PDA

View Full Version : Ленено брашно за отслабване



Аз пък не.
09-02-2013, 17:59
Здравейте!Понеже не открих такава тема,а се интересувам ,искам да ви задавам въпрос относно лененото брашно.Вчера ходих до един хранителен магазин да си купя овесени трици,защото попринцип това ми е закуската,но попаднах на още един продукт подобен на триците-ленено брашно.Пише,че е много здравословна закуска,прочистваща червата и съдържа омега 3.Така,че си го купих.Приготвя се с кисело мляко,както триците.И понеже се чудя с какво да разнообразявам не знам дали да не избера лененото брашно.Но не знам нищо за него.В интернет пише нещата,които прочетох и на кутията,но за отслабване нямаше нищо по-подробно.А и все пак е брашно.Не знам.Ако сте запознати,и ако сте го пробвали бихте ли споделили.Ще ми бъде много от полза :)

Barbie47
09-02-2013, 18:24
Ами не съм пробвала брашното, но едва ли е по-различно от лененото семе. Може би е просто стрито то брашно. Аз си слагам ленено семе в закуската. Само да кажа, че то трябва да е смляно, иначе няма никакъв ефект, ако си го приемате цяло.

FuckingFreak
09-02-2013, 20:05
За отслабване - едва ли ще отслабнеш от това. Аз съм приготвяла разни печива с него.

Аз пък не.
09-02-2013, 21:00
Ами всъщност това е висококачествено обезмаслено ленено семе,обработено по специална технология.Съдържа 47% протеин и над 50% фибри.Обърках се.За сега няма да го приемам ,ако не се появят някои малко по -подробни мнения,от някой който е пробвал този продукт.

DownloadVirus
09-02-2013, 21:17
И какво точно очакваш от този продукт? Отслабването го забрави,избери нещо друго,че от брашно не се отслабва.

FuckingFreak
09-03-2013, 11:41
Това не е брашно в смисъла, в който сме свикнали да го разбираме - мляна пшеница, ръж, ечемик, абе все култури, богати на въглехидрати.
И споко, яж си го, добавяй си в киселото мляко, там както ти е кеф, няма да умреш, какви отзиви очакваш?! Пиши ми лс, ако искаш да ти споделя една рецепта.

Аз пък не.
09-03-2013, 13:51
Добре.Благодаря ви за съветите :)