PDA

View Full Version : Търся спешна помощ!



FuckinAwesome
09-04-2013, 01:08
Здравейте, драги съфорумници. Имам малък проблем.
Днес моята приятелка има рожден ден.
Ето и накратко всъщност каква е ситуацията:
Видяхме се преди 2 дни (тоест на 2ри) за последно. Беше много щастлива, радостна и усмихната. Вчера (на 3ти), тя не пожела да се видим, под претекст, че я болял корема (навлезе в женския период).
Сто пъти я питах "да дойда ли", тя ми казваше НЕ. НЕ, НЕ и НЕ. Видях се с един наш общ приятел, за да ми каже какво говорят зад гърба и, защото той седи на една градинка и е като агент. Сигурен съм в него, досега не ме е лъгал и съм се убеждавал в това. Свърших си разговора с него, и тя ми се обади по телефона. Каза ми да и закарам ключовете и слушалките, но само ключовете бяха в мен. Занесох и ги, отново не пожела да се видим..После спор за слушалките, аз живея в единия край на града, тя в другия и ми говореше 15 минути, как те и трябвали толкова наложително и спешно. Не ми се ходеше толкова, но тя настояваше и тръгнах към нас. След 5 минути ми звъни да ме пита къде съм, аз и казах, че съм тръгнал да и взимам слушалките. От там, тя почна да ми казва, как вече не искала нищо от мен, не и трябвали тия проклети слушалки, да взема да си ги задържа в себе си... от което ми стана много обидно, защото един вид ме разиграва като .. парцал...
После си говорихме малко и тя ми каза, че си ляга..прибрах се и седнах на компа.
От там, почна да ми пише баща и, да ми разправя как тя била в труден период, дъра-бъра и как било по-добре да се разделим. По начина на писане обаче разбрах, че това не е той, защото той пише на Български език и пише на един ред, докато чата от неговия профил беше тип "всяка дума на отделен ред, за да се чете по-лесно".
Правех се на приятно разсеян, видях, че и профила си е деактивирала, за да не и честитят.
Много ми е гадно, искам някак да я изненадам, а тя отново не иска да се видим, при условие, че и бях подготвил изненада. Защо го прави това?!
Тя кандидатства в АМВР и я скъсаха, от тогава се садна жестоко. На матурите има 5 и 4 (4 по история), и просто се дразни, казва как животът и вече бил ад ...и че аз съм дори бил виновен, че не е чела едва ли не, или че не е тренирала (скъсаха я на психо тест-а, физическия го взе)... не знам какво да правя, моля ви, помогнете ми...

8bit
09-04-2013, 01:31
Сигурно е в цикъл.

xXxPETYAxXx
09-04-2013, 07:51
Как какво - остави я.

otka4enata
09-04-2013, 08:28
Не се занимавай.

bambinkataaa
09-04-2013, 08:38
Изчакай известно време.. виж как ще продължи да се държи, ако отношението й още е такова, просто я остави.

fenastz
09-04-2013, 11:03
:D не че нещо ама тая те прави на магаре, а ти ѝ се връзваш

Cloud9
09-04-2013, 11:18
Не я търси изобщо.Ако толкова държи на теб ще звънне като й мине цикъла.

zlatna lqstovica
09-04-2013, 13:01
Остави я за известно време докато и мине там нервната криза хаха.Ама после да знаеш или ще те потърси и ще ти се извини или ще ти държи сметка що си я оставил пхахах.Ако вземе да ти държи сметка режеш на секундата.

Kitty Bloom
09-05-2013, 05:58
Не трябва да късаш с нея в такъв момент. Едно, че е в цикъл, друго, че са я скъсали и сега е супер разстроена. Почакай 2-3 дни, за да можете и двамата да осмислите добре ситуацията. След това се срещнете и си поговорете. Тук вече или ще си оправите отношенията, или ще се разделите. Но не я зарязвай без да си я изслушал. Успех от мен и пиши какво е станало. :)

marilyn
09-05-2013, 08:20
Да, дай като е в цикъл да мрази целия свят и да си го изкарва на гаджето. Не се занимавай с нея.

FuCKkK13
09-05-2013, 08:34
Не трябва да късаш с нея в такъв момент. Едно, че е в цикъл, друго, че са я скъсали и сега е супер разстроена. Почакай 2-3 дни, за да можете и двамата да осмислите добре ситуацията. След това се срещнете и си поговорете. Тук вече или ще си оправите отношенията, или ще се разделите. Но не я зарязвай без да си я изслушал. Успех от мен и пиши какво е станало. :)

съгласна съм.. понякога трябва търпение.. и ти го казва момиче,което като е в тоя период на приятеля ми сигурно му идва да ме удуши ама въпреки това си ме търпи,а и другите неща допринасят,та почакай няколко дни и поговорете хубаво

xXxPETYAxXx
09-05-2013, 08:44
Абе вие нормални ли сте?! Тя го обвинява за проблемите си, той ще я търпи. Животът ѝ бил ад, заради него, ама той да не я реже, защото тя била в цикъл...
И аз в тоя период се превземам, но никога не съм се осмелявала да виня някой за собствения ми провал.

zlatna lqstovica
09-05-2013, 09:13
Аз никога не бих търпяла такова държание каквото и да става.Това,че тя се превзема и те обвинява за всичко което тя е направила и особено за провалите на изпитите...ти не си виновен.Изчакай да и мине и тогава поговорете.

Tsukuda_Hiroshi
09-05-2013, 17:28
Замислял ли си се за опцията да те къса истимаро...?

FuCKkK13
09-05-2013, 19:10
Абе вие нормални ли сте?! Тя го обвинява за проблемите си, той ще я търпи. Животът ѝ бил ад, заради него, ама той да не я реже, защото тя била в цикъл...
И аз в тоя период се превземам, но никога не съм се осмелявала да виня някой за собствения ми провал.

може просто да и е дошло в повече (може да има и други проблеми,а цикъла и да е най-малкото неразположение)
и ако е чувствителен човек - честито...
и все пак късането не е решение за проблеми.. малко нерви да я изчака да поотминат нещата и разговор е 10 пъти по-добър вариант

Smith_6
09-05-2013, 19:17
Подтикни я към самоубийство, тъй-тъй няма да e с теб поне да ти достави за последен път удоволствие.

Rocknroll
09-05-2013, 21:04
:D не че нещо ама тая те прави на магаре, а ти ѝ се връзваш
+1 :D :D :D :D

FuckinAwesome
09-06-2013, 13:15
Подтикни я към самоубийство, тъй-тъй няма да e с теб поне да ти достави за последен път удоволствие.

От флегматични безгръбначни коментари не искам.

baby_baby
09-06-2013, 13:43
Според мен не иска да сте заедно и нарочно ти се е развикала за слушалките и те обвинява за провалите си демек търси си причина да те скъса

xantia
09-06-2013, 13:48
Изчакай известно време.. виж как ще продължи да се държи, ако отношението й още е такова, просто я остави.

+++

_Precious_
09-06-2013, 13:55
И аз мисля,че си търси разни оправдания ,за да се разделите .. Но няма ли да е по-добре да разговаряте , така няма да се стигне до никъде . От колко време сте заедно всъщност ?

Smith_6
09-06-2013, 14:25
От флегматични безгръбначни коментари не искам.
Но се замисли за тази идея след като я прочете.

fenastz
09-06-2013, 14:52
От флегматични безгръбначни коментари не искам.

По форумите лошо момче, пред путката си захарно бонбонче :D

FuckinAwesome
09-07-2013, 02:03
По форумите лошо момче, пред путката си захарно бонбонче :D


Не, просто това е много тъпо. И не, не си прав и ти, но айде, теб няма да те храня.

М, ние говорихме и аз я познавам добре, просто искам да видя вашето мнение ... оставих я, не и звънях до днеска, по едно време как се раззвъня, все едно света е свършил .. дойде у нас, свърших си работата и и казах да внимава от тука нататъка, обясних и колко тъпо се държи ... и тя ми каза, че вече щяла да не прави така :D
И сме от 9 месеца и половина заедно.

FuCKkK13
09-07-2013, 05:09
''да внимава от тук нататък ''ми звучи като баси заплахата :? :? :?
ама браво все пак де

Smith_6
09-07-2013, 15:17
дойде у нас, свърших си работата
:razz:

zlatna lqstovica
09-08-2013, 08:27
Изчакай да мине този период и всичко ще е наред.Но недей я оставяй.Доста и се е насъбрало и е нормално малко да е пооткачила.

NissaN
10-03-2013, 06:57
Тя те прави на луд ве приятел заеби я