PDA

View Full Version : Тостера ми говори.



ADMIRALKA14
09-04-2013, 15:53
Не, сериозно. Всеки път, когато си мисля за леееко препчени филийки, той ми ги пуска леееко изпечени. Когато искам средно препечени филийки получавам средно препечени филийки, а когато искам добре препечени - получавам добре препечени. Е, като изключим един-два пъти, когато си изкарах яда на него и започна да ме замерва с прегорели филийки..

Мислите ли, че съм луда? Дали владея телепатия? А, ако започнем да правим по-често секс дали ще спре да ме замеря с прегорели филии?

Oy7ofCon7roL
09-04-2013, 15:55
ахахахахахахаха

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chacho
09-04-2013, 15:57
Другия път му го плъзни между филийките и виж дали имате наистина някаква емоционална или телепатична връзка.

ADMIRALKA14
09-04-2013, 16:00
Кое да му плъзна? :D :D :D
Не, наистина бих направила всичко само, за да си оправим отношенията..

DoubleDMG
09-04-2013, 16:06
значи тряя да кажа на еднооката змия да не те плюе когато прогизне :S Нали, за да сте в добри отношения.

ADMIRALKA14
09-04-2013, 16:14
^Ами, мисля че ще е добре да си поговори с някой по мъжки. Мисля че проблема му е в това, че е комплексиран заради размера..нали се сещате. Чурката му е много малка и постоянно върви нагоре-надолу ии...абе секса не върви. Има 6 степени на възбуда, но никога не ги достига, а оргазмът му е една секунда.

DoubleDMG
09-04-2013, 16:19
Верно, ами ако искаш помощ пиши в форума и си търси съмишленик да ти помага в такъв труден момент от вашата връзка.

Oy7ofCon7roL
09-04-2013, 17:03
^Ами, мисля че ще е добре да си поговори с някой по мъжки. Мисля че проблема му е в това, че е комплексиран заради размера..нали се сещате. Чурката му е много малка и постоянно върви нагоре-надолу ии...абе секса не върви. Има 6 степени на възбуда, но никога не ги достига, а оргазмът му е една секунда.


ахахахахаахаха продължаваш да ме убиваш с чувството си за хумор ахахаха :lol: :lol: :lol: