PDA

View Full Version : Нямам гърди.



MiniBee
09-03-2013, 19:47
Здравейте. Имам проблем още от началото на пубертета ми и ми трябва помощ.
Сега съм на 18 години.
Знам, че най-вероятно ще ми се смеете, когато прочетете всичко от темата, но реших, че трябва да споделя.
Нямам гърди. Говоря за изобщо някакви гърди. Знам, че доста от момичетата с моя проблем са се научили да го приемат и да се харесват такива, но аз изобщо не мога да направя това.
Пробвала съм какво ли не.

Правя упражнения и масажи всеки ден. Купувала съм "стягащи и повдигащи" кремове и мазила. Пих боза и мляко ВСЕКИ ден. Купувах билкови продукти, някакви капсули. По едно време из интернет беше плъзнала "мелодия", която като я слушаш увеличавала размера. Не вярвах и пак я слушах. Бях на диети уж специално за това, ходих на фитнес...
Резултат. Само качвах и свалях килограми по тялото през годините, а в циците НИЩО.
Нося само сутиени с подплънки, даже по два, три, пъхам си чорапи, памук, стягам ги, лепя ги с тиксо, каквото ми падне, но не мога да живея винаги така.

Тук идва частта, която сигурно ще ви накара да ми се присмивате.
Имала съм само един приятел, преди известно време, с когото правих секс. Естествено, първоначално дори и не исках да си събличам тениската пред него, но тогава се натъкнах на това https://www.youtube.com/watch?v=C8tS6WrDheU
И просто го направих. Рисувах си цици, даже доста добре (бива ме с гримирането, учила съм това) и не личеше всъщност колко ми е празен сутиена. Така и си го оставих да живее в лъжа докато не се разделихме по различни причини.

ОТЧАЯНА съм, ДА. ХОДИЛА съм на психолог по тая тема.
СТАНАХ НА 18!
НО. СТРАХ ме е да си сложа силикон но МНОГО го искам. Кажете ми, според вас много ли е опасно и заслужава ли си? Чела съм за рисковете, но просто бих събирала, бих дала всичките тея пари, за да изхвърля сутиените си с подплънки и да се чувствам ЖЕНА.

8bit
09-03-2013, 19:47
Кофти.

MiniBee
09-03-2013, 19:51
Кофти е, да. Но ако няма какво да кажеш освен това, моля не ми сипвай повече, от колкото вече съм си втълпила сама! Коментирай в друга тема.

8bit
09-03-2013, 19:52
Самоубийството винаги е вариант.

MiniBee
09-03-2013, 19:53
Използвай го тогава :)

Kristianc95
09-03-2013, 19:56
Събери пари и си сложи силикон. Ти си вече пълнолетна и може да взимаш решения сама. Но все пак се надявам да не се налага и да имаш по естествен път. :)

~LadyCrawley~
09-03-2013, 19:57
На 18 си, не знаеш ли, че от диети стават още по-малки, та дори и увиснали? Упражненията пък стягат мускулите и повдигат, но ако върдиш, че нямаш, не виждам смисъл. Освен това зависи и от самото ти телосложение. По-слабите момичета имат по-малки /има и такива с несаразмерно големи, но повярвай ми, не би искала нещо подобно /, а по-пълните, по-големи, по очевидни причини. Бъди доволна от това, което ти е дадено, защото почнеш ли с операции, само би станало по-зле. Ако ти е толкова голям проблем пък, отивай на лекар.

8bit
09-03-2013, 19:58
Използвай го тогава :)

Не съм аз комплексираният от външния си вид.

Kristianc95
09-03-2013, 19:58
А и защо темата е в раздел секс?

melany94
09-03-2013, 20:03
Добре де, не всички момчета си падат по големи цици, една част харесват хубави, малки дупета. Не се впрягай чак толкова, че да слагаш силикон, истината е че натуралното си е най-хубаво, ако ще и да е малко.

MiniBee
09-03-2013, 20:07
Не съм аз комплексираният от външния си вид.
Браво на теб! :) Да, комплексирана съм и не, няма да се самоубивам. На теб ти предлагам да се разкараш от темата ми, защото освен да ме солиш, не постигаш нищо. По-приятно ли ти стана, като ми каза това? Попитала съм конкретен въпрос и моля за помощ по него, изнасяй си спама.

Говоря за специални диети, няма диети само за отслабване. Има и други видове, например здравословни. Тази беше уж за увеличаване на бюста + упражненията. Както и да е.
Аз не казвам, че искам големи гърди, бих се радвала и на много малки гърди, но да ги ИМА. Лично бих искала да имам чашка B, та дори и A, защото аз едвам влизам в АА. Изобщо не съм за сутиен.
Не знам как съм останала с тая психологическа нагласа, предполагам от подигравки, като съм била по-малка или от телевизията и медията в днешни дни, навсякъде се говори, че големите гърди са прекрасни.
Както споменах, качвах килограми и свалях през годините, което е нормално. По едно време бях и по-пълничка, гърди пак нямах въпреки това.
Майка ми, сестра ми и двете ми баби имат големи гърди. Не мога да разбера аз защо съм заслужила това.

8bit
09-03-2013, 20:14
Браво на теб! :) Да, комплексирана съм и не, няма да се самоубивам. На теб ти предлагам да се разкараш от темата ми, защото освен да ме солиш, не постигаш нищо. По-приятно ли ти стана, като ми каза това? Попитала съм конкретен въпрос и моля за помощ по него, изнасяй си спама.
Другият вариант беше да те нареждам 5 минути колко си проста. Прекалено повърхностно гледаш на всичко, никое момче няма да те зареже само защото да си плоска като дъска. А това с рисуването на гърдите даже няма да го коментирам. Не мога да си предствавя що за връзка си имала, че те е било срам да се съблечеш ... и все пак си му пуснала.

Майка ми, сестра ми и двете ми баби имат големи гърди. Не мога да разбера аз защо съм заслужила това.
Може да си осиновена?

anonymous908491
09-03-2013, 20:16
Тук идва частта, която сигурно ще ви накара да ми се присмивате.
Имала съм само един приятел, преди известно време, с когото правих секс. Естествено, първоначално дори и не исках да си събличам тениската пред него, но тогава се натъкнах на това https://www.youtube.com/watch?v=C8tS6WrDheU
И просто го направих. Рисувах си цици, даже доста добре


Предполагам виртуален секс, защото в реалния, щеше да ти размаже боята, докато се пробва да ги мачка.
Питай дърти, тя ще знае как да имаш цици.

8bit
09-03-2013, 20:19
Казваш, че си на 18; в профила ти пише 23; аз залагам, че не си на повече от 15.

MiniBee
09-03-2013, 20:21
А най-добрия вариант е да се изнесеш от темата ми! Сериозно ли? Колко пъти да ти го кажа? Повторих нормално, даже те помолих, обясних, че коментарите ти НЕ са ми нужни.
РЯЗАЛИ са ме, защото нямам ГЪРДИ. И то не веднъж. Казах, че имаше подигравки и какво ли не. И това когато не ми пукаше, преди да почна с всичките неща, които изредих. Тогава си мислих, малка съм, има време да пораснат. Но на всеки човек му омръзва да РЕВЕ рано или късно. На теб може би ти се струва глупаво, може би ти се струва лудо, но такава е ситуацията. Няма как да я погледнеш през моите очи.
Връзката ми с момчето не беше особено сериозна и както обясних след като открих това с рисуването, се съблякох пред него. Сега конско ли ще ми четеш? Какво като съм му пуснала? Образована съм достатъчно на тема секс и щом съм искала да го направя, значи не съм сгрешила.

НЕ ми е мачкал циците и не ми е размазал грима.
Пише, че съм на 23, защото се регистрирах преди малко и то набързо. Виж ми датата на регистрация. Ще го оправя, щом толкова те притеснява.

Mary.Sue
09-03-2013, 20:26
"Не мога да разбера аз защо съм заслужила това."
Гърдите не са най-важното. Според мен трябва да се радваш,че си жива и имаш това, което някои хора нямат. Аз също съм без големи гърди и съм почти на 18, на мен преди също ми беше комплекс, така че те разбирам. Но има далеч по-важни неща, а пък и естественото е по-хубаво.

MiniBee
09-03-2013, 20:30
"Не мога да разбера аз защо съм заслужила това."
Гърдите не са най-важното. Според мен трябва да се радваш,че си жива и имаш това, което някои хора нямат. Аз също съм без големи гърди и съм почти на 18, на мен преди също ми беше комплекс, така че те разбирам. Но има далеч по-важни неща, а пък и естественото е по-хубаво.

Радвам се искрено за теб, че си успяла да го преодолееш и ти благодаря за милите думи! :)
Проблема при мен е, че от всички момчета, с които общувам, почти всички казват, че не биха се вързали с момиче без гърди. Било грозно, нямало какво да пипнат, могат да си "гладят дрехите на нея" т.н. Те, естествено, не знаят, че аз също нямам, но нямам желание да се вържа с някой с подобно мислене ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ и да ме е срам да си сваля тениската.
Просто щом за тези години не съм си променила мисленето, надали ще успея да го променя вече.

Oy7ofCon7roL
09-03-2013, 20:33
Аз имах една приятелка с почти никви цици, дет не си сваляше сутиена, пък на мен не ми дремеше изобщо че няма цици, важното е газинката да е хубава

8bit
09-03-2013, 20:34
А най-добрия вариант е да се изнесеш от темата ми! Сериозно ли? Колко пъти да ти го кажа? Повторих нормално, даже те помолих, обясних, че коментарите ти НЕ са ми нужни.
РЯЗАЛИ са ме, защото нямам ГЪРДИ. И то не веднъж. Казах, че имаше подигравки и какво ли не. И това когато не ми пукаше, преди да почна с всичките неща, които изредих. Тогава си мислих, малка съм, има време да пораснат. Но на всеки човек му омръзва да РЕВЕ рано или късно. На теб може би ти се струва глупаво, може би ти се струва лудо, но такава е ситуацията. Няма как да я погледнеш през моите очи.
Връзката ми с момчето не беше особено сериозна и както обясних след като открих това с рисуването, се съблякох пред него. Сега конско ли ще ми четеш? Какво като съм му пуснала? Образована съм достатъчно на тема секс и щом съм искала да го направя, значи не съм сгрешила.

НЕ ми е мачкал циците и не ми е размазал грима.
Пише, че съм на 23, защото се регистрирах преди малко и то набързо. Виж ми датата на регистрация. Ще го оправя, щом толкова те притеснява.

Искаш да спра да пиша в темата ти, а продължаваш да ми обръщаш внимание. Че даже и въпроси ми задаваш :D Не знам на какви момчета си попадала, мен някое момиче ако не ми хареса дори няма да се стигне до кафе, на което евентуално да я отрежа. Бий си два шамара да се осъзнаеш и изчезвай навън. Стига си ревала във форуми.
Нещо не се връзва в историята ти. Хем си толкова притеснителна, че се сдухваш, че нямаш гърди, хем си пуснала на някъв, пред когото те е било срам да се покажеш гола. И като допълнение тоя импотентен педераст не ти е докоснал гърдите.

Seems legit.

Mary_Jane_69
09-03-2013, 20:41
Не хранете трола.

MiniBee
09-03-2013, 20:42
Искаш да спра да пиша в темата ти, а продължаваш да ми обръщаш внимание. Че даже и въпроси ми задаваш :D Не знам на какви момчета си попадала, мен някое момиче ако не ми хареса дори няма да се стигне до кафе, на което евентуално да я отрежа. Бий си два шамара да се осъзнаеш и изчезвай навън. Стига си ревала във форуми.
Нещо не се връзва в историята ти. Хем си толкова притеснителна, че се сдухваш, че нямаш гърди, хем си пуснала на някъв, пред когото те е било срам да се покажеш гола. И като допълнение тоя импотентен педераст не ти е докоснал гърдите.

Seems legit.

Попадала съм на много, които хранят плоските момичета и много, които ми се подиграваха, защото съм плоска. :)
Има всякакви хора. Въпросното момче, с което бях, беше по-малък от мен и на него също му беше за първи път. Пипал ми е гърдите само със сутиен, да, пак бяха нарисувани, но не се размазваха очертанията. Да, глупаво е и да, смешно е, даже комично и трагично отстрани, но в такава ситуация съм. Не знам кое не се връзва и не знам кое не можеш да разбереш. Струва ти се странно, окей. Може би ако вашите пениси можеха да се видят през дънките ви и ВСИЧКИ ги гледаха, сочеха и обсъждаха, доста повече момчета щяха да се чувстват комплексирани относно размера си.


Не хранете трола.
Споко, трол не съм. А ако мислиш така, не знам защо изобщо коментираш..

Помолих за мнение относно силикона.. не за упреквания, не за обвинения. Самата осъзнавам, колко глупаво изглежда всичко това отстрани.

lamer4e7o
09-03-2013, 20:45
Тʼва за рисуването върху гърдите за първи път го чувам и като изгледах клипа, просто… ^^

Няма да е зле да покажиш една снимка примерно, но с някакво потниче или нещо подобно, за да преценим наистина дали наистина нямаш гърди или имаш, но са малки. Двете неща са съвсем различни.

P.S.: Иначе ако си от ВТ е супер. ^^

8bit
09-03-2013, 20:45
За другите не знам, аз тогава нямаше да мога се отърва от курвите.

MiniBee
09-03-2013, 20:46
Тʼва за рисуването върху гърдите за първи път го чувам и като изгледах клипа, просто… ^^

Няма да е зле да покажиш една снимка примерно, но с някакво потниче или нещо подобно, за да преценим наистина дали наистина нямаш гърди или имаш, но са малки. Двете неща са съвсем различни.

P.S.: Иначе ако си от ВТ е супер. ^^

От ВТ съм, да :)
Не мисля да пускам снимки в този сайт. Смятам да остана анонимна за сега.
Както обясних малко по-горе, наистина нямам гърди. Бих се радвала и на много малки, но аз дори не съм за сутиен.
Благодаря за мнението без хейт..


За другите не знам, аз тогава нямаше да мога се отърва от курвите.
Добре, успя да ме разсмееш с това мнение. :D
Но да, държа си на думата.

lamer4e7o
09-03-2013, 20:48
Въх, това наистина е странно. На 19 годинки и да нямаш никакви гърди… Споделяла ли си проблема на родителите си примерно? :)

П.С.: Няма защо да ми благодариш. :3

8bit
09-03-2013, 20:49
Пич, няма да ти върже.

lamer4e7o
09-03-2013, 20:50
Тоя па… ^^

Дай на ЛС, ако имаш нещо за казване, да не спамим темата на момичето. ;)

MiniBee
09-03-2013, 20:51
На 18 съм. :)
Споделяла съм и със семейство, с по-близки приятели и с психолог.
Всички са на мнение, че още има някакво време да пораснат малко, а дори и да не стане това, трябва да се харесвам такава, каквато съм, защото гърдите не са най-важното нещо.
Но явно съм останала с психологическата нагласа, че това, че съм плоска е грозно и смешно.
Влияя се от негативното мнение на хората лесно и явно това ми е попречило да се приема такава, каквато съм.

8bit
09-03-2013, 20:53
Тоя па… ^^

Дай на ЛС, ако имаш нещо за казване, да не спамим темата на момичето. ;)

Ако имаш нещо да ми казваш, давай. Аз нареждах достатъчно :D

lamer4e7o
09-03-2013, 20:54
Дали си на 18 или на 19 няма голяма разлика. Моят съвет е да спреш да се комплексираш от това, не е болка за умиране. Това, че някой си те е оставил, заради това, че нямаш гърди, не значи, че няма да намериш подходящото момче, което ще те харесва такава, каквато си.

Ако си гледала оня филм, какъв беше… А, „Мъжкото Жиголо“, ще се сетиш какво имам предвид. Най-накрая всяка една от жените се урежда… :)

P.S.: 8bit, ти започна пръв, така че… Аз нямам нищо за казване. ;)

MiniBee
09-03-2013, 21:00
Дали си на 18 или на 19 няма голяма разлика. Моят съвет е да спреш да се комплексираш от това, не е болка за умиране. Това, че някой си те е оставил, заради това, че нямаш гърди, не значи, че няма да намериш подходящото момче, което ще те харесва такава, каквато си.

Ако си гледала оня филм, какъв беше… А, „Мъжкото Жиголо“, ще се сетиш какво имам предвид. Най-накрая всяка една от жените се урежда… :)

P.S.: 8bit, ти започна пръв, така че… Аз нямам нищо за казване. ;)

Може би си прав и може би има време да намеря момче, което пък си пада по плоски момичета. Просто до сега не съм попадала на нито едно такова.
От друга страна аз пък самата не се харесвам такава и бих си сложила силикон заради себе си, за да мога да се чувствам добре в кожата си и да се приемам.
Има време да реша. Може би мисленето ми ще се промени. Може би ще ми пораснат малко гърдите - кой знае.
Отново много ти благодаря за позитивно настроените коментари и доброто отношение. :))
Наистина ме накара да се замисля.

tonique
09-03-2013, 21:02
Помпай на лежанката повече :D :D

Как един фр ми викаше като беше в основен период: то брат, аз имам по-големи гърди от мойте съученички :D :D

но иначе, според мен само тунинга ще ти помогне (силикона) или просто гледай да бъдеш по-красива в лицето и тялото - не всичко е едните гърди ;)

и какво гледах ПО ДЯВОЛИТЕ.. тоя травестит в youtube..

8bit
09-03-2013, 21:03
Смятай при какъв психолог си била. Той не е успял да ти промени мнението, но два поста във форума бяха предостатъчни :D

MiniBee
09-03-2013, 21:04
Смятай при какъв психолог си била. Той не е успял да ти промени мнението, но два поста във форума бяха предостатъчни :D
Не съм си променила мнението и не виждам къде съм го написала. :) Казах, че постовете ме накараха да се ЗАМИСЛЯ. И психолога ми ме накара да се замисля, но мнението ми не се промени.
Може би ще се промени, може би няма. Има време това да стане докато събирам парите.


Помпай на лежанката повече :D :D

Как един фр ми викаше като беше в основен период: то брат, аз имам по-големи гърди от мойте съученички :D :D

но иначе, според мен само тунинга ще ти помогне (силикона) или просто гледай да бъдеш по-красива в лицето и тялото - не всичко е едните гърди ;)

и какво гледах ПО ДЯВОЛИТЕ.. тоя травестит в youtube..
Тренирам и съм доста добре в корема, както и в задника.
Може да не звуча особено скромно, но смея да твърдя, че и в лицето не съм зле.
Харесват ме момчета, но просто ме е страх да започна нова връзка именно поради този факт, че нямам гърди.
Не искам да се отчаят от липсата на гърдите ми, като си сваля сутиена.

lamer4e7o
09-03-2013, 21:06
А с вашите говорила ли си на тема „силикон“? :/

8bit
09-03-2013, 21:07
Явно толкова си се замислила или ти е толкова интелектуалният капацитет, щом не разбираш колко нерационално постъпваш.

cweeet
09-03-2013, 21:25
Не съм аз комплексираният от външния си вид.

Ти си ми новия любимец.


по темата:
авторке,плс не си рисувай цици,това е унижаващо самата ти същност и стигаш до границата с абсолютната простотия.
просто недей.

MiniBee
09-03-2013, 21:34
А с вашите говорила ли си на тема „силикон“? :/
Споменавала съм го, те естествено не харесват идеята и ме молят да се замисля, но все пак знаят, че тялото е мое и разбират, че ако наистина го искам толкова много и би се отразило добре на самочувствието и психиката ми, биха ме подкрепили.


Явно толкова си се замислила или ти е толкова интелектуалният капацитет, щом не разбираш колко нерационално постъпваш.
И как по-точно разбра какъв ми е интелектуалният капацитет? Всъщност единственото глупаво нещо, което правя е да седя и да ти се обяснявам в тоя форум. Може би просто мразя да оставам недоразбрана. Имам доста богата обща култура, мога да разсъждавам, отличничка съм, мога да мисля и да живея самостоятелно, да осъзнавам кое е по-добре за мен. И знам, че нямаш това в предвид, когато ме наричаш едва ли не глупава и осъзнавам, че тези неща сигурно далеч не те интересуват, но тъй като тръгваш да ме солиш, без реално да ме познаваш, реших да си кажа. Ти четеш тази тема, четеш глупостите, които съм правила, които са тайна за по-голямата част от хората, които познавам. Всеки човек си има такива тайни, които са срамни. Аз просто реших да си ги споделя анонимно, да поискам мнение и съвет. Напълно добре ЗНАМ, че нещата с рисуването на гърдите и подплънките са глупави, та дори и сигурно ужасно смешни отстрани. ЗНАМ, че има момчета по света, които имат напълно различно мнение по въпроса, които си падат само по плоски жени също. Но аз не съм попадала на такива никога и няма да си пропилея живота в надежди и предположения. Искам да имам някакъв шанс с някое момче, което аз поискам, а не само да се надявам, че на него не му пука за размера на гърдите.
Аз тренирам, ходя на фитнес, спортувам, имам и плосък корем и хубави бедра, задника ми също е оформен. Просто момчетата, на които аз се натъквам не гледат главно това, за съжаление. Лично аз щях да се харесвам много повече ако имах хубави, оформени и стегнати гърди. Не искам да са големи. Достатъчни са ми дори съвсем малки, както споменах вече. Ще се чувствам много по-добре така. Ще се чувствам страхотно в кожата си и няма да ме е срам да се събличам. Това ще ми вдигне самочувствието и ще ме отпусне. Не виждам как тези чувства и разсъждения ме лишават от интелектуален капацитет.


Ти си ми новия любимец.


по темата:
авторке,плс не си рисувай цици,това е унижаващо самата ти същност и стигаш до границата с абсолютната простотия.
просто недей.
Унижаващо е, да. По-добре ли се чувствам така? Пак да.
Но не го правя вече и в двата случая.
Скоро може би няма и да ми се налага да го правя повече никога.

cweeet
09-03-2013, 21:38
Като забременееш ще ти пораснат,силиконът ще ти стои отвратително щом си абсолютно плоска. Ще изглежда точно все едно някой е забил 2 портокала на мястото на гърдите ти

MiniBee
09-03-2013, 21:43
Щом досега не са пораснали, няма и да пораснат. Принципно от противозачатъчни можеш да дръпнеш един размер (без никаква гаранция!), но това е ужасен съвет, да знаеш.
Слагането на силикон е доста сериозна интервенция и ако се решиш да минеш през това, трябва да си много подготвена.
По принцип знам, че растат до 21 годишна възраст и след бременност също, но при всяка жена е различно.
За противозачатъчните също съм чувала, но към това бих прибегнала само ако имах сериозен и постоянен партньор...
Подготвена съм психически, но не изцяло като че ли. Запозната съм с рисковете, парите не са проблем, но просто именно тези рискове ме притесняват и то не малко.


Като забременееш ще ти пораснат,силиконът ще ти стои отвратително щом си абсолютно плоска. Ще изглежда точно все едно някой е забил 2 портокала на мястото на гърдите ти
Предпочитам да са грозни, отколкото да ги няма. Говоря напълно сериозно. Като ще са портокали, портокали да са. Ако ще и да си личи много, че е силикон. Пак ще се чувствам добре. Това е важното.
Не знам как ще забременея, като аз дори гадже не мога да си хвана, защото ме е срам, камо ли пък мъж, с който да се задълбочат до такава степен нещата.

anonymous908491
09-03-2013, 21:44
Предпочитам да са грозни, отколкото да ги няма. Говоря напълно сериозно. Като ще са портокали, портокали да са. Ако ще и да си личи много, че е силикон. Пак ще се чувствам добре. Това е важното.

Не я слушай, цвет няма проблем с циците, дори има и в излишък.

cweeet
09-03-2013, 21:52
Не я слушай, цвет няма проблем с циците, дори има и в излишък.

аххахахахах
грънци

MiniBee
09-03-2013, 21:56
Противозачатъчни не се пият само за предпазване от бременност (това за протокола). И пак за протокола, ако си ги направиш при добър хирург ще имаш цици достойни за завист, независимо колко плоска си била преди. Това с портокалите са глупости.
Кое те притеснява в силикона впрочем?

Чела съм много за тази процедура и просто не ми се струва съвсем "безобидна". Знам, че уж се случва рядко, но все пак силиконът може да се спука и да доведе до нежелани последствия... мдам. Също така не бих искала да си помислям за рак на гърдите / млечната жлеза. В интернет наистина е пълно и с лъжи и някои статии наистина преувеличават, но не дай боже попадна на някой некадърен хирург и тея неща се случат именно на мен, всичко е възможно.
От това се страхувам. Иначе го искам.

anonymous908491
09-03-2013, 21:57
аххахахахах
грънци

Или стомни

Fisherman
09-03-2013, 21:58
Тоя па… ^^

Дай на ЛС, ако имаш нещо за казване, да не спамим темата на момичето. ;)

йаййайайа селски пръч,къде се буташ ти бе,единствените цици които ти ще пипаш са кравешки,докато заработваш некви пари за ново ремарке за да прекарваш тор между Бусманци и Дурча

anonymous908491
09-03-2013, 22:04
fisherman, прекъсваш ми разговора с цвет.
MiniBee, ти също пречиш, постарай се да пишеш по-малко.

Fisherman
09-03-2013, 22:06
fisherman, прекъсваш ми разговора с цвет.

Спелнал си ми името с малка буква,доста неуважително.За какво ти е цвет,търсиш нова съдомиялна ли?

MiniBee
09-03-2013, 22:06
fisherman, прекъсваш ми разговора с цвет.
MiniBee, ти също пречиш, постарай се да пишеш по-малко.
Оригинално, колко време го мисли?
Направете си тема и си пишете там. Уоу, май си беше грешка да се регистрирам тук.

anonymous908491
09-03-2013, 22:08
Спелнал си ми името с малка буква,доста неуважително.За какво ти е цвет,търсиш нова съдомиялна ли?

Нямам капслок, за минибе се постарах с името, все нещо голямо трябва да има при нея.

8bit
09-03-2013, 22:12
И как по-точно разбра какъв ми е интелектуалният капацитет? Всъщност единственото глупаво нещо, което правя е да седя и да ти се обяснявам в тоя форум. Може би просто мразя да оставам недоразбрана. Имам доста богата обща култура, мога да разсъждавам, отличничка съм, мога да мисля и да живея самостоятелно, да осъзнавам кое е по-добре за мен. И знам, че нямаш това в предвид, когато ме наричаш едва ли не глупава и осъзнавам, че тези неща сигурно далеч не те интересуват, но тъй като тръгваш да ме солиш, без реално да ме познаваш, реших да си кажа. Ти четеш тази тема, четеш глупостите, които съм правила, които са тайна за по-голямата част от хората, които познавам. Всеки човек си има такива тайни, които са срамни. Аз просто реших да си ги споделя анонимно, да поискам мнение и съвет. Напълно добре ЗНАМ, че нещата с рисуването на гърдите и подплънките са глупави, та дори и сигурно ужасно смешни отстрани. ЗНАМ, че има момчета по света, които имат напълно различно мнение по въпроса, които си падат само по плоски жени също. Но аз не съм попадала на такива никога и няма да си пропилея живота в надежди и предположения. Искам да имам някакъв шанс с някое момче, което аз поискам, а не само да се надявам, че на него не му пука за размера на гърдите.
Аз тренирам, ходя на фитнес, спортувам, имам и плосък корем и хубави бедра, задника ми също е оформен. Просто момчетата, на които аз се натъквам не гледат главно това, за съжаление. Лично аз щях да се харесвам много повече ако имах хубави, оформени и стегнати гърди. Не искам да са големи. Достатъчни са ми дори съвсем малки, както споменах вече. Ще се чувствам много по-добре така. Ще се чувствам страхотно в кожата си и няма да ме е срам да се събличам. Това ще ми вдигне самочувствието и ще ме отпусне. Не виждам как тези чувства и разсъждения ме лишават от интелектуален капацитет.

Имаш много високо самочувствие за патка, която реве в тийн форум. И да ти подскажа - ако си като кон в лицето, и силикона няма да ти помогне.

tonique
09-03-2013, 22:15
Не съм си променила мнението и не виждам къде съм го написала. :) Казах, че постовете ме накараха да се ЗАМИСЛЯ. И психолога ми ме накара да се замисля, но мнението ми не се промени.
Може би ще се промени, може би няма. Има време това да стане докато събирам парите.


Тренирам и съм доста добре в корема, както и в задника.
Може да не звуча особено скромно, но смея да твърдя, че и в лицето не съм зле.
Харесват ме момчета, но просто ме е страх да започна нова връзка именно поради този факт, че нямам гърди.
Не искам да се отчаят от липсата на гърдите ми, като си сваля сутиена.

Еми самата ти си втълпяваш проблема още повече.. няма, как да ни залъгваш като си рисуваш гърди или пъхаш тоалетна хартия в сутиена (ако изобщо носиш такъв) то си личи от метри дори и да си с блуза, тениска и т.н. - ако беше толкова голям проблема ти, нямаше да те харесват изобщо.. пък и ние момчетата не гледаме само гърдите както казах по-горе..
Аз примерно гледам първо: лице - второ: гърди - трето: задник - четвърто: крака (зависи от момичето за 2-рото, 3-тото и 4-тото) :D но съм 100% сигурен, че гледам първо лицето..

Пък и не ми се вярва, някое момче да ти откаже като тръгнете да правите нещо - най-много да ти каже изобщо да не си сваляш сутиена, защото няма смисъл както вика Денислав от Big Brother 4 :D :D ;)

MiniBee
09-03-2013, 22:19
Нямам капслок, за минибе се постарах с името, все нещо голямо трябва да има при нея.
Забавен.


Имаш много високо самочувствие за патка, която реве в тийн форум. И да ти подскажа - ако си като кон в лицето, и силикона няма да ти помогне.
Далеч не рева и далеч не съм като кон в лицето. :) Тоя форум уж е за да се дават съвети, но явно на теб ти е по-комфортно да ме храниш, сякаш достатъчно не са ми натяквали, че нямам гърди. Мда, не ме познаваш, нямам и желание да ме опознаваш, нито аз теб, както и да ти се обяснявам повече. Мисли си каквото си искаш. Също и смятам, че не е лошо нещо да имам голямо самочувствие. Всъщност изобщо не съм надута IRL и както виждаш си имам своите комплекси. Ще си ги отстраня и ще съм доволна. Но както и да е.

alex18
09-03-2013, 22:22
Далеч не рева и далеч не съм като кон в лицето. :) Тоя форум уж е за да се дават съвети, но явно на теб ти е по-комфортно да ме храниш, сякаш достатъчно не са ми натяквали, че нямам гърди. Мда, не ме познаваш, нямам и желание да ме опознаваш, нито аз теб, както и да ти се обяснявам повече. Мисли си каквото си искаш. Също и смятам, че не е лошо нещо да имам голямо самочувствие. Всъщност изобщо не съм надута IRL и както виждаш си имам своите комплекси. Ще си ги отстраня и ще съм доволна. Но както и да е.

Споко тези с по малки цици пък са по развратни :P

MiniBee
09-03-2013, 22:23
Еми самата ти си втълпяваш проблема още повече.. няма, как да ни залъгваш като си рисуваш гърди или пъхаш тоалетна хартия в сутиена (ако изобщо носиш такъв) то си личи от метри дори и да си с блуза, тениска и т.н. - ако беше толкова голям проблема ти, нямаше да те харесват изобщо.. пък и ние момчетата не гледаме само гърдите както казах по-горе..
Аз примерно гледам първо: лице - второ: гърди - трето: задник - четвърто: крака (зависи от момичето за 2-рото, 3-тото и 4-тото) :D но съм 100% сигурен, че гледам първо лицето..

Пък и не ми се вярва, някое момче да ти откаже като тръгнете да правите нещо - най-много да ти каже изобщо да не си сваляш сутиена, защото няма смисъл както вика Денислав от Big Brother 4 :D :D ;)

Не, наистина има как да направиш така че да не личи. Не ходя с някакви деколтета и просто изглежда, сякаш имам средни гърди заради по-големия сутиен с подплънки - даже преди са ми казвали, че имам на вид хубави гърди, при което ме хвана егати срама.
Както казах, не рисувам нищо вече.
А такива момчета, които харесват плоски аз лично не познавам. Просто не съм срещала преди и си оставам само с надеждите да се натъкна на такова, въпреки че, знам че има такива - все пак всеки един е различен.
Аз самата ще се чувствам по-щастлива и по-самоуверена със силикон. Там е цялата работа. Не го правя само заради момчетата и вниманието, а заради себе си.
Благодаря за съвета, все пак.


Споко тези с по малки цици пък са по развратни :P

Може, може. Хаха

lamer4e7o
09-03-2013, 22:26
Добре, защо толкова ги мислиш тея гърди, не мога да си го обясня… Нали по-горе каза, че имаш хубаво дупе и не си плоска навсякъде, тогава какъв е проблемът? Щом имаш хубаво тяло, и в лице щом си хубава, гърдите ти са най-малкия проблем. Стига си мислила само за тях… От това се комплексираш.

MiniBee
09-03-2013, 22:30
Добре, защо толкова ги мислиш тея гърди, не мога да си го обясня… Нали по-горе каза, че имаш хубаво дупе и не си плоска навсякъде, тогава какъв е проблемът? Щом имаш хубаво тяло, и в лице щом си хубава, гърдите ти са най-малкия проблем. Стига си мислила само за тях… От това се комплексираш.

Защото явно в такава среда живея и с такива момчета общувам. Те казват, че харесват гърди. Не гледат задник, не гледат бедра. Гледат гърди. Хранят плоските и като се разхождам с тях и видят някое момиче с малки гърди, дори и да е някаква хубава със стегнато дупе, като почнат да обсъждат колко е плоска и грозна, направо ми се гади. Даже съм сменяла компании заради подобно поведение, но не намирам нещо по-различно никъде. Най-много да кажат, че не ги интересуват толкова гърдите, ама предпочитат да ги има, а да не е като "дъска за гладене".

cweeet
09-03-2013, 22:32
fisherman, прекъсваш ми разговора с цвет.
MiniBee, ти също пречиш, постарай се да пишеш по-малко.

xaxaxax
дори не подозирах,че участвам в разговор.
в такъв случай учтиво го напускам,оставяйки авторката да си спами едни и същи неща, и всички да й казват едни и същи неща, и тя пак да си знае нейното.

lamer4e7o
09-03-2013, 22:34
MiniBee, няма начин в цяло Търново да няма момче, отговарящо на твоите изисквания. ^^ Може и шеговито да звучи, но е така.

Естествено, че момченцата тип „Дебна да ебна“ ще гледат гърдите ти само, това е ясно.

MiniBee
09-03-2013, 22:36
xaxaxax
дори не подозирах,че участвам в разговор.
в такъв случай учтиво го напускам,оставяйки авторката да си спами едни и същи неща, и всички да й казват едни и същи неща, и тя пак да си знае нейното.
Ми напусни.
Като ми казват едни и същи неща, ще отговарям едно и също.
Идеята ми беше да попитам за мнението ви относно силикона, какво сте чували за него, за рисковете от операцията, дали си заслужават парите, времето, нервите, риска. Дали някоя от вас е имала същите комплекси и е имала намерението да си слага силикон. И съответно дали някоя от вас е със силикон и да каже как се чувства, заслужавало ли си е и т.н.
Това ми беше въпроса още от първия ми коментар.
Оценявам позитивно настроените ви коментари, съжаленията ви и съветите, но не ми беше това целта на темата.


MiniBee, няма начин в цяло Търново да няма момче, отговарящо на твоите изисквания. ^^ Може и шеговито да звучи, но е така.

Естествено, че момченцата тип „Дебна да ебна“ ще гледат гърдите ти само, това е ясно.
Така е, но явно повечето, които познавам, са точно такъв тип. :/

lamer4e7o
09-03-2013, 22:38
Ясно…

Иначе за силикона едва ли някоя дама от тук ще ти каже какви рискове има, поради простата причина, че ме съмнява някоя от тук да си е слагала, но кой знае…

MiniBee
09-03-2013, 22:43
Ясно…

Иначе за силикона едва ли някоя дама от тук ще ти каже какви рискове има, поради простата причина, че ме съмнява някоя от тук да си е слагала, но кой знае…

До колкото виждам има много потребители над 18, така че все някоя от тук може да е прибегнала до това или поне да си го е мислила. :) Но да, кой знае, може би не пиша на правилното място.
Получих прекалено много нападки, а се знае, че дори и цял ден да си обяснявам подробно ситуацията тук, някои хора просто никога няма да се опитат да разберат. Звучи тъпо, смешно, унизително, изглеждам като абсолютна комплексарка.
Но просто от години живея с тая нагласа, която ми влияе на нервите, на самочувствието и колкото и банално да звучи, на самата ми същност. Не знам дали ще ми пораснат гърди, не знам дали ще спре да ми пука, че нямам и не знам дали ще срещна някой извън интернет, който НАИСТИНА не мисли, че гърдите са нещо важно. Но това, което знам е, че ако мисленето ми до известно време не се промени, ще прибегна до силикон, който просто ще ме направи щастлива и самоуверена. That's all

tonique
09-03-2013, 22:47
Споко тези с по малки цици пък са по развратни :P
пхахахахаха :D :D :D


Не, наистина има как да направиш така че да не личи. Не ходя с някакви деколтета и просто изглежда, сякаш имам средни гърди заради по-големия сутиен с подплънки - даже преди са ми казвали, че имам на вид хубави гърди, при което ме хвана егати срама.
Както казах, не рисувам нищо вече.
А такива момчета, които харесват плоски аз лично не познавам. Просто не съм срещала преди и си оставам само с надеждите да се натъкна на такова, въпреки че, знам че има такива - все пак всеки един е различен.
Аз самата ще се чувствам по-щастлива и по-самоуверена със силикон. Там е цялата работа. Не го правя само заради момчетата и вниманието, а заради себе си.
Благодаря за съвета, все пак.

Еми тогава си сложи силикон, щом така мислиш, че ще се чувстваш по-добре.. :)

Но, ето ще ти сложа някви снимки на момиче където няма гърди да видиш, че пак изглежда 20 пъти по-добре от някой други момичета..

1. https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/421730_136542419825568_47450909_n.jpg
2. https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/221323_136690469810763_1796805816_o.jpg
3. https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/423269_184329948380148_1449658621_n.jpg
4. https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/385965_220955991384210_495954830_n.jpg


Ми напусни.
Като ми казват едни и същи неща, ще отговарям едно и също.
Идеята ми беше да попитам за мнението ви относно силикона, какво сте чували за него, за рисковете от операцията, дали си заслужават парите, времето, нервите, риска. Дали някоя от вас е имала същите комплекси и е имала намерението да си слага силикон. И съответно дали някоя от вас е със силикон и да каже как се чувства, заслужавало ли си е и т.н.
Това ми беше въпроса още от първия ми коментар.
Оценявам позитивно настроените ви коментари, съжаленията ви и съветите, но не ми беше това целта на темата.


Така е, но явно повечето, които познавам, са точно такъв тип. :/
Еми заглавието ти на темата и описанието трябваше да е много по-различно от тва, където си го написала..
напиши в google: силикон и чети на воля..

и гърдите са просто един огромен + към всичко останало.. примерно, както при вас момичетата - като видите някакъв напомпан се обръщате - е при нас е така, но е малко по-различно ..

не си единствената с проблема.. нямам гърди и се приеми каквато си :)

lamer4e7o
09-03-2013, 22:47
Както си решиш, животът си е твой. Дадохме ти някои съвети и така… Вече ти решаваш какво да правиш.

И като за последно: Просто спри да мислиш за тия гърди известно време. Така се изказваш, все едно като нямаш гърди, е станало нещо крайно лошо… Това не значи нищо, щом имаш хубаво тяло и т.н.

MiniBee
09-03-2013, 23:01
tonique - Момичето, което постна, наистина е много красиво, НО си личи, че има, макар и малки, някакви форми в банския, докато аз и това нямам. Също така явно си има самочувствието и е попаднала на среда, където не и се натяква, че е плоска и не я режат заради това. ;) Иначе разбирам какво искаш да ми кажеш.
Като цяло може би не отидох на никъде с тая тема. Има време да помисля.

lamer4e7o - Прав си, отново. Опитвала съм се да не го мисля, но е малко трудно, като все пак е тялото ми и няма как да не го забелязвам като се преобличам или се къпя... Благодаря ти много за всичките мнения днес, защото както казах, наистина ме накара да се замисля.
Още нямам парите и не съм се решила твърдо, че ще си слагам силикон. Всичко може да стане, така че просто ще си дам малко време.

yakuza_
09-03-2013, 23:20
Пусни жалба в полицията. Къде точно ти ги взеха? Колко човека бяха? Нямаше ли кой да ти помогне?

MiniBee
09-03-2013, 23:47
Пусни жалба в полицията. Къде точно ти ги взеха? Колко човека бяха? Нямаше ли кой да ти помогне?
Скучен си. Дори не ме разсмя. Опитай пак

nevermind...
09-04-2013, 00:00
Не гърди- акъл ти трябва. Стегни се и спри да комплексираш за глупости. В женското тяло има далеч по-хубави части от гърдите. А и никой няма да те зареже поради липсата им (а ако някой го направи значи е пълен кретен), те са с теб за това, което си не за циците ти.

funkey
09-04-2013, 00:07
Не знам,аз се сещам само за 1 естествено решение и то е да забременееш :D Не съм напълно запознат с това,но би трябвало да има значителен ефект върху циците ти. :D

MiniBee
09-04-2013, 00:09
Не гърди- акъл ти трябва. Стегни се и спри да комплексираш за глупости. В женското тяло има далеч по-хубави части от гърдите. А и никой няма да те зареже поради липсата им (а ако някой го направи значи е пълен кретен), те са с теб за това, което си не за циците ти.

Обясних вече, че са ме рязали по тази причина. Даже не веднъж. Акъл си имам, не се притеснявай.

MiniBee
09-04-2013, 00:30
Не знам,аз се сещам само за 1 естествено решение и то е да забременееш :D Не съм напълно запознат с това,но би трябвало да има значителен ефект върху циците ти. :D

Да, има шанс да ми пораснат след бременност.. но има време до тогава

fevoos
09-04-2013, 00:49
аз бих заложил на силикон... не мисля, че е нещо лошо, все пак има и мъже които си присаждат коса и си уголемят к*ровете

8bit
09-04-2013, 01:21
Аз самата ще се чувствам по-щастлива и по-самоуверена със силикон. Там е цялата работа. Не го правя само заради момчетата и вниманието, а заради себе си.


Ама ти верно си много проста. Престани да се залъгваш, че го правиш за себе си. Нищо по външния вид не го правиш за себе си. Вярно, може да се почувстваш по-щастлива, но това ще е защото ще си мислиш, че другите ще те харесват повече и защото ще имаш по-големи цици, които другите ще гледат. Ако беше на самотен остров пак ли щеше да искаш силикон?


Далеч не рева и далеч не съм като кон в лицето. :) Тоя форум уж е за да се дават съвети, но явно на теб ти е по-комфортно да ме храниш, сякаш достатъчно не са ми натяквали, че нямам гърди. Мда, не ме познаваш, нямам и желание да ме опознаваш, нито аз теб, както и да ти се обяснявам повече. Мисли си каквото си искаш. Също и смятам, че не е лошо нещо да имам голямо самочувствие. Всъщност изобщо не съм надута IRL и както виждаш си имам своите комплекси. Ще си ги отстраня и ще съм доволна. Но както и да е.

По-добре в интернет да претърпиш тотално размазване на достойнството си от колкото да направиш глуспотите, които си решила. Защото никой няма да си промени поведението към теб заради двата килограма желе дето ще си набуташ в гърдите. И това едва ли ще се отрази много добре на така и така достатъчно слабата ти психика, която ти позволява да се сдухваш от толкова повърхностни неща. Никога не съм казвал, че е лошо да имаш голяма самочувствие. Напротив, точно ти обяснавам, че трябва да намериш друг начин да си го повдигнеш. Високото самочувствие го изтъкваш, за да не те усетят другите в действителност колко си смачкана. Ако наистина беше с високо самочувствие, то ти нямаше да се влияеш до такова ниво от мнението на другите, че да се подлагаш на операция.

anonymous708973
09-04-2013, 06:55
Защото никой няма да си промени поведението към теб заради двата килограма желе дето ще си набуташ в гърдите.


Вярвай си.
Точно това ще се случи и няма нищо лошо. Като си сложи силикон, ще й се повдигне самочувствието, ще е по-смела в личен план, ще е по-забелязвана.

Изобщо... масовите коментари по темата са пълен абсурд. Съгласна съм с Виоленца.

Авторке, бягай да четеш в БГ мама, тук едва ли много хора имат силикон.

anonimna:D
09-04-2013, 07:46
авторке, ако си мислиш ,че да си сложиш силикон е най удачното което можеш да направиш си в сериозна грешка. Земи се приеми най сетне такава каквато си , да не мислиш че на някой мъж ще му е хубаво да го залъгват със силикон. И със силикон и без ти пак няма да имаш истински гърди, а след години като ти се получи дефекта от този силикон, защото все пак сме в българия и това на 90 % ще се случи ,ще се вайкаш с какъв акъл си си сложила този пуст силикон, така че се приеми такава каквато си.Никой не е съвършен включително и аз, че аз имам за къде къде по важни неща да се притеснявам по тялото ми, ама не си създавам комплекси относно тях. Остани си естествена на който не му изнася да се маха. късмет

Smrazqvashta
09-04-2013, 07:58
На мен проблема ми звучи повече, като психологически, отколкото, като естетически.

anonymous908491
09-04-2013, 08:05
Вярвай си.
Точно това ще се случи и няма нищо лошо. Като си сложи силикон, ще й се повдигне самочувствието, ще е по-смела в личен план, ще е по-забелязвана.

Съгласна съм с Виоленца.



И двете с виолата сте с акъла на минибеееееее, или щяхте да бъдете, ако имахте такъв.
Да почнат да имплантират и мозък, за да се ъпгрейднете напълно.
Само елементарните хора си вдигат самочувствието така, останалите се харесват каквито са.
Силикон(за да ги харесват) си слагат малоумните путки, които се насочват към професията златокопка, но ти това го знаеш.

anonymous908491
09-04-2013, 08:21
Самочувствие не се гради нито само от цици, нито само от външност, нито само от акъл. То е една комплексна характеристика
========================
то по-добре да го поправи
=================
физически недъг
===============


Самочувствието го имаш или го нямаш, това не ти е къща, за да се гради.
Поправка и физически недъг няма да го коментирам, само болен мозък би написал такава простотия.

anonymous908491
09-04-2013, 08:49
Гради се и още как. Както и всичко останало в тоя живот. Гради се с постъпки, избори, постижения, личностно развитие. Като малък на базата на какво да имаш самочувствие? На приказките на мама и татко, че тяхното гардже е най-хубаво?
Коментирай го, ще ми е интересно да чуя.

С елементарни хора е трудно да се говори, дори дразнещо.
Гради се къща, самочувствието го имаш или го нямаш, нищо постигнато в живота не може да ти го вдигне.
Ти още малко и стойност ще му дадеш, за да може да се премери.
Дори не знаеш значението на тая дума, щом си стигнала до извода, че големи цици могат да ти го вдигнат.
Приличаш ми на зубър, който се заблуждава, че с четене, ще поумнее.

yakuza_
09-04-2013, 08:55
Скучен си. Дори не ме разсмя. Опитай пак

Ако застанеш пред гилотина няма да ти отреже нищо?

Fisherman
09-04-2013, 08:55
Силикона е нещо изключително грозно и лъха на комплекс за малоценност.

chupachups
09-04-2013, 09:39
Спокойно не се притеснявай ;) Това че си се срещнала с недорасли идиоти не значи че трябва да се депресираш. Хубаво нямаш гърди и какво?! Света не свършва, така си се родила трябва да го приемеш. Не си слагай силикон, защото ако летиш със самолет може да се спука (шегувам се :) ). За всяко гърне си има похлупак няма страшно!

chupachups
09-04-2013, 09:42
Къде са тея двама ренджъри да си изкажат мнението по въпроса :cool:

babity
09-04-2013, 09:44
Гради се къща, самочувствието го имаш или го нямаш, нищо постигнато в живота не може да ти го вдигне.


Буу хуу! Преди години имах сериозен комплекс, който ми пречеше да общувам нормално с хората. Лошият външен вид ме караше да се отказвам от контакти, които желая, само защото не се вписвам в общоприетата норма за красота. Сега, на по-късен етап, не съм изкоренила т'ва напълно, но вече не се отказвам от нещата, които искам само защото еди-кой-си смята еди-кое-си за красиво, пък мойто не е баш същото. А през т'ва време съм успяла да израстна като личност и да си докажа колко, аджеба, струвам без дори да вземам външният вид предвид. Още по-сдъвкано, преди се обграждах с хора, които няма да забелязват недостатъците ми, сега се обграждам с такива, които ще ме критикуват (градивно) непрестанно за да бъда най-добрата версия на себе си. Ако т'ва не обяснява нещата, не знам кое.

Но наистина, и на мен ми е интересно да чуя откъде идва т'ва самочувствие наготово, без да си го докажеш, че го покриваш по някакъв начин.

yakuza_
09-04-2013, 10:10
Не ги слушай, силикона е най-добрата изолация.

anonymous708973
09-04-2013, 10:15
Самочувствието го имаш или го нямаш, това не ти е къща, за да се гради.

Божей, колко си кух. Естествено, че се гради. Кво, от 5-годишен ще имаш същото самочувствие като на професор, който изнася лекция пред 600 човека, жадно попиващи всяка негова дума? Съмнявам се.
Сега имаш същото самочувствие, което ще имаш като 35-годишен мъж със стабилна професия, която храни семейство?
Сега имаш същото самочувствие, каквото би имал, ако спечелиш златен медал на Олимпийските игри?
Сега имаш същото самочувствие, каквото би имал, ако изглеждаш 10 пъти по-добре?
Хората в предавания като "Пълна промяна" постоянно казват как им се е повдигнало самочувствието, защото изглеждаш по-добре, някъв вчерашен пикльо ще го оспорва това без да си направи труда да даде примери? С глупави хора се говори трудно, прав си, само дето не знам кой е глупавият в случая. Аз дадох примери, дай й ти, не ми изплювай само някви си тези.

Виоленца е права, силикон не е равно на чашка Д. Преди време бях сигурна, че искам, сега не толкова, но ако слагам, ще е нещо от сорта на 100-150 кубика, не 350 като на чалгаджийките, сеш се? Цици равно на златотърсачка. Супер, интересно тогава какви са момичетата с естествено големи цици.

Hidayet
09-04-2013, 10:17
Аз съм на мнение, че да си сложиш силикон е само едно самозалъгване. Ти пак ще си знаеш защо си го сложила, пак ще се комплексираш и всеки път като се погледнеш, ще се чувстваш зле. Мисля, че за да намериш правилния човек не трябва да ставаш по-изкуствена, защото така няма да го намериш. Този, който наистина те заслужава, ще те оцени такава, каквато си - без значение дали си с дини или без гърди. Спри да си набиваш глупости и сама да се задълбаваш в нещо, което дори не е проблем. Какво си мислиш, че тези които те хейтват тука нямат някакви недъзи и комплекси ли? Всеки си има нещо, което не харесва в себе си, но представи си всички да променяхме това, което не харесвахме.. Щяхме да сме еднакви. Спри да си втълпяваш тъпотии и ще се почувстваш по-добре! ;)

anonymous908491
09-04-2013, 10:19
Буу хуу! Преди години имах сериозен комплекс, който ми пречеше да общувам нормално с хората. Лошият външен вид ме караше да се отказвам от контакти, които желая, само защото не се вписвам в общоприетата норма за красота. Сега, на по-късен етап, не съм изкоренила т'ва напълно, но вече не се отказвам от нещата, които искам само защото еди-кой-си смята еди-кое-си за красиво, пък мойто не е баш същото. А през т'ва време съм успяла да израстна като личност и да си докажа колко, аджеба, струвам без дори да вземам външният вид предвид. Още по-сдъвкано, преди се обграждах с хора, които няма да забелязват недостатъците ми, сега се обграждам с такива, които ще ме критикуват (градивно) непрестанно за да бъда най-добрата версия на себе си. Ако т'ва не обяснява нещата, не знам кое.

Но наистина, и на мен ми е интересно да чуя откъде идва т'ва самочувствие наготово, без да си го докажеш, че го покриваш по някакъв начин.

И казваш какво, че ти е пораснало самочувствието или че си поумняла, защото има доста голяма разлика между двете.
Обради се с тъпанари, които не могат да мислят и израствай с тяхна помощ, защото градивната критика е полезна, когато се дава от правилните хора.
В темата не коментираме тризначките и смисъла да се смяташ за велик, защото си известен.
Ще повторя за десети път, защото някои сте яко задръстени:
Самочувствието го имаш или го нямаш, няма ниско, нормално или високо самочувствие, чувствата не могат да се оразмеряват.

anonymous908491
09-04-2013, 10:22
Хората в предавания като "Пълна промяна"


Това обяснява всичко, няма да си губя времето да споря, слагай си цици и израствай интелектуално, защото явно до такъв извод си стигнала.

Deadlock
09-04-2013, 10:26
Ти не търсиш просто информация за силикона, иначе нямаше да описваш толкова подробно и драматично нещата. Искаш точно тия мнения, които обясняваш, че не искаш.

Да преодолееш голям комплекс, ще е хиляди пъти по-градивно за характера ти, отколкото да се поддадеш и да го 'решиш' със силикон. Не бъди жертва.

insprbL
09-04-2013, 12:57
няма малки цици има малко пиене :d

Chacho
09-04-2013, 13:00
И казваш какво, че ти е пораснало самочувствието или че си поумняла, защото има доста голяма разлика между двете.
Обради се с тъпанари, които не могат да мислят и израствай с тяхна помощ, защото градивната критика е полезна, когато се дава от правилните хора.
В темата не коментираме тризначките и смисъла да се смяташ за велик, защото си известен.
Ще повторя за десети път, защото някои сте яко задръстени:
Самочувствието го имаш или го нямаш, няма ниско, нормално или високо самочувствие, чувствата не могат да се оразмеряват.

Няма малка или голяма болка, или я чувстваш, или не.

anonymous708973
09-04-2013, 13:05
Аз съм на мнение, че да си сложиш силикон е само едно самозалъгване. Ти пак ще си знаеш защо си го сложила, пак ще се комплексираш и всеки път като се погледнеш, ще се чувстваш зле.

Дааа, сигурна съм, че хората, които са носили брекети, се чувстват ужасно.
И тези, които са отслабнали, също.
Мдааам.

insprbL
09-04-2013, 13:07
а елелел как искам на някоя курва с силикон да и нагрея макло с запалката да видите как ще потекат цицитата пласмасови

Котка.
09-04-2013, 13:29
Не мога да повярвам, че може да ти пука толкова за едни цици...

shusha
09-04-2013, 14:17
Силикона е нещо изключително грозно и лъха на комплекс за малоценност.

+100000000

anonymous908491
09-04-2013, 14:33
Няма малка или голяма болка, или я чувстваш, или не.

Няма умни и глупави, всички сме еднакви.

Това трябва да ти е девиза, отива на балона, който замества тиквата ти.

horacio
09-04-2013, 14:44
С кви хора общуваш.... имам приятелки, които почти нямат гърди, но са много красиви и са слаби, все пак много момчета ги харесват. В тая среда, дето си сега направо се съсипваш. Ако мислиш, че силикона ще те ощасливи. Наистина силикон на момиче без никакви гърди е все едно има два портокала под кожата. + тва много момчета не харвсват силикона върху момичета

Chacho
09-04-2013, 14:44
Няма умни и глупави, всички сме еднакви.

Това трябва да ти е девиза, отива на балона, който замества тиквата ти.

Самочувствието ти скочи с 1 единица.

anonymous908491
09-04-2013, 14:59
Самочувствието ти скочи с 1 единица.

И пишката ми стана, разговорите с тъпи женки ме възбуждат.

Ivaaaaa
09-04-2013, 15:08
И пишката ми стана, разговорите с тъпи женки ме възбуждат.

всъщност си прав за повечето неща

не съм съгласна обаче свързването на силикона с чалгата
иначе евала
самочувствието определено е дадено, не може да си го 'градиш' :lol:

marilyn
09-04-2013, 16:08
Що ли ми се струва, че това е трол?

anonymous908491
09-04-2013, 18:11
Само не разбрах къде някой е споменал, че с цици ставаш по-умен, че така смело го бутате като аргумент.


Ako някой го беше написал, щеше да се превърне във факт ли ?

Hidayet
09-04-2013, 19:14
Дааа, сигурна съм, че хората, които са носили брекети, се чувстват ужасно.
И тези, които са отслабнали, също.
Мдааам.

Хахахаха .. да ти имам на тебе базата за сравнения. Какво общо имат брекетите със силикона? Слагаш брекети и след време зъбите са ти естествени и не са криви, слагаш силикон и за цял живот си с някакви импланти в тялото. Желязна логика имаш! Пък да не говорим за отслабването .. Ще падна от стола от твоите примери.

Tsukuda_Hiroshi
09-04-2013, 20:40
Sandra Nasic също няма... А има и момчета, които си падат точно по такива момичета. Ако всичко друго ти е ок, няма от какво да се притесняваш, споко! Сериозно говоря! Не те наливам. Не това е най-важната черта на 1 жена. Ако си готина, ако не изневеряваш, ако не си някоя (откровено казано) разпоретина - ще си 1 на 1 000 000. Това ще те прави много по-уникална иценна, отколкото ако си с мега-огромните цици. Бюста не прави жената! Спокойна да си!

horacio
09-04-2013, 21:25
Sandra Nasic също няма... А има и момчета, които си падат точно по такива момичета. Ако всичко друго ти е ок, няма от какво да се притесняваш, споко! Сериозно говоря! Не те наливам. Не това е най-важната черта на 1 жена. Ако си готина, ако не изневеряваш, ако не си някоя (откровено казано) разпоретина - ще си 1 на 1 000 000. Това ще те прави много по-уникална иценна, отколкото ако си с мега-огромните цици. Бюста не прави жената! Спокойна да си!

+1

baby_baby
09-04-2013, 21:26
Не е болка за умиране ако толкова искаш големи сложи си силикон и готово

panda_girl_
09-05-2013, 00:50
Според мен, след като това толкова много те мъчи, силикон би ти помогнал много, особено на психическа основа. Познавам много момичета без гърди, по които момчетата умират просто заради самочувствието им, но те разбирам, защото и на мен ми се иска да са ми по-големи :D Силиконовите импланти в ден днешен не представляват почти никаква заплаха за организма, защото медицината се е развила страшно много и едва ли не всяка жена с пари си слага силикон тук-там. Не мисля, е това изобщо трябва да те притеснява. Пиши в нета "Доктор Ильо Стоянов", има си клиника и в сайта на клиниката има и снимки, ще видиш сама резултати и ще си прецениш (доколкото съм проучвала, той ги прави най-добре, скъпо е, но поне ще си сигурна, ще няма да сгафи) дали да се подложиш на операция или не. Аз съм твърдо ЗА пластичните операции. След като не се харесваш и може да промениш това, което ти е комплекс, защо да не го направиш? : ) Успех!

panda_girl_
09-05-2013, 00:53
И другото , не е важно как ще те хареса някое момче, а как ще се харесаш ти самата. Ако ежедневно се гледаш в огледалото и те е яд, няма какво да му мислиш. Момчетата дори и да те харесват, не се ли харесваш сама, файда никаква!

8bit
09-05-2013, 02:50
И ако беше толкова лесно човек да си каже "ами няма пък да се комплексирам за еди кое си", щеше да е супер. Ама, уви, не става така.
Ами, да, много по-лесно е да вземеш парите на мама и тати и да си набуташ силикон.


Вярвай си.
Точно това ще се случи и няма нищо лошо. Като си сложи силикон, ще й се повдигне самочувствието, ще е по-смела в личен план, ще е по-забелязвана.
Да, защо да поработи върху себе си и да си измие зъбите, като може просто да си сложи силикон и всички да хлътнат по нея. Стига глуспости. Тя обмисля поставяне на силикон, което автоматично предпоставя, че нещо в личния и живот куца. Тя подсказа кое е в първия си пост. Лошото е, че в нейната ситуация силикона няма да я спаси. Дори ще се сдуха повече като види, че не гърдите са проблемът и.

pesho..xd
09-05-2013, 04:06
Изобщо не ги слушай, обикновено форуми като този са пълни с малоумници (мога веднага да ти дам няколко примера, след което ще почнат да ме псуват) и имаш важни въпроси не би трябвало да питаш тук.

Едно е да мислиш, че ако нямаш гърди няма да ти е проблем, а друго е да нямаш гърди и да знаеш какво е, когато някой те зареже заради тях.

Tsukuda_Hiroshi
09-05-2013, 04:53
Пешо, теб колко пъти са те заразвали, защото нямаш цици? И другото- след като форуми "като този" са пълни с малоумници, а ти също си тук, какъв те прави това?

anonymous708973
09-05-2013, 07:42
Sandra Nasic също няма... А има и момчета, които си падат точно по такива момичета. Ако всичко друго ти е ок, няма от какво да се притесняваш, споко! Сериозно говоря! Не те наливам. Не това е най-важната черта на 1 жена. Ако си готина, ако не изневеряваш, ако не си някоя (откровено казано) разпоретина - ще си 1 на 1 000 000. Това ще те прави много по-уникална иценна, отколкото ако си с мега-огромните цици. Бюста не прави жената! Спокойна да си!

Ох бе, хора, защо го представяте като или-или.
Тя пак може да е готина, да не изневерява, да не е разпоретина И да има цици, това е по-готино отколкото да е САМО готина и т.н.
Математически погледнато, 1+1 е по-голямо от 1.

marilyn
09-05-2013, 08:03
Тука колкото и да обяснявате, че не е важно само да има голям бюст, че момичето не е само едни цици... няма да постигнете нищо. Тя има комплекс относно това. Темата ми се струва малко тролска, но случаят е универсален, много момичета са така. Виждала съм моя съученичка да си тъпче сутиените с някакви... не знам какви неща. Колкото и да пишем тук, от комплексите няма да я излекуваме. Въпросът не е в едните цици... тя гадже ще си намери и без да има голям бюст, но самочувствието е проблем. То трябва да се поправи, не толкова бюста.

А относно пластичните операции... внимавай, защото можеш да съжаляваш. Първо, може да не си харесаш новата придобивка и да не ти отива, ако не си си подбрала размер. Може да не излезе сполучлива операцията, има много жени, които после съжаляват. Е интернет има доста теми по форумите относно пластичните операции и недоволни клиентки.

fenastz
09-05-2013, 12:17
Сложи си силикон

Devor
09-05-2013, 12:23
и след това ми се обади

badsector
09-05-2013, 14:04
...Нямам гърди...
На теб проблемът ти е, че прекалено много зависиш от обществото, в което живееш. Мнението ти и представите ти за живота са плод на това общество. Те не са твои, а са насадени. Ако живееше в свят, в който като идеал за физическа красота се възприемаха малките цици, едва ли щеше да искаш да имаш големи. Всичко е въпрос на нагласа и на вътрешен диалог със себе си. Много е лесно да си хванеш гадже, което да харесва малки цици. Има ни много такива. Просто жените с малки цици са по-перверзни, което винаги е плюс във всяка една връзка :)
п.п. силикон не си слагай. След години ще съжаляваш. Животът не свършва на 25-30 години. Дори интересното започва след това :)

Tsukuda_Hiroshi
09-05-2013, 17:32
На теб проблемът ти е, че прекалено много зависиш от обществото, в което живееш. Мнението ти и представите ти за живота са плод на това общество. Те не са твои, а са насадени. Ако живееше в свят, в който като идеал за физическа красота се възприемаха малките цици, едва ли щеше да искаш да имаш големи. Всичко е въпрос на нагласа и на вътрешен диалог със себе си. Много е лесно да си хванеш гадже, което да харесва малки цици. Има ни много такива. Просто жените с малки цици са по-перверзни, което винаги е плюс във всяка една връзка :)
п.п. силикон не си слагай. След години ще съжаляваш. Животът не свършва на 25-30 години. Дори интересното започва след това :)

+10!!!


Ох бе, хора, защо го представяте като или-или.
Тя пак може да е готина, да не изневерява, да не е разпоретина И да има цици, това е по-готино отколкото да е САМО готина и т.н.
Математически погледнато, 1+1 е по-голямо от 1.

^ Съгласен съм, само дето мадамата няма гърди, така че ще е само готина... Ако е готина. И както някой по-горе каза: силикона е признак на комплекс + това е грозен. Поне според мен.

Rabalka
09-05-2013, 20:12
Аз сам на 15 и почти нямам никакви гарди.Ама пък въобще ни ми дреме.Силикона за мен е некво тъпо такова

_Precious_
09-06-2013, 12:44
Вероятно е кофти,разбирам те. Всяка жена се чувства по привлекателна с V образно дълбоко деколте.Щом е толкова важно за теб направи си силикон,сега много хора се жертват за това..Има си рисковете да ,но щом чалга певиците не са умрели няма проблем . :D

buXti4Ka
09-06-2013, 15:21
Имаш проблем които имат и много други момичета.Факт,някои го приемат ,други не успяват цял живот да се преборят с недостатъка си.Ако наистина не можеш да го прием пък,сложи си силикон,днес всякакви възможности ...
Според мен ще имаш и момчета които няма да им пука и ще те харесват без значение от размера на бюста.
Имам приятелка която се чувстваше като теб,не е съвсем без бюст но тъй като е висока и слаба едвам е в чашка А.Но си намери едно момче,много се обичат ѝ повтаря,че не се интересува толкова какви гърди има,той си харесва дупета ;) ;) и сега не ѝ е толкова тежко както беше преди :)
Ще намериш някого,които ще те оцени без значение от размера както се казва :D
А ако на теб толкова ти пречи и силиконът е вариант ,стига да смяташ,че няма нищо нередно в това да си сложиш.
Пожелавам ти успех,не се давай на хейтъри ;)

anonymous708973
09-06-2013, 19:42
Просто жените с малки цици са по-перверзни, което винаги е плюс във всяка една връзка :)

Ех, как ме кефите с такива клишенца бе. Кво, жените с малки цици имат нужда да наваксват и затова се раздават повече в леглото ли? :Д Тамън днес съм учила за взаимности между променливи и как икономически ситуация могат ужасно да се сгафят заради пропусно действие на променлива или обърната зависимост. Е, определено поведението в леглото не е функция на размера на гърдите.

Едно време по-кадърни ги пишеше.

Deadlock
09-06-2013, 22:26
икономическият елемент беше много на място :D

gogo4o4o
09-06-2013, 23:07
и аз

Smith_6
09-06-2013, 23:16
Здравейте. Имам проблем още от началото на пубертета ми и ми трябва помощ.
Сега съм на 18 години.
Знам, че най-вероятно ще ми се смеете, когато прочетете всичко от темата, но реших, че трябва да споделя.
Нямам гърди. Говоря за изобщо някакви гърди. Знам, че доста от момичетата с моя проблем са се научили да го приемат и да се харесват такива, но аз изобщо не мога да направя това.
Пробвала съм какво ли не.

Правя упражнения и масажи всеки ден. Купувала съм "стягащи и повдигащи" кремове и мазила. Пих боза и мляко ВСЕКИ ден. Купувах билкови продукти, някакви капсули. По едно време из интернет беше плъзнала "мелодия", която като я слушаш увеличавала размера. Не вярвах и пак я слушах. Бях на диети уж специално за това, ходих на фитнес...
Резултат. Само качвах и свалях килограми по тялото през годините, а в циците НИЩО.
Нося само сутиени с подплънки, даже по два, три, пъхам си чорапи, памук, стягам ги, лепя ги с тиксо, каквото ми падне, но не мога да живея винаги така.

Тук идва частта, която сигурно ще ви накара да ми се присмивате.
Имала съм само един приятел, преди известно време, с когото правих секс. Естествено, първоначално дори и не исках да си събличам тениската пред него, но тогава се натъкнах на това https://www.youtube.com/watch?v=C8tS6WrDheU
И просто го направих. Рисувах си цици, даже доста добре (бива ме с гримирането, учила съм това) и не личеше всъщност колко ми е празен сутиена. Така и си го оставих да живее в лъжа докато не се разделихме по различни причини.

ОТЧАЯНА съм, ДА. ХОДИЛА съм на психолог по тая тема.
СТАНАХ НА 18!
НО. СТРАХ ме е да си сложа силикон но МНОГО го искам. Кажете ми, според вас много ли е опасно и заслужава ли си? Чела съм за рисковете, но просто бих събирала, бих дала всичките тея пари, за да изхвърля сутиените си с подплънки и да се чувствам ЖЕНА.
На какво са готови хората когато се съпротивляват с гените....(коментарите не съм чел и не смятам)

Soprano
09-07-2013, 12:26
Ти не търсиш просто информация за силикона, иначе нямаше да описваш толкова подробно и драматично нещата. Искаш точно тия мнения, които обясняваш, че не искаш.

Да преодолееш голям комплекс, ще е хиляди пъти по-градивно за характера ти, отколкото да се поддадеш и да го 'решиш' със силикон. Не бъди жертва.

Това изчерпва темата.
Разбира се, понеже е тук и предвид участничките, може да надмине 1000 страници.:D
Сигурно е кофти да нямаш цици, но най- е кофти да си зле.

[Еdit]А, да, още една често срещана през годините заблуда. Сбито: „ама тая колко е яка без цици, какво пък.. И за другите не знам, мен приятелят ми каза, че ме обича заради това и му вярвам!”. Не, не е заради. Обичта по дефиниция е в различна категория. А на някакъв по-ранен етап, ако е истина, то определено е въпреки това.

Rabalka
09-07-2013, 13:04
Бе што да е кофти да нямаш цици?Аз си мисля че е по гадно да имаш много големи цици

DownloadVirus
09-07-2013, 13:06
Що да е кофти да нямаш цици като имаш голям гъз дето да те праскат и не можеш да си напишеш името даже без правописна грешка ?

Rabalka
09-07-2013, 13:10
Бе я си гледаи работата бе

DownloadVirus
09-07-2013, 13:11
Да не се разплачеш само. Някой трябва ти даде близалка

Rabalka
09-07-2013, 13:12
Няма да си ти

DownloadVirus
09-07-2013, 13:15
Определено няма да съм аз,радиоактивно-спинозните същества ги гърмя от далеч.

Fisherman
09-07-2013, 13:16
вируса няма близалка,тя изсъхна след 3тия цикъл с метан

DownloadVirus
09-07-2013, 13:21
Ти па върви върви си вкарвай малкият рибник в спинозния гъз на рабалката и недей мисли за моята близалка,химик откачен.

Donnie.Yen
09-07-2013, 13:21
Сега нека се изразя така.. още си малка не може на 15 години да имаш гръд колкото дини .. плюс това това е генетично заложено.. даденост.. това че гледаш цици големи навсякъде не значи че са истински - др.енчев ахахах .. така ... спокойно човешкият пубертет се казва че е до 25 години до 20 растеж на височина до 25 на ширина и от 25 до 33 при мъжете започва времето в което активно се натрупва мускулна маса ако е съпроводено с физическа натовареност, а жените стават като пясъчен часовник широка гръдна обиколка, тясна талия,широки бедра в този период ако си подложен на стресови ситуации много лесно ще заприличаш на бъчва ... затова не се притеснявай гърдите ще ти пораснат колкото трябва има още 10 години да се развиваш тепърва започваш

Rabalka
09-07-2013, 13:23
Ти па върви върви си вкарвай малкият рибник в спинозния гъз на рабалката и недей мисли за моята близалка,химик откачен.

Ревнуваш маи нешто бе

Donnie.Yen
09-07-2013, 13:27
А за Вируса, който сигурно вече има vitium cordis от химия изобщо да не се обажда недоразвит анадролен толуб с вода pus (ubi pus ibi evacua) защото цнс му е развита до нивото на лайшмания...

DownloadVirus
09-07-2013, 13:28
Посети психиатър бате Дончо.

Fisherman
09-07-2013, 13:30
Ти па върви върви си вкарвай малкият рибник в спинозния гъз на рабалката и недей мисли за моята близалка,химик откачен.

хаха увиснала ти е патката като цирей от сичките химии,може да съм откачен но знам че химията щи стопи черния дроб и ще се гърчиш от болки,когато дроба ти се разлага докато си жив

DownloadVirus
09-07-2013, 13:31
Явно знаеш от личен опит химик прост такъв.

Donnie.Yen
09-07-2013, 13:33
Явно знаеш от личен опит химик прост такъв.


ахахахах химик да обижда друг с химия.. каква сатира момче ти си за натфиз, паталогичен тапак :D

Fisherman
09-07-2013, 13:33
Не аз съм само на храна и тренировки,знам защото може би се досещам,че бързите резултати до нищо не водят,пий си таблетките там,за всяко движение имаш таблетка вече преди ядене след ядене преди сън след сън преди тренировката след нея повреме на тренировката станал си ходеща аптека

Donnie.Yen
09-07-2013, 13:34
вирусе, ако не искат да ти продадат омадрен в аптеката ела да ти дам рецепта че си евнух :D

DownloadVirus
09-07-2013, 13:34
Знаеш ти щ'и еба и химика.Сигурно са ти сменяли 2 пъти черен дроб и са ти присаждали 4 пъти нови ташаци.

Donnie.Yen
09-07-2013, 13:36
Знаеш ти щ'и еба и химика.Сигурно са ти сменяли 2 пъти черен дроб и са ти присаждали 4 пъти нови ташаци.


акустика от сатирични коментари от устата на анадролния гуру ... освен че си една ходеща пумия от кортикостероиди си и както споменах вече iq-то ти е на еволюционното равнище на кокоша коришка :S

DownloadVirus
09-07-2013, 13:38
Хахах рибата накроман и дончо дилъра .

Fisherman
09-07-2013, 13:38
Знаеш ти щ'и еба и химика.Сигурно са ти сменяли 2 пъти черен дроб и са ти присаждали 4 пъти нови ташаци.

не братле тва е твоето въдеще ако не спреш да цокаш изкуствен тестостерон,моите ташаци са си добре,дори са се раздули,като гайди и сочни

Donnie.Yen
09-07-2013, 13:38
Хахах рибата накроман и дончо дилъра .


вирусе ходи си гледай чепкай антраксите на гърба

DownloadVirus
09-07-2013, 13:39
Моите са картофи ,твоите стафиди.

Fisherman
09-07-2013, 13:39
вирусе ходи си гледай чепкай антраксите на гърба

пффффффаехакехакехкахейае хаебалбеша

Donnie.Yen
09-07-2013, 13:41
Моите са картофи ,твоите стафиди.

Вирусе пийни си метандростенолона .. не си ти когато не си на пирамида ;)

BlueFace
09-07-2013, 13:42
Лично аз бих те предпочел без цици, отколкото със силикон. Много са ми гадни изкуствените цици. Но ако това ще ти помогне да преодолееш проблемите със самочуствието си - направи го. НО в интерес на истината повечето момчета не биха те харесали без цици, това си е жестоката истина на жестокия свят, в който живеем.

DownloadVirus
09-07-2013, 13:42
Вирусе пийни си метандростенолона .. не си ти когато не си на пирамида ;)

http://www.youtube.com/watch?v=vcim2vNo_wg

Fisherman
09-07-2013, 13:42
сигурно алхимика тадеуш му бърка стромбата

Donnie.Yen
09-07-2013, 13:44
http://www.youtube.com/watch?v=vcim2vNo_wg

Вирусе, мълчи че те знам как изглеждаш http://www.abload.de/img/792-muscle-baby-can-cwwf1o.jpg

DownloadVirus
09-07-2013, 13:46
Така ли,бе Тенчо?

Donnie.Yen
09-07-2013, 13:47
Така ли,бе Тенчо?

оле не ме бий знаеш ми името .. бай хуй да ти го сложа в устата лайнар :D

DownloadVirus
09-07-2013, 13:48
Ми ела пробвай,живея наблизко . :lol:

Donnie.Yen
09-07-2013, 13:52
Ми ела пробвай,живея наблизко . :lol:

тръгвам педал майна, 5 и 30 да си на часовника в плодвив

DownloadVirus
09-07-2013, 13:53
Пловдив вика (rofl) Чакам та тук,знаеш си къде. ;)

DownloadVirus
09-07-2013, 14:00
Аре кат' са върнеш от Пловдив ш'та видя колко си здрав..Аре че имам работа ся.

Donnie.Yen
09-07-2013, 14:08
Ми ела пробвай,живея наблизко . :lol:

къде ме чакаш бе мухльо аз живея в пловдив .. изсипяр .. малоумен ли си името ми е cрещано само в пловдивският регион .. познаваш ли някой тенчо от софия или видин ... тъп си като дръжка на ескаватор паляк

Pr0cK
09-07-2013, 15:01
Като не се харесваш, силикона е вариант. Човек не трябва да живее непълноценно, ако за теб е важно да имаш цици, ходи да ти вкарат силикон.

bebs_96
09-07-2013, 15:08
не се притеснявай момиче при някой е по бавно развитието на пола няма как да нямаш спокоо !!!

Devor
09-07-2013, 16:05
ИМА как да няма!Но също така има и достатъчно време да и пораснат.

boruu.dyulgerowwa
09-07-2013, 21:12
ам не се притеснявай...аз пък не си искам гърдите... защото повечето момчета гледат само това, пък и няма нужда да си слагаш сутиени с подплънки или силикон, момчето което те харесва няма да ти гледа само гърдите то ще те харесва заради самата теб ;)

anonymous708973
09-07-2013, 21:34
Лично аз бих те предпочел без цици, отколкото със силикон. Много са ми гадни изкуствените цици. Но ако това ще ти помогне да преодолееш проблемите със самочуствието си - направи го. НО в интерес на истината повечето момчета не биха те харесали без цици, това си е жестоката истина на жестокия свят, в който живеем.

Ти женски гърди със силикон наживо виждал ли си, пипал ли си или съдиш по голите снимки на Адреа в последния брой на Плейбой? Само от любопитство питам.
Щото, за 15-ти път ще го кажа, не всички изкуствени гърди стоят като ДВЕ ОГРОМНИ ЦОМБИ и причиняват болки в гърба на 25 години.

Fisherman
09-07-2013, 21:35
Ми ела пробвай,живея наблизко . :lol:

недей така да се предлагаш,пред всички

Tsukuda_Hiroshi
09-07-2013, 21:49
Ти женски гърди със силикон наживо виждал ли си, пипал ли си или съдиш по голите снимки на Адреа в последния брой на Плейбой? Само от любопитство питам.
Щото, за 15-ти път ще го кажа, не всички изкуствени гърди стоят като ДВЕ ОГРОМНИ ЦОМБИ и причиняват болки в гърба на 25 години.

Казваш го, сякаш твоите са изкуствени и се засягаш... + това да, гърдите и това каква е мацката в леглото нямат връзка. Факт е обаче, че мъжете избират жените по външния вид ( и обратното е вярно), особено ако са за леглото. От друга страна, доказано е, че при мъжете визията (на жената) е от голямо значение за ерекцията. Т.е. ако някой не се кефи на момичета с малки цици, то тогава може и просто да не му стане, така че колкото и да се раздава мацката - файда от полза.
Според мен въпроса на авторката е зададен. за да събере повече мнения не само за това дали да си сложи силикон или не, а и за това струва ли си да го направи и няма ли друг изход. Като изключим сипващата си да яде тройка от спамъри, май всички й дадохме отговори, над които да помисли.
(Все пак аз съм твърдо против силиконизацията й!)

anonymous708973
09-08-2013, 06:45
Не, моите са си съвсем несиликонови, но се дразня на подобни глупави изказвания.

babity
09-08-2013, 10:41
^Покажи ни! 8-)

Съж'лявам за простащината, не се стърпях просто. :D

Tsukuda_Hiroshi
09-08-2013, 16:57
Не, моите са си съвсем несиликонови, но се дразня на подобни глупави изказвания.

Е добре де, Пантера, съгласен съм с това, че размера на гърдите не е критерий за темперамента на една жена (особено в леглото), но до някъде би повлиял на самочувствието й, което ще се отрази и на темперамента според мен.
А и + това повечето потребители тук са мънЕчки и така разсъждават...

~~~~Ghostface~~~~
09-09-2013, 13:00
силикон, ако ти е толкова гадно...

Kaloyan10
09-09-2013, 14:16
Ема Уотсън пък като няма гърди е грозна и смешна ли?

umri
09-09-2013, 14:22
Е добре де, Пантера, съгласен съм с това, че размера на гърдите не е критерий за темперамента на една жена (особено в леглото), но до някъде би повлиял на самочувствието й, което ще се отрази и на темперамента според мен.
А и + това повечето потребители тук са мънЕчки и така разсъждават...

http://www.snews.bg/files/site_data/Articles_1/35160/35160_gallery_main.jpg

Андрея. Прекалено и некрасиво. Силиконът не е нещо непреживимо, ама няма база за сравнение с истински големи гърди.

Малко са жените, които не се комплексират от малките си гърди. Личи си просто и се е превърнало в нещо нормално. Всяка жена се комплексира от визията си по един или друг начин. Някои повече, друго по-малко. Комплексите ги има. Откъде мислиш идва максимата, че жените обичат с ушите? ;х

Tsukuda_Hiroshi
09-09-2013, 21:56
Ама аз точно това разправях в по-предни страници - че силикона е ненужен, грозен и мен специално не ме радва... Това, което си ми цитирал, го казвам в друга връзка...

pesho..xd
09-09-2013, 23:15
кофти :/

umri
09-09-2013, 23:19
Ама аз точно това разправях в по-предни страници - че силикона е ненужен, грозен и мен специално не ме радва... Това, което си ми цитирал, го казвам в друга връзка...

Нямал съм предвид конкретно несъгласие с нещо.

pesho..xd
09-10-2013, 11:07
Нямал съм предвид конкретно несъгласие с нещо.

а какво друго?

NissaN
09-10-2013, 16:06
Много шибана случка.Внимавай със силикона,че може да се спукат имплантите

niq govori
09-25-2013, 02:36
Не прочетох цялата тема... Сметнах го за излишно, аз самата съм пробвала всичко: хапчетата, за увеличаване на бюста, дори да имат ефект, той е малък и е само, докато ги пиеш. Противозачатачните стимулират бюста ти да порасне до размера, който ти е заложен генетично, ако го няма в гена ти, най-много да напълнееш. Другите опции са: упражнения за бюст, развиването на мускула може да качи размера на бюста ти с 1 номер (Питай фитнес инструктор, най-добре); Ежедневни масажи, разширяват кръвоносните съдове и това увеличава обема на самият бюст (около половин размер); операция, препоръчвам подмускулна (лекар ще ти каже, какви импланти, какъв разрез, каква форма са подходящите за теб), ако искаш, пиши на лично за съвет за хирург и информация за цени.
ПП: упражненията и масажите искат постоянство, докато ги правиш, ефекта ще е постоянен.
ПП2: ако успееш да пребориш комплекса си, приемайки, че тялото ти е красиво (независимо как изглеждаш), и осъзнавайки, че има хора, които ще го оценят, такова, каквото е, вероятно ще си най-щастлива. Аз, в края на краищата си направих операция и сексуалният ми живот не се промени усобено след това (ако това има значение), да самочувствието ми се повиш, самоувереността-също, но вече е формалност и си намерих нови комплекси. УСПЕХ

DarkTemplar
09-25-2013, 11:27
сексуалният ми живот не се промени усобено след това (ако това има значение), да самочувствието ми се повиши, самоувереността-също, но вече е формалност и си намерих нови комплекси.
Точно в това е драмата, че много жени сякаш умишлено ги търсят.

tHe_COolEst_GIrl
09-26-2013, 16:17
Има още време, авторке. Дори на майка ми още и растат ;)

V L A D O 0 4 9
09-26-2013, 20:43
Пробвай с много храна и с много секс :)

Fisherman
09-26-2013, 20:50
Пробвай с много храна и с много секс :)

и с много херпес

anonymous908491
09-26-2013, 20:55
Дори на майка ми още и растат ;)

Докато кърми е така, дано да имаш малък брат или сестра, защото става притеснително.

marilyn
09-26-2013, 21:44
Има още време, авторке. Дори на майка ми още и растат ;)

:shock:

PainInTheAss
09-26-2013, 21:53
Нямаш мозък.

pepakiflata
09-27-2013, 17:11
Здравейте !! Въпросът ми не е точно за тази тема, но не знам къде другаде да питам , много съм отчаяна .. Въпросът ми е - къде в Пловдив мога да си закупя водорасли за суши ? Благодаря предварително за отговорите :)

niq govori
09-28-2013, 01:28
Точно в това е драмата, че много жени сякаш умишлено ги търсят.


Абсолютно безспорен факт...

Soul_Kitchen
09-29-2013, 10:07
Към авторката,ако гърдите са ти по-напред от коремчето - всичко е в ред... ако ли не,поработи върху коремчето :) Не се вкарвай в излишни филми с тия операции... и без друго почти не останаха "биологично чисти" жени :) Тръгнеш ли към операциите след време ще разбереш какво си имала... чак когато го загубиш.

mancho
09-29-2013, 17:33
пробва ли да забременееш тогава би трябвало да ти пораснат
по големи цици :D

anonymous708973
09-29-2013, 17:36
Здравейте !! Въпросът ми не е точно за тази тема, но не знам къде другаде да питам , много съм отчаяна .. Въпросът ми е - къде в Пловдив мога да си закупя водорасли за суши ? Благодаря предварително за отговорите :)

Пикадили :)

Google.ab
09-30-2013, 13:53
Половината мъже не са цицомани.Аз съм един от тях.

pepakiflata
09-30-2013, 18:48
Мерси !!

DarkTemplar
09-30-2013, 18:53
А другата половина са цицомани.