PDA

View Full Version : Въпрос



lubopitna_123
09-02-2013, 23:18
Това ,че някой не иска да показва чуствата си пред другите например да се целува с гаджето си преди всичкти...означава ли ,че му пука за мнението на другите или си е просто въпрос на харектер?Какго разбирате това?

pesho..xd
09-02-2013, 23:27
Че е адски срамежлив, примерно?

HollyGolightly
09-03-2013, 01:35
По-скоро е въпрос на възпитание. И аз не обичам да се целуваме пред хора, било то и приятели, но определено не мога да кажа, че съм срамежлива.

LipSy
09-03-2013, 07:52
Зависи от човека. Ако се държи така може да се каже, че е срамежлив или че просто не му е удобно...Има хора, на които им пука за мнението на другите, така че този вариант също съществува.

Dannie96
09-03-2013, 09:20
Ами и аз не обичам да се целувам пред хората. Въпрос на възпитание. Целувка- две е ок, ама не и някви натисканици. Страшно грозно и противно ми е някои да се награбят в парка, кафето, рейса...

marilyn
09-03-2013, 10:53
Зависи, сега не е готино да почнеш да се натискаш с гаджето си докато сте на кафе компания. Но примерно с моя си държим ръцете, целуваме се от време на време. Стоим много близо един до друг.

Ако се държи на публично място с мен все едно съм сестра му... няма да ми е готино.

fUcKsMiLe
09-03-2013, 11:52
Зависи, сега не е готино да почнеш да се натискаш с гаджето си докато сте на кафе компания. Но примерно с моя си държим ръцете, целуваме се от време на време. Стоим много близо един до друг.

Ако се държи на публично място с мен все едно съм сестра му... няма да ми е готино.

Това.

horacio
09-03-2013, 11:58
И аз не обичам да се целувам с приятеля ми като сме пред хора, неудобно ми е и така са ме възпитали. А и го смятам за много грозно като видя някои как се награбват и лигавят, особено ако са в моята компания, затова не искам да причинявам подобно нещо на други хора. Но примерно се прегръщаме и го целувам по бузката или за малко по устата, но некви езици и прочие пред хора - не.

LadyTerrible
09-03-2013, 12:42
Моят предишен приятел се държеше по същия начин.Аз първоначално се дразнех и даже се обиждах и като го питах каква е причината,той винаги ми отговаряше,че това между нас си е "само наше" и не иска никой друг да се намесва и не иска да дели интимните ни моменти с никого.Пред непознати хора(на публични места) сме се целували рядко,но пред приятел само един път.Това е моя опит.От друга страна наистина може да е срамежлив или да има причина да се крие.Ако това те тормози,поговори с него и разбери причината.

rusokoska7
09-04-2013, 09:38
Зависи от човека. Ако се държи така може да се каже, че е срамежлив или че просто не му е удобно...Има хора, на които им пука за мнението на другите, така че този вариант също съществува.

Точно ,може и от всичко това по-малко :)

happy_milenitka
09-04-2013, 10:20
Важното е как се държи, когато сте си двамата, а не пред хората :) Ако между вас всичко е ок, публичното изразяване на чувствата не е от толкова голямо значение, пък и понякога дразни, ако е прекалено.

fenastz
09-04-2013, 10:54
Срам го е, защото си грозна

zlatna lqstovica
09-04-2013, 13:05
Просто или му е неудобно да се натиска пред всички или просто е срамежлив.Това е и до двете.И до характера и до това че ще започнат да говорят и ще ви излезне име пък това е гадост голяма.Какво ви пречи да се поздържате малко пред хората.

baby_baby
09-05-2013, 13:53
Важното е как се държи, когато сте си двамата, а не пред хората :) Ако между вас всичко е ок, публичното изразяване на чувствата не е от толкова голямо значение, пък и понякога дразни, ако е прекалено.

+1