PDA

View Full Version : Въпрос към хората с опит



AA2515
09-02-2013, 21:32
Здравейте!
Имам няколко въпроса и отправям искрен зов за помощ към по-'патилите' от мен хора!
С приятелката ми почти винаги правим секс с презерватив и проблеми рядко има, но днес стана нещо като гаф (не съвсем, де).. След дълъг полов акт, на финалната права, точно преди финиша.. Никога не свършвам в нея, винаги вадя малкия отвън преди да се изпразня, така стана и днес, но презерватива се поизхлузи, когато вече бях вън от нея.Като станах видяхме няколко капки сперма по вътрешната страна на бедрото й, и тя каквато е паника, се панира .. започна да хлипа, да ме пита какво ще правим, нали нищо не е станало, дали не е пръснало и другаде.. изобщо много се уплаши/според календара днес или е в овулация или в дни на плодовитост/.Аз и обясних, че докато съм свършвал съм бил с презерватив, след това извън нея той се изхлузи, и че няма от какво да се притеснява.Още на момента започна да чете за Ескапел и други подобни, да взема съвети от приятелки, които са взимали подобни хапчета..всички я посъветваха да не се занимава с такива медикаменти заради нищожността на "случката" и страничните ефекти. Поуспокои се малко, но виждам, че иска нещо като проверка/гаранция за да бъде още по-спокойна..
Та искам да попитам дали 1 хапче Оргаметрил може да предизвика менструация.. това ми хрумна като разумна проверка без кой знае какви странични ефекти.Тя е приемала и преди за да премести цикъла си след бала. Ще съм адски благодарен за всеки точен и компетентен отговор! Благодаря Ви предварително!

П.С. Знам, че може би Ви изглежда детинско, но за мен наистина е важно моето момиче да се чувства добре!

meagain
09-03-2013, 00:37
Ами не знам за този Оргаметрил, но според мен нищо и няма. Ако е станало така както го описваш нищо и няма + тва не се забременява толкова лесно! Но щом има ''гаф'' притеснения ВИНАГИ ИМА!

MaLkaTa_LaDy
09-03-2013, 06:23
Не мога да кажа със сигурност, но оргаметрила, когато съм го взимала е бил повече хапчета и при спирането на приема, идва менструацията. Едно хапче едва ли ще окаже влияние. А и си нямам и на идея как би подействало на организма. Успокой по някакъв начин приятелката си.

Smrazqvashta
09-03-2013, 06:30
Този Оргаметрил, за да подейства трябва да се изпие много повече от едно хапче. Но, ако наистина си свършил, когато е бил извън нея, просто опитай да я успокоиш.

Cloud9
09-03-2013, 08:10
Оргаметрила е сериозно лекарство.И да предизвика цикъл не е гаранция.Чувал ли си за цветна бременност? Но според мен няма за какво тя да се притеснила.Обясни й,че само защото е в овулация това не е гаранция че ще забременее.Нека прочете повече по въпроса и да не чете симптомите за бременност че ще си ги вкара едни в главата.

AA2515
09-03-2013, 12:20
А тестове за бременност? Някакви, които биха могли да са точни сравнително рано след секс?

horacio
09-03-2013, 12:25
Не мисля, че имате за какво да се притеснявате.

baby_baby
09-03-2013, 12:40
Не е бременна :)

SNikolov_Rugby
09-03-2013, 14:59
Спокойно няма е нищо не се притеснявайте и двамата. На мен ми се е случвало кяколко пъти да ми се изхлузва кондома по този начин въпреки че съм бил свършил и не е имало нищо, а ти щом си свършил след това още по добре. Казвам ти като човек на който много му е патила главата от такива глупости и притеснения за глупости. И другото не се занимавайте с хапчета това не са бонбони тик так и не са за щяло и нещяло. Споко всичко ще мине наред.

tarikatcheto_ebacha_96
09-03-2013, 16:58
Споко спермата умира бързо в кислородна среда шансът е абсурдно малък :P

Tsukuda_Hiroshi
09-05-2013, 20:18
Не е бременна.

djipsito
09-05-2013, 22:53
Не се занимавайте с хапчета. Нищо й няма. Теста се прави 2 седмици след гафа за да отчете вярно.
Питай я усетила ли е да си свършил вътре ?
Питай я като е станала протекла ли е..

Така както го описваш ме съмнява да ти каже "да", ама целта е да я накараш да се замисли и да се успокои малко. Ти ако си свършил в нея няма как цялото количество сперма да остане в нея.. А тва, че е имала на бедрото нищо не значи. Говори й и кажи да почете повече за правенето на бебета (И ДА НЕ ЧЕТЕ СИМПТОМИ НА БРЕМЕННОСТ!)

marilyn
09-06-2013, 14:52
Нищо ѝ няма, ако не си свършил вътре. Нека не се трови с хапчета.


Тест може най-рано след 2 сед.