PDA

View Full Version : Момчета помощ



Gogo-G
09-03-2013, 22:18
Значи аз съм на 14.Значи видях едно прекрасно момиче,разбира те ли ? Просто като я видях я зяпнах с отворена уста.
Ама мисля че още съм малък за сериозна връзка.Аз тренирам,ходя на лостове,тренирам си в нас,това го правя за лично удоволствие,ама си мислех че като тренирам ще мога да я забравя.Тя се едно беше идеал за мен момиче,такова за каквото винаги съм си мечтал,виждал съм я 5-6,пъти,говорили сме си,искам да си я отбия от главата но не става.Помогнете как да спра да мисля за момичето ? :?.А за това да ми казвате опитай се да бъдеш с нея,не просто ако нещо стане да ни раздели,няма да мога да го понеса...

FuckinAwesome
09-04-2013, 01:01
Ако е някоя свястна, защо пък да не си с нея?! Нищо не се знае, ако ти се имаш за грозен/смотан или т.н., много ясно, че няма да стане. Не искам да те обидя, но може и да си хубаво момче, опитай шанса си, но бъди предпазлив.
Излизайте от време на време, иначе ще я забравиш, само ако си хванеш друго момиче - и да ти кажа, по-вероятно е това момиче, което всъщност използваш да я забравиш да ти стане много повече от приятелка, да се влюбиш в нея и да скъсате...опитай шанса си, живеем един живот ... ще я забравиш рано или късно.. :)

fevoos
09-04-2013, 02:06
по - добре опитай с нея, ще видиш как после няма да има коя да си харесаш

abvd
09-04-2013, 06:17
Ами като искаш да я забравиш защо просто не спреш да излизаш около мястото където се навърта тя?

zlatna lqstovica
09-04-2013, 13:40
Първо разбери какво чувства към теб и после говорете за обвързване.А ако не стане има достатъчно момичета и ще я забравиш.

fenastz
09-05-2013, 12:48
Гледай си тренировките, майната им на жените