PDA

View Full Version : Не разибрам момчетата! Помощ,хора. :)



MihaelaPavlova
09-03-2013, 13:54
Такам. На 13 съм,ще правя 14 скоро...Има едно момче,което страшно харесвам. Познаваме се от 3-4 месеца. По едно време си пишехме наистина много,мисля че той започна да ме сваля. Предо около месец и нещо,той започна да излиза с друга компания и сякаш забрави за мен. Не си бяхме писали от около 2 месеца. Преди 2-3 дни той ми писа ... Сети се за мен. о.о Писахме си малко и след това той каза че има работа и излизи от линия. Следващите дни,включитено и днес,аз му писах но той не ми отговаряше,въпреки че вижда написаното и е налиния. :( Защо го прави? Дали има някаква друга работа или просто не ми се занивама с мен? Но той беше толкова мил преди 3 дни? Какво му става?! Какво да правя,за да го накарам да ми пише? Ох,ПОМОЩ! :)

sunshine :**
09-03-2013, 14:11
след като само си пишете няма как да разбереш дали изобщо те харесва ;) според мен много се филмираш с това защо не ти пише днес , утре защо е мил, после защо не е....детска му работа .Помоли го да се видите и се разберете или го питай направо във фб , ако те е срам или нещо такова.

MihaelaPavlova
09-03-2013, 14:20
:д Работата е там,че той постоянно е с новите му дружки...Пък и как да се разберем да излезем...след като той не ми пише. :д

sladkabebova
09-03-2013, 14:39
Амии или момчето не знае какво иска,или има някаква работа.Ти спри да му пишеш изчакай той да ти пише.Той на колко години е? Опиши малко по-подробно.Какво си писахте? Той сваля ли те?

Smith_6
09-03-2013, 14:44
Какво да правя,за да го накарам да ми пише?
http://sd.keepcalm-o-matic.co.uk/i/keep-calm-and-show-your-boobs-5.png

Tsukuda_Hiroshi
09-03-2013, 17:24
И преди всички да са оплюли фенчето на "Матрицата", в случая май е прав. Имам предвид - явно тоя пич е несериозен и търси бройката. Като е видял, че не си лесна си е казал "Майната й". Демек единствения начин да му привлечеш отново вниманието му е да послушаш Смит (Баси! Съгласен съм със Смит-а...). Естествено, такъв човек не трябва да има шанс с теб, нали се сещаш?

SNikolov_Rugby
09-03-2013, 18:41
Хайде стига глупости на колко си години, че пишеш че не разбираш момчетата. Ако е твой набор горе-долу е нормално да се води по акъла на приятелите си и за това не те отразява. На него в момента са му други работи в главата. Порасни с някоя година да видим дали ще почнеш да ги разбираш.

Light_Dreamer
09-03-2013, 18:50
:д Работата е там,че той постоянно е с новите му дружки...Пък и как да се разберем да излезем...след като той не ми пише. :д

Пиши му ти. Покани го да излезете кажи му, че е важно и не приемаш отказ.

Mary_Jane_69
09-03-2013, 19:18
Пиши му да излезнете, ако ти овърта тегли чертата и си бий камшика, мн ти трябва.

C0oKieS
09-03-2013, 19:42
първо пиши правилно и после се занимавай с момчета

BlackEyedPeas
09-03-2013, 19:55
Е очевидно е, ако му беше интересна или те харесваше, то нямаше да те игнорира или да не ти пише. Може би в новата компания си е намерил по-интересни или ги върти по няколко наведнъж и е изключил за теб. Пък и си едва на 13, рано ти е да ги разбереш, почакай още известно време ;дд

otka4enata
09-04-2013, 08:30
И аз съм имала подобен случай, остави го да се осъзнае...

NissaN
10-03-2013, 06:45
Излезте некаде да го видиш що за човек е

baby_baby
10-28-2013, 12:44
Като не ти отговаря в facebook му земи номера от некаде и му звънни да го питаш дали иска да излезете

vas4e3to0
10-28-2013, 15:14
Като не ти отговаря в facebook му земи номера от некаде и му звънни да го питаш дали иска да излезете

Е, глупости, що за предложение е това? Знаеш ли как ще звучи, ако изобщо му се обади?

Остави момчето намира, явно няма желание да си пишете, не ставай нахална.