PDA

View Full Version : Омръзна ми!!



`Fairytale`
09-02-2013, 07:27
здравейтее, момиче съм на 13( скоро на 14 8-) ), досега съм харесвала 3 момчета и 3- те не ми отвръщаха със същото. Преди две години бях си харесала, да не кажа, че бях и влюбена в един от пръв поглед, не го познавах, само знаех "името му", на колко години е и къде учи. Така, след има няма месец го забравих( лапешка "любов" :D). Наскоро пак го видях, вечерта, вървях си и той беше с един негов приятел, каза нещо на него и той ме огледа странно, от тогава постоянно мисля за него, намерих го по фб, и разбрах, че всъщност не се казва така, както всъщност знаех- оказа се турчин с 2 или 3 години по- голям от мен. Просто искам да го забравя, ужасно е през цялото си време гледам снимките му във фб и не мога да спра!!! Онзи ден имах малко работа и излезнах, видях го, макар и отдалеч и сърцето ми спря, почувствах някакво разтърсване от вътре. Не искам да се влюбвам, защото знам, че той няма да отвърне на чувствата ми, дори не ме помни от онази вечер, не знае, че съществувам, не би харесал момиче като мен.
Исках да споделя и ако може да ми дадете някакви съвети как да го забравя или поне да не мисля толкова за него.

Smrazqvashta
09-02-2013, 07:56
Любов с любов се лекува.

Dannie96
09-02-2013, 08:27
Успокой топката.
Няма как да си влюбена в човек, на който знаеш само името. Може да ти харесва, да ти допада, но не го обичаш. Иска се много повече, за да се влюбиш.

Rocknroll
09-02-2013, 11:36
Успокой топката.
Няма как да си влюбена в човек, на който знаеш само името. Може да ти харесва, да ти допада, но не го обичаш. Иска се много повече, за да се влюбиш.
+1

melany94
09-02-2013, 12:21
Офф толко ли свършиха българите, та само по резаняци търчите.

Mary_Jane_69
09-02-2013, 19:51
Тва с турчина ти е повлияло на решението, ако държиш на българската националност, вземи под ръка впечатлението за произхода, с което си останала и такам.

Tsukuda_Hiroshi
09-02-2013, 20:07
Любов с любов се лекува.

Това пък е типично женска и много дразнеща черта!! Никога до сега не съм си хващал гадже, дето да ми е заместител на някого и няма да го направя. Предпочитам да си изживея всичко, да ми мине скапания период, да си извадя поуките и да си науча уроците и чак тогава да се впускам в нови връзки. Как би се почувствал някой, ако 1 ден разбере, че някой е бил с него само, защото му е било кофти...? Едва ли има по-шибано нещо от това!

kirkata1
09-02-2013, 22:02
Това пък е типично женска и много дразнеща черта!! Никога до сега не съм си хващал гадже, дето да ми е заместител на някого и няма да го направя. Предпочитам да си изживея всичко, да ми мине скапания период, да си извадя поуките и да си науча уроците и чак тогава да се впускам в нови връзки. Как би се почувствал някой, ако 1 ден разбере, че някой е бил с него само, защото му е било кофти...? Едва ли има по-шибано нещо от това!

Браво! Ей това е мъжка приказка!Подкрепям те изцяло..

SNikolov_Rugby
09-03-2013, 19:04
Защо? Защо? Защо? Защо се занимавате с тия въшливи резани карабинери. Няма ли българи? Какво толкова намирате в тях, да не някаква нова мода? Отврат!!!

Misheto_iw
09-04-2013, 12:02
Браво! Ей това е мъжка приказка!Подкрепям те изцяло..

+1