PDA

View Full Version : Програма



tjgirl
09-02-2013, 08:36
Здравейте! Първо се извинявам за глупавия въпрос, но просто не се сетих кой друг да попитам и се надявам да ми отговорите без много нападки. Искам да си сваля една програма от замунда, но пише, че лицензът й е платен. Може ли някой да ми обясни какво означава това - мога да я използвам за определено време безплатно и след това, ако искам да продължа да я използвам, трябва да я заплатя или трябва за платя още преди да започна да я използвам?

Smrazqvashta
09-02-2013, 09:08
Използвай Daemon Tools Lite и при инсталацията дай отметка на "безплатен лиценз", освен, ако няма сериен код, посочен в торента.

Или на теб въобще не ти дава да я свалиш? Дай линк да погледнем.

tjgirl
09-02-2013, 10:04
Попринцип не съм опитвала все още да я сваля, но пише това ---> Лиценз: Платен.

anonymous908491
09-02-2013, 11:19
Използвай Daemon Tools Lite и при инсталацията дай отметка на "безплатен лиценз",



Честито, заслужи титлата 'Най-тъпо същество във форума'
Как е възможно да сте такива олигофрени и да ползвате DT, чак и програми инсталирате с него.

@tjgirl
Само глупавите хора свалят софтуер от тракери, не се присъединявай към тях.

Smrazqvashta
09-02-2013, 14:21
Честито, заслужи титлата 'Най-тъпо същество във форума'
Как е възможно да сте такива олигофрени и да ползвате DT, чак и програми инсталирате с него.

@tjgirl
Само глупавите хора свалят софтуер от тракери, не се присъединявай към тях.

Отиди да си избиваш неадекватното настроение някъде другаде. За разлика от теб, аз поне опитвам да и помогна, докато ти нищо не правиш. Ако смяташ, че не си толкова голям олигофрен просто помогни на момичето. Но защо да го правиш, след като предпочиташ само да обиждаш и злобееш напред-назад. Толкова си елементарен.


Авторке, пробвай да го свалиш и сподели какво се случва.

anonymous908491
09-02-2013, 15:47
Отиди да си избиваш неадекватното настроение някъде другаде. За разлика от теб, аз поне опитвам да и помогна, докато ти нищо не правиш. Ако смяташ, че не си толкова голям олигофрен просто помогни на момичето. Но защо да го правиш, след като предпочиташ само да обиждаш и злобееш напред-назад. Толкова си елементарен.


Ако беше момиче, щях да ти подаря близалка, за да ползваш по правилния начин устата.
Помощ ли наричаш да и пишеш да ползва DT ?
Да беше и казала да си резне вените, същата работа е.

На авторката няма как да помогна, всяка програма има определени условия за ползване, откъде да знам за коя пита.

Smrazqvashta
09-03-2013, 07:46
Ако беше момиче, щях да ти подаря близалка, за да ползваш по правилния начин устата.
Помощ ли наричаш да и пишеш да ползва DT ?
Да беше и казала да си резне вените, същата работа е.

На авторката няма как да помогна, всяка програма има определени условия за ползване, откъде да знам за коя пита.

И все пак бях абсолютно права, че си злобен и хаплив. Само продължаваш да го затвърждаваш. Но, както и да е. Нямам желание да споря с теб, остани си със здраве.

И аз поисках линк за програмата, авторке??? За да видим за какво точно говориш.