PDA

View Full Version : Имам чувства към едно момиче, но ми е трудно.... моля помогнете ( без хейтене моля)



JJfoxxx
09-02-2013, 21:40
Запознахме се на морето в хотела случайно когато тя напускаше хотела с техните. Оказа се че сме от един град.
Разменихме си телефон и скайп. Уговорихме си среща. МИна добре. Разходихме се.


За една година се видяхме САМО ВЕДНЪЖ !!!! Видях я наскоро ! Станала е много по яка

През тази година само си писахме и си пращахме смси. Няколко пъти си уговаряхме срещи тя все се отмяташе а аз се правя че не и се сърдя. Иначе много пъти сме си давали съвети в скайп и сме си споделяли проблеми и тн и истории сме си разказвали и случки . И чатове с камера си правехме и теми за секс за любов си обсъждахме ( в рамките на нормалното).
Ала нищо все на едно и също място си тъпчем
Има там едни нейни приятелки и само с тях си се движи. Не излиза прибира се в 10 и тн.


Моля кажете как да се справя че да тръгнат нещата

NikafNqkaf
09-02-2013, 21:45
Страшно малко информация си дал .. напиши някакви по-конкретни неща - например от колко време си пишете, с какво извинение се отмята от срещата и как точно й предлагаш да се видите. Има страшно много варианти, поради които да те отсвири ... пиши конкретни неща и разговори.

heartsdesire
09-02-2013, 22:59
Ами, то и да чистиш тоалетни не е лесно.
Може момичето да е на принципа ''недостъпна бъди, чакай най-малко 3 дни''. :D

Dannie96
09-03-2013, 09:24
Покани я на среща. Искай да излезете. Ще се приберете до 10. После пак и пак и пак и нещата ще се получат, ако и тя те харесва.

zlatna lqstovica
09-03-2013, 10:50
Обади и се покани я на среща и после я изпрати до 10.Попитай я защо постоянно отменя срещите ви и т.н..За една година само една среща,много малко е.Пък и те казваш много и за това не мога да кажа повече.

LadyTerrible
09-03-2013, 12:48
а аз се правя че не и се сърдя

Значи всъщност й се сърдиш?
И аз съм на мнението,че трябва да я поканиш да излезете и ако и този път се отметне,просто зарязваш работата и оставате както сте сега.А ако излезете,виж как ще се държи с теб и прецени дали има смисъл да се опитваш.

baby_baby
09-03-2013, 13:01
Има много вариянти да ти отказва да се виждате

Smith_6
09-03-2013, 13:45
Има много вариянти да ти отказва да се виждате
1.Защото си грозен
2.Защото тя е грозна
3. Заради 1 и 2
4. Защото има гадже
5. Защото върти две гаджета
6 Защото върти две гаджета и един смотльо (ха познай от два пъти кой е той)
7 Защото има пенис
8 Защото иска да има пенис
9 има пенис но не е нейния
10 има пенис но не е само нейния
11 защото има по-далаг пенис от твоя
12 Тя е курва
13 обединение на 7 и 12
14 обединение на 7,10,12
15 обединение на 1,2,6,7,10,12(това ще е наистина интересно)
16 най-вероятно е да си във фриендзоната, честито гниене