PDA

View Full Version : Имам нужда от помощ.



Blueberries
09-02-2013, 08:03
Здравейте, мили хора! Напоследък съм доста напрегната от някои вътрешни терзания, свързани с кандидатстването. Ще съм 12 клас, т.е ми предстои следване в университет. Решено е, че предметът, с който ще кандидатствам, е Математика. Досега си бях харесала специалност, но винаги съм си мислела, че това не е за мен и никога не съм била убедена, че ще се справям. Късно, но вече осъзнах, че е по-добре да се занимаваш с нещо, което ти е интересно, отколкото цял живот да съжаляваш, че си си избрал грешна професия. От известно време преглеждам всякакви специалности, свързани с Математика. Времето тече, а аз мисля, че вече съм безвъзвратно закъсняла с избора. Интересно ми е какво мислите за специалностите Европеистика и Политология в УНСС. Защо УНСС, а не СУ? Защото в УНСС се кандидатства с математика, а в СУ - не. Та, какво мислите? Има ли развитие?
Ще съм адски благодарна да ми предложите и някакви други специалности, в които се кандидатства с Математика или математика + англ. език. Мисля, че с езика ще се справя.
Наистина чувствам, че съм в задънена улица и се отчайвам. :(

Blueberries
09-02-2013, 08:15
Също и какво мислите за Телекомуникации в ТУ? Има ли някой, който учи това? А Индустриален мениджмънт?