PDA

View Full Version : гърлото, дразнене дискомфорт



ankata
09-04-2013, 10:08
Здравейте имам дразнене в гърлото и усещам дискомфорт. На какво може да се дължи. И може да звучи тъпо, или да съм в паника, но си мисля, че това е гадене, тъй като не знам какво представлява самото гадене, къде се усеща и има ли общо с проблемното гърло. Моля без тъпи коментари и т.н.

пAteNцЕ
09-04-2013, 10:16
Да си пил/а студени напитки скоро?
Я си погледни гърлото дали не е зачервено.
И отиди на лекар.

ankata
09-04-2013, 10:19
Ами пила съм, не мога да видя дали е червено, но това има ли общо с гаденето, искам да знам какво представлява то, защото съм се филмирала май :Д

happy_milenitka
09-04-2013, 10:26
Вместо да се филмираш, наистина най-добре да отидеш на лекар - каквото и да е, колкото по-рано разбереш, толкова по-добре :)

ankata
09-04-2013, 10:30
Някой ще ми отговори ли на въпроса все пак? Или е възможно да е от притеснение, диети .. или да си въобразявам?

Lanator
09-04-2013, 16:20
Ние не сме компетентни/доктори,че да ти кажем. Вместо да искаш някой от форума да ти отговори,можеше да отидеш на лекар...

Dagichka
09-05-2013, 15:50
е та ти никога ли не си повръщала, че да не знаеш какво е чувството да ти се гади? о.ОО страх те е да не си бременна (ако и цикълът ти закъснява) май? :д
погледни си го с фенерче гърлото - ако е червено или има бели налепи най-вероятно си хванала някоя ангина или нещо такова. ако имаш болки при преглъщане/подути лимфни възли или сливици, отивай на лекар.

ankata
09-05-2013, 18:55
нямам проблем с цикъла. Може би е от студените напитки и т.н. взех си хапчета за смучене Бронхикум и мисля, че помагат, за сега не се оплаквам. Изплаших се да не е астма или нещо такова породено от сух въздух и т.н...

Rocknroll
09-05-2013, 22:18
Вместо да се филмираш, наистина най-добре да отидеш на лекар - каквото и да е, колкото по-рано разбереш, толкова по-добре :)
+1