PDA

View Full Version : След 7-ми клас



Teresa_)
09-03-2013, 13:31
Е въпроса е на къде ?! Правя тази тема защото аз съм тотално объркана ! Първо нека попитам - бихте ли ми казали Езикови гимназии с пансион освен тази в Ловеч .. Много ще съм благодарна . И също така на тези които сега им предстои кандидатстване да кажат на къде са се насочили .... Да обменим мнения .. Както и тези които вече са минали през това ! При мен проблема е - не желая да уча в родното място - Ловеч :D .. И се насочвам някъде другаде в България.. но не мога да намеря Езикова с пълен пансион . А ако не съм на пансион - довиждане друг град .. довиждане мечти ;x Родителите ми не са много склонни да съм сама . И ГИ РАЗБИРАМ !.. В краен случаи на квартира и това е положението .. До колкото БАЛ това едва ли ще е голям проблем .. Стига само да намеря Къде да уча ... И тази година ще е доста важна от нея зависят доста неща - ще се доказвам, че съм отговорен човек и съм с акъла си , мисля трезво, за да мога вече да не живея тук .. е това е по други причини както и да е .-.

Smith_6
09-03-2013, 14:03
Лудницата има и спални помещения(от личен опит много са удобни)

RainbowGirl
09-03-2013, 14:07
Немската гимназия в Ловеч, доколкото знам от приятели и познати, е много добра. Направо отивай там. :Д

marilyn
09-04-2013, 22:20
Ако има добра гимназия в твоя град защо не си завършиш нея, а после да мислиш за университет където искаш из България? Гледай да е хубаво училището, а не само да не е в твоя град.

Честно казано не знам гимназии с пансион.

tinito00
09-05-2013, 11:52
в Кърджали ГПЧЕ "Христо Ботев" там има добри учители и съученици!