PDA

View Full Version : malko dohodi kato za teenageri



magi:)
09-01-2013, 21:46
poneje absolutno nikude v sofiq ne naemat deca pod 18 godini v otchaqnite si opiti da izkaram nqkoi drug lev nqmerih nqkoi saitove ot koito naistina se pecheli edin ot tqh e clixsense za sega sum spechelila 2$ za 15 dni i veche zapochvam da si nabiram refferali chrez koito moga da pechelq po-dosta poveche na den zatova ako nqkoi se interesuva ot pripechelvane na sumi ot roda na 10$ na mesec a sled 3-4 meseca i po 100$ neka se registrira tuk: http://www.clixsense.com/?5667494

fevoos
09-02-2013, 01:00
това наистина ли работи?

Smith_6
09-02-2013, 02:25
^^Глупака казва пробвай, умният казва гледай.

muhatacece
09-02-2013, 02:54
Бачкат тези неща, аз лично в the bux имах към 7 долара, но ги метнах за ъпйрейд и рекламите ми дават двойно повече центове

magi:)
09-02-2013, 05:37
da raboti dosta hora se zanimavat s tova investirat i izkarvat istinski pari na men za sega mi vurshi idealna rabota imam registracii v 5 podobni saita.Prosto ne trqbva da se nadqvash na mn otnachalo i da imash turpenie :) nadqvam se da sum pomognala na nqkoi koito ne e chuval za takiva saitove

http://www.nerdbux.com/?ref=magi:) nerdbux
http://www.neobux.com/?r=bogatamagi neobux

tova sa oshte 2 saita ot koito sum dovolna no nai-veche ot nerdbux tam ima po 80 reklami na den i mojesh da si naemash po edin referal dokato na drugite mesta min e 3 ili 5 i osven tova za sega vseki den pechelq po 1 cent ot nerd grid

na koito reshi da se registrira pojelavam uspeh :)
i se nadqvam da go napravite chrez linkovete gore :)) zashtoto taka shte mi pomognete

magi:)
09-02-2013, 07:11
ako iskash da ti stana referal v the bux zashtoto nqmam reg tam a ti da mi stanesh v nerdbux ? http://www.nerdbux.com/?ref=magi:)
dai link za the bux

anonymous929647
09-02-2013, 10:58
А аз като нямам ПейПал какво да правя? ПейПал-а само за навършили 18 години ли е? И как по-точно се прави?

magi:)
09-02-2013, 15:21
ne ne trqbva trqbva da imash prosto debitna ili kreditna karta otivash na saita na paypal vuvejdash si nomera na kartata razna informaciq ime ala bala i mai e tva

stani_stani
09-28-2013, 17:31
Аз пък си изкарвам парите доста по-лесно от това да чакам в някакъв сайт. Храня се вкъщи преди училище или пък си вземам нещо, а джобните които нашите ми дават си ги прибирам в спестяванията. + това за рождени дни като те питат какво искаш и казваш пари. По празници като си ги събираш паричките и така... По този начин съм събирала около 400 лв за една година. Пък ако имаш търпение и не си ги харчиш за простотии след няколко годинки се събира доста голяма сума. Само давам предложение. Иначе успех на всички със сайтовете ;)

duparinka
01-07-2015, 21:15
Компанията Forever Living Products (ФЛП) дава възможност на всеки да изгради свой собствен бизнес и стабилна КАРИЕРА, като му дава пълна СВОБОДА и ОТГОВОРНОСТ!
Регистриран дистрибутор ползва 15% отстъпка от цената на продуктите, при преминаване на следващо ниво отстъпката е 30%.
Регистрацията е БЕЗПЛАТНА, ЛЕСНА И БЪРЗА.
Без задължителни таргети на месец, веднъж достигнато ниво не се губи никога, сами определяте работното си време, стимулираща макретингова система!
Заслужава си желаещи могат да ми пишат или обаждат за повече инфо 0883494378
Дори и за ползване на някой продукт само.
www.flp.bg

Charlotte8811
01-19-2015, 16:05
Здравейте, предлагам на вниманието ви един сайт, който предлага работа за ученици, които да помагат в домашните работи на по- малки ученици онлайн. Можете да предлагате частни уроци като помощ на по- малките по всеки предмет, който ви е силен: например математика, български, физика, химия или начално ниво на някакъв език. Ако имате други компетенции, например компютърни също може да предложите частни уроци по тях съответно. Сайта е www.grischool.com Всички услуги на Гри училище са напълно безплатни. Гри училище не взима никакви такси, комисионни или абонаменти. Вие получавате заплащането си директно от ученика и получавате 100% от платената цена. Вие определяте начина на плащане, колко дни преди урока желаете да Ви се плати. Може да предложите например абонамент помощ в училище по даден предмет за един месец, да предложите първо безплатен тест урок. Има много варианти. Гри училище популяризира услугите ви и ви помага да си изградите клиентска база и да си печелите един добър доход от знанията, които вече имате в главата си.

mlakniwe
01-19-2015, 16:47
Ейвън, Орифлейм...тряя да имаш 16

itan
02-08-2015, 18:35
ако ти се цъка в нета и и имаш време винаги можеш да си докараш джобни дори и месечни