PDA

View Full Version : Продавам учебници! 8, 9 клас



Hris_i1
09-03-2013, 16:58
Продавам учебници за 8 клас и 9 клас.
8 клас : Математика (Архимед), Биология и здравно образование (Анубис), Физика и астрономия (Булвест 2000), География и икономика (Булвест 2000 ), Химия и опазване на околната среда (Анубис), История и цивилизация (Просвета), ИТ (Нова Звезда)
9 клас: Български език (Д-р Иван Богоров), Литература (Диоген), Математика профилирана подготовка (Анубис), Руски език (Булвест 2000), Психология и логика (Педагог 6)
Учебниците са ползвани само от мен тази година. Повечето са купувани нови, но има 2 руски език и Биологията които са купувани втора употреба. Цената е половин цена от пазарната. Също така предлагам учебници по английски език Upstream for Bulgaria за 8 и 9 клас :) Ако има заинтересовани да пишат или тук на лично или в скайп: fen_na_shady

dian777
10-05-2013, 07:59
Продавам уебници за 8 и 9клас. За 8 клас имам два български езици-на просвета и анубис, биология- гея либрес, химия-просвета, история-азбуки просвета, география-азбуки просвета, учебна тетрадка по физика(писани е едно упражнение само, не сам я натписал) ако не пропускам някой това са за 8 клас. Цената на бълг. ез. просвета е 4лв, а другия на анубис 5лв. Биологията е 5лв, химията е като нова(аз съм си я купувал нова) е 7лв, корична цена 13лв. Историята е 7лв, корична цена 14лв. Географията е 7лв, от корична цена 14лв, а тетрадката по физика е 3лв.
Продавам също и учебник по история за 9клас на английки, но се учи в 8 клас, отговаряя на горепосочения учебник по история. Цена та му е 6, корична цена 12лв. Уебник по биология за 9клас на английки език, но е за 8клас точно както историята. Цената е 5лв, защото корицата му не е в добро състояние, но може да се подвърже с цветна хартия и няма да си личи. Коричната му цена е 19лв.
За 9 клас продавам христоматия за 9клас на булвест 2000 -5лв, и литература за 9 клас една целена не и знам издателството коричната и цена е 7,08лв. Аз продавам за 4лв, запазена е.
Всички учебници са били подвързани и са запезени в идеално състояние освен биологията за 9клас.

От Пловдив съм.
Телефона ми е 0883 595 416
Skype: dian_970