PDA

View Full Version : пречка ли са годините, когато си влюбен?



lovely_smile
09-04-2013, 17:51
Здравейте. Влюбих се, но баткото е доста по-голям-11год. По принцип не мисля, че когато обичаш годините са пречка, но сега се замислям. Доста си допадаме, характерите ни пасват перфект, но аз имам да свърша още много неща, докато той каза, че вече мисли за семейство. Няма да се обвързвам от сега, но пък той каза, че е готов да чака колкото е нужно, за да е с мен. Кажете според вас какво да правя и вие как мислите по въпроса с разликата по между ни... Благодаря :)

Ramona
09-04-2013, 17:53
на колко си
доста хора се женят с такава разлика, но ако си на 12-13, а той на 23 не върви

lovely_smile
09-04-2013, 17:59
на 17 съм, пък и сега не мисля за женитба, но той иска сериозна връзка, а аз не знам дали да я започвам

tori
09-04-2013, 18:10
Пречка са ако си на 15 пък гаджето е на 40, щото може да ти е тати, а не батко. На такава крехка възраст 11 години са ми много на мен. Ти сега порастваш, време ти е да хойкаш по кафета, дискотеки и прочее такива. На него му се ще семейство или сериозна връзка. Това в повечето случаи де, не във всички. Аз също съм на 17 и с приятеля ми имаме доста сериозна връзка, но разликата е в това, че ние сега растем заедно, блъскаме си главите в стените заедно.

granger
09-04-2013, 18:35
Иска сериозна връзка , а ти си на 17, предстоят ти най-много забавления и премеждия в живота, той на 28 готов за сериозна връзка.
Трудно.
Не е невъзможно,но силно се съмнявам в мазохистичните ви наклонности и способност да правите компромиси.

horacio
09-04-2013, 21:14
Ако не си от тези момичета, които обичат да купонясват и т.н. ами си по... кротка. Няма да имате проблеми. Но ако примерно ти искаш по купони и дискотеки, на него ще му е минал отдавна тоя период и предполагам ще го дразни и ще бъде причина за спорове. Пробвайте все пак, де... не се знае какво може да се получи.

marilyn
09-04-2013, 21:26
Не знам защо мислите, че сериозната връзка е пречка на купонясването, но ако наистина приятеля ти търси жена, с която да създава семейство, иска скоро да има деца и тн., тогава явно няма да ви се получи.

horacio
09-04-2013, 21:33
Не знам защо мислите, че сериозната връзка е пречка на купонясването, но ако наистина приятеля ти търси жена, с която да създава семейство, иска скоро да има деца и тн., тогава явно няма да ви се получи.

Пречка е при такива случаи, защото на него едва ли му се ходи по купони, а ако тя ходи без него като нищо ще има ревност и т.н.

marilyn
09-04-2013, 21:52
Пречка е при такива случаи, защото на него едва ли му се ходи по купони, а ако тя ходи без него като нищо ще има ревност и т.н.

Зависи от хората. Не винаги е така. Моят приятел също е на 28, аз съм на 20. Когато се запознахме бях първа година студентка. Е, не съм спряла да купонясвам или да излизам по-малко. И няма ревност и проблеми. Излизам и с него, и без него. Всичко зависи от хората.

horacio
09-04-2013, 21:55
Зависи от хората. Не винаги е така. Моят приятел също е на 28, аз съм на 20. Когато се запознахме бях първа година студентка. Е, не съм спряла да купонясвам или да излизам по-малко. И няма ревност и проблеми. Излизам и с него, и без него. Всичко зависи от хората.

е, да, зависи от хората

funkey
09-04-2013, 23:52
Моля ви хора не се излагайте, тя е на 17 а той на 28 ?!?!?!?!?!??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?!?!?!?!?!?!??!?!? !?!?!?!?!?!?!?!?

tireheb
09-04-2013, 23:57
абсолютно нормално, все пак иначе откъде според вас идват сички тея теми "чука ме и ме остави"

panda_girl_
09-05-2013, 01:35
Ако сте силно привлечени един към друг, хич да не ти е зор за тия години. Опитай, ако не ти хареса с него - винаги може да приключиш. : )

zlatna lqstovica
09-08-2013, 08:57
Пази божке :D . И ти мислиш,че ще те чака да бе да.От къде знаеш,че няма да си намери някоя какичка на 18,много бързо ще те зареже.Ти си на 17 бе човек утре ще тръгнеш по дискотеки мислиш ли че той ще се посурне с теб...сигурно. :Д
Той ще мисли за семейство а ти за "свободно живеене".Ако наистина те обича може и да те чака но мен ме съмнява.

Amore-Mio*
09-08-2013, 11:44
Пробвай, но си имай едно наум!

Повечето на тая възраст или искат сериозна връзка, или си търсят малки наивни момичета, заради секса.

PainMonopoly
09-08-2013, 16:03
Не бихте имали особено бъдеще, защото особено щом мисли за семейство, това е нещото, което може да ви раздели.

Помисли малко от неговата гледна точка. Ти ако мислиш да следваш, едва ли ще искаш деца преди 25. Той от друга страна може да ги иска вчера. Да речем, че иска деца от теб и се навие да чака. Като си на 25, той ще е на 36. И изведнъж късате. Чакал те е 8 години напразно, а е можел да си намери междувременно някоя за семейство. Мега преебан. Той не пасе трева и си дава сметка за тези неща.

Разбира се, това, че нямате бъдеще, не значи, че не можете да си се наслаждавате един на друг сега, така или иначе нищо не е вечно.

CoNviCt
09-08-2013, 16:13
Зависи от хората. Не винаги е така. Моят приятел също е на 28, аз съм на 20. Когато се запознахме бях първа година студентка. Е, не съм спряла да купонясвам или да излизам по-малко. И няма ревност и проблеми. Излизам и с него, и без него. Всичко зависи от хората.

Ти си на 20??? O.O Мислех, че си на 40. Не бързайте толкова да живеете..

dark_girl
09-08-2013, 16:32
Според мен в твоят случай е проблем.Все пак докато на теб ти е времето за купони,на него ще му е до семейство.Аз бих се отказала от такава връзка.

NissaN
09-09-2013, 04:58
Не би трябвало да са пречка.Нащте са женени а разликата им е 9 години.Майка е на 37 а тате на 46.

baby_baby
09-09-2013, 20:03
Пробвай, но си имай едно наум!

Повечето на тая възраст или искат сериозна връзка, или си търсят малки наивни момичета, заради секса.

+1

naksdy
09-10-2013, 08:20
Не се засягай от думите ми но...няма да се получи. Ако гледаш трезво на нещата, ще видиш че съм права. Той е на 28, едва ли не е закъснял с сватбата, децата (поне според моите разбирания, един мъж най-късно трябва да се задоми на 25-26,маааааааакс 27). А той е на прага на 30-те. Ти от своя страна нямаш 18, как си се представяш с дете да речем, като самата ти не си пораснала да поемеш отговорност за него? В момента можеш да си мислиш че си от кротките душици, които може да зарежат купоните в името на любовта, която ще просъществува дълго време...бля бля.
Ще те удари хормона, приятелките ще те викат по запивания и ще се зарибяват с пичовете, а ти ще гледаш само снимки, защото на твоя пич не му се излиза с по-малки да речем (тук очаквам да скочиш и да кажеш че не е такъв, с приятелите ти се разбират чудесно и т.н.)
Абеее не става, не сте на един акъл, може би след още някоя друга годинка като пораснеш и се "находиш" може, просто сега не ти е момента.

pesho..xd
09-10-2013, 08:23
Ти си на 20??? O.O Мислех, че си на 40. Не бързайте толкова да живеете..

ха

102
09-10-2013, 08:35
Ти си на 20??? O.O Мислех, че си на 40.

Доста добре прикрит комплимент.. гуут.

Leonora_Nyradian
09-10-2013, 08:42
Това ми звучи доста познато,преживяла съм нещо подобно и моят съвет е първо да се замислиш дали си заслужаша и след това да направиш какшото смяташ за добре.Защото не е въпрос до години,а до човек ако той те разбира и ви е ок заедно,допадате си като характери и мисли,защо да не си с него само защото е по голям?Е да верно накрая най-вероятно ти ще си наранената както съдя по моя случей,но нали знаеш след време само хубавите спомени остават,но има разлика между мен и теб така че не се знае.Според мен опитай щом имаш чуства нима е по-добре да водиш безсмислени връзки отколкото да си с човека който искаш?

lovely_smile
09-11-2013, 19:19
Благодаря за мненията, ще се замисля какво да правя. Чакам още изказвания по въпроса :)

Lian4ety
09-11-2013, 20:40
Аз лично никога не съм смятала годините за пречка. За любовта няма пречки, ако е любов, а не интереси.
Според мен може да възникнат някакви пречки в начина ви на мислене, защото всички знаем,че човек мисли различно с течение на годините. Пробвай, ако нещата станат сериозни няма какво да ви спре. Ще ти дам пример :
Познавам човек, при когото просто така се стекоха обстоятелствата,че жената беше по-млада и въпреки желанието му той да създаде вече семейство я изчака 10 години, за да стане готова да имат дете. Така,че няма нещо по-силно от любовта :)