PDA

View Full Version : Много съм объркан...



timms
09-03-2013, 13:45
Здравейте, много ще съм Ви благодарен, ако ме посъветвате какво да направя. Ситуацията е следната: преди време се запознах с едно много красиво момиче. На една от първите ни срещи както си говорихме разговора отиде към цулвки и натискане. След време всеки тръгна по своя път аз си намерих гадже, тя също. Мина се извество време и двамата останахме без гаджета. Тя ми каза, че всичко с целувките не е било нищо сериозно за нея. Почнахме да излизаме всяка събота и неделя, доката накрая не започнахме да излизаме почти всеки ден. Попринцип съм веселяк и гледам да и е забавно с мен. Грижих се за нея никога да не остава гладна, дори обичах да и правя подаръчета. Накрая споделихме един на друг, че ни е много весело да излизаме заедно. Наистина с това момиче имам страшно много спомени. Адски бързо се сближихме един друг. Всеки ден ме търсеше за да излизаме заедно, непрекъснато ме тагваше в някакви нейни публикации. До тук всичко ок, доката аз направих една глупост, една вечер както си писахме и лека полека и споделих, че я харесвам, тя каза, че също и допадам, бил съм забавен и т.н. и на следващия ден стана дума за това и тя ме отряза. Почувставх се доста кофти. Както и да е продължих напред. Останахме си приятели мина се известно време тя започна да се държи по-различно с мен, да ме държи за ръката докато вървим по улицата, да ме гали понякога, да ме целува по врата но само една целувка разбира се, а понякога дори да ме ближе. Кофти ми беше от една страна, защото си спомних как ме отряза. Наистина доста направих за това момиче и може би в това ми е грешката. И аз глупака просто
след като първия път ме отряза не смеех да опитам пак. След време тя тръгна с едно момче, той се оказа, че си е играел с нея през цялото време. Сега отново излизам с това момиче и просто гледам как понякога прекрачва приятелството, започва да ме гали по лицето както си говорим, да ме закача, винаги като ми се обади някое момиче пита коя е, дори като пътуваме в градския транспорт и иска да съм се залепил до нея. И просто мисля, че най-добре е на живо да поговря с нея, като преди това я предразположа, но ме е страх да го направя. Разбарх, че самата тя доста е говорила за мен пред приятелите й. голяма грешка беше, че и споделих чувствата си в чата. Досега не съм говорил на живо с нея на тази тема, просто защото ме е страх, че ще ме отреже. Хем виждам как се заглежда по други момчета, хем как прекрачва границата на приятелството. Моля Ви посъветвайте ме какво да направя, да действам ли или просто да се откажа. Адски много ми харесва това момиче..тя самата ми покзва дори, че предпочита да излиза с мен отколкото с определени хора. Уж сме приятели а понякога се държи с мен се едно сме нещо повече...моля ви, много ще се радвам да ми дадете някакъв съвет, защото наистина съм объркан, благодря Ви предварително!

Мейси
09-03-2013, 16:16
Може да е осъзнала какво губи първия път, а като се заглежда по другите да провери дали ще ревнуваш... кой знае... може да се прави на недостъпна... Говори с нея.

fenastz
09-03-2013, 18:44
Хем ѝ се иска, хем не - ако търсиш сериозни чувства, няма такива. Ако търсиш просто зарибявка - перфектна е.

SNikolov_Rugby
09-03-2013, 18:52
Да не те отчайвам ама мисля, че си играе с теб и чувствата ти. Ползва те за развлечение един вид докато си няма приятел. По добре не се занимавай защото най-вероятно както ти казах е използвачка но това е мое мнение.

Mary_Jane_69
09-03-2013, 19:21
Не ти трябва, звучи сякаш си й забавлението, когато й е скучно, не бъди играчка, кажи си край и продължавай напред.

melany94
09-03-2013, 19:23
Не трябва да и обръщаш внимание, трябва да се правиш, че не ти пука. После като види, че ти е се тая за нея, ще видиш как ще ти тича по задника. Сега се прави на интересна, защото знае, че я харесваш.

Mary_Jane_69
09-03-2013, 19:28
Не трябва да и обръщаш внимание, трябва да се правиш, че не ти пука. После като види, че ти е се тая за нея, ще видиш как ще ти тича по задника. Сега се прави на интересна, защото знае, че я харесваш.

ДАМ. Това важи и за двата пола с пълна сила!

BlackEyedPeas
09-03-2013, 19:59
Може и просто да е объркана, но и да си играе с теб. Никой не може да каже какво й се върти в ума, а и след като е разбрала, че другия си е играл с нея.. още повече ще се страхува да рискува, не знам.

Smrazqvashta
09-04-2013, 08:34
Може да не знае какво иска, което е доста срещано. Хващай я на живо и поговорете сериозно. Крайно време е вече да се разберете кой какво иска и очаква.

Ако те отреже здраве да е и следващата. Не може цял живот да го карате така в крайна сметка.

bambinkataaa
09-04-2013, 09:04
И аз съм ЗА разговор на живо , питай я какво е това, което тя прави , значи ли нещо .. и тн ако не, прав й път ! Не мисля, че искаш да си за забавление междудругото!

zlatna lqstovica
09-05-2013, 09:47
Не позволявай на една жена да те ползва като нейна играчка.Като и стане скучно или остане буз приятел много бързо се сеща за теб иначе ти бие дуспата.Тези хора се наричат използвачи.Остави я.Тя не знае какво иска,но ако наистина искаш да разбереш и тя какво чувства към теб по-добре поговорете на 4 очи и се разберете като нормалните хора,защото така нищо няма да направите.Поговори с нея,попитай я какво очаква от теб и изобщо защо се занимава с теб.Ако продължава със същата тема както преди по-добре я зарежи,защото ще продължи да те разиграва както тя си знае.