PDA

View Full Version : Нуждая се от съвет



ferito94
09-02-2013, 10:54
Здравейте , казшам се Фердин на 19 годищна възръст съм , работя в един от най добрите хотели по черно морието като сервитьор. Преди 4 месеца се запознах със една от Аниматорките на хотела , още от пръв поглед може да кажа че се влюбих във нея , искам я но нз какво да правя , пък мисля че и тч изпитша нещо към мен , защото нашия ресторант е на 5 района в залата , няколко пъти мойте шефове ме слагат на 2-ри район а тя счда точно срещу мен на 1-ви и един мой колега я забелязва как ме гледа и се усмихва докато аз не я гледам и си шъряа работата по едно шреме спрчх да шъряа работата застанах пред стейшъна (шкафа) с моя колега и седим и ч гледаме после и аз забелчзъх как ме гледа и тоша адски много ми хареса , така като знам че и тч има ня къкви чуства към мен и аз към нея , моля да ме посъветвате какво да правя и как да се държа. Между другото тя не е българка , а французоика. Благодаря ви още от сега за помоща. :)

Smrazqvashta
09-02-2013, 10:57
ИЗПОЛЗВАЙ ПРЕПИНАТЕЛНИ ЗНАЦИ, ЧОВЕКО! :|

Поговори с нея, покани я да излезете някъде, където сметнеш, че би и било приятно.

ferito94
09-02-2013, 11:39
ИЗПОЛЗВАЙ ПРЕПИНАТЕЛНИ ЗНАЦИ, ЧОВЕКО! :|

Поговори с нея, покани я да излезете някъде, където сметнеш, че би и било приятно.

Забравил съм да спомена че утре ще излезем с нея на кафене но точно тука ми е проблема незнам какво да и говоря :(

marilyn
09-02-2013, 11:45
Тя като е французойка, знаеш ли френски или знаете ли някакъв език и двамата, на който можете да се разберете?

ferito94
09-02-2013, 11:50
Тя като е французойка, знаеш ли френски или знаете ли някакъв език и двамата, на който можете да се разберете?

Тя знае няколко езика : Англйски , Френски и Немски (Аз с нея си говоря на Англйски) :)

Smrazqvashta
09-02-2013, 11:54
Забравил съм да спомена че утре ще излезем с нея на кафене но точно тука ми е проблема незнам какво да и говоря :(

Попитай я какво харесва/обича. Все ще се намери някоя сходна тема, която да е интересна и на двама ви. Разпитай я какво обича да прави през свободното си време и което ти допадне най-много може да е предложение, като втора ваша среща. Разбира се не бързай с това предложение, нека е към края на срещата ви.

ferito94
09-02-2013, 12:14
А някъкви други съвети можеш ли да ми дадеш

Meonesssss
09-02-2013, 12:18
Е как на 19 не знаеш какво да говориш :lol:

Smrazqvashta
09-02-2013, 12:22
А някъкви други съвети можеш ли да ми дадеш

Недей да мълчиш и да чакаш само тя да говори. Ако толкова не ти дойде нищо на ум, винаги можеш да убиеш неловката ситуация с някое изказване от сорта на "Днес времето е доста хубаво, Виж какво сладко куче, Каква невероятна гледка"... Ей такива дреболии, които всъщност може да отворят тема за разговор, ако тя например обича животните или природата.

ferito94
09-02-2013, 12:40
Е как на 19 не знаеш какво да говориш :lol:

До сега съм бил с 2,3 момичета най много , незнам какво да говоря защото от дълго време не съм имал връзка по следната причина че пършата ми приятелка която много я обичах се омъжи за един от приятелите ми , много трудно излчзах от депресията която получих и се закълнах че повече няма да се обвързвам или влюбвам докато не срещнах Елиза :–)

Mary_Jane_69
09-02-2013, 19:55
Бе айде бе ще ти дойде я няква тема от вътре ако има химия нема за какво да се притесняваш.