме извините. Искам да попитам дали някой знае къде в България се продава starbucks и дали има доставка за бг на grumuccino(напитка един вид от grumpy cat) Ако някой знае,ще се радвам да пише във форума! :) :)

baby_baby
09-03-2013, 16:22
Нямам представа разрови се в интернет ще ти излезне

horsefly
09-03-2013, 22:33
Здравейте! Ако темата не е на правилното място,моля да ме извините. Искам да попитам дали някой знае къде в България се продава starbucks и дали има доставка за бг на grumuccino(напитка един вид от grumpy cat) Ако някой знае,ще се радвам да пише във форума! :) :)

Доколкото знам, Старбъкс НЕ предлагат Гръмпочино...
Потърси в нета, за улеснение - пише се grumppuccino, а не grumuccino :)
Има ги даже с безплатна доставка от други страни, а засега в България мисля, че не се предлагат.
Относно Старбъкс - http://www.starbucks.bg/bg/
Успех!!! :)

SpringBreakBitch
09-13-2013, 01:36
:)

stani_stani
09-29-2013, 13:55
Starbucks има в България. В Burgas plaza е кафенето. Хубаво е вътре но за цените не коментирам :D

nevermind...
09-29-2013, 14:21
Starbucks има в България. В Burgas plaza е кафенето. Хубаво е вътре но за цените не коментирам :D

Напълно нормални са си цените...

MaybachMusicGroup
10-10-2013, 13:04
“Целта на места като Starbucks е да накарат хора, които не могат да вземат нито едно решение в живота си, да направят 6 решения, само докато поръчват едно кафе. Така хора, които не знаят къде са и какво правят в живота, могат срещу 2.50 лева да се почувстват много силни и решително да заявят “Искам дълго капучино без кофеин”.”

sara123
10-11-2013, 15:03
“Целта на места като Starbucks е да накарат хора, които не могат да вземат нито едно решение в живота си, да направят 6 решения, само докато поръчват едно кафе. Така хора, които не знаят къде са и какво правят в живота, могат срещу 2.50 лева да се почувстват много силни и решително да заявят “Искам дълго капучино без кофеин”.”
Еее не, това много ми хареса! :D

perry_the_platypus
10-15-2013, 07:18
http://www.drinkgrumpycat.com/grumpuccino/