PDA

View Full Version : Как ??



Teryy
09-04-2013, 19:18
привързах се страшно много към едно момче.. запознахме се зимата в един купон, след което се виждахме всеки ден и бяхме в някаква отворена тип връзка.. той казваше че не иска да се влюбва защото преди е бил много наранен .. но просто си личеше че ме е харесвал толкова колкото и аз,но се опитваше да не го показва.. и така цели 4 месеца бяхме неразделни и за 1 ден .. след бала си тази година.. той замина в Холандия .. още на предния ден преди да замине ми каза че иска да се видим за последно, но не можах.. ядосах се и от тогава го махнах от всякъде- сега съжалявам. Ии всеки ден ми е в мислите, всеки ден спомените ми се въртят из главата и се мъча толкова много .. усещам че никога повече няма да се влюбя така.. А от една страна живота ми едва сега започва, а аз друг не мога да погледна.. след него :((( Какво да правя.. как да загърбя чувствата ми към него и да отворя нова страница..

Sirona
09-04-2013, 19:26
Просто ти трябва малко време...не знам на колко години си, но сама го каза - живота ти едва сега започва. Знам, че ти се струва трудно и едва ли не невъзможно да продължиш напред, но повярвай ми ще успееш...вярно ще ти е кофти известно време, но ще успееш да го преодоллеш. Единственото, което може да направиш сега е да се разсейваш - излизай с приятели, занимавай се с някакво хоби...нормално е често да си мислиш за него, все пак сте изживели доста приятни моменти заедно, сега тези спомени са болезнени, но след време ще се връщаш с умиление към тях. И не се притеснявай, ще се влюбиш, просто първо ти трябва време да превъзмогнеш това момче...дори няма да усетиш как някой симпатяга ще ти завърти главата ;)

panda_girl_
09-05-2013, 01:59
Х-О-Б-И !!! Това му е цаката!!! Запиши се на някакви курсове или спорт, запознай се с нови хора, дори да не се впускаш веднага във флиртове и търсене на нова любов, ще намериш нови приятели, които ще те разсейват. Била съм в подобно положение и се записах на едни курсове, на които трябваше да отдавам цялото си внимание и енергия, а пък правех нещо, което харесвах. Седмица по-късно осъзнах, че невъзможното се беше случило - чувствах се в пъти по-добре. ;) И, спокойно, със сиг ще се влюбиш пак.

zlatna lqstovica
09-05-2013, 09:28
Хем казваш,че го харесваш,хем ,че го обичаш...Не разбирам за какво си го премахнала.Един вид играх си с теб и после блокирване.Ако искаш да го забравиш намери си занимания,все трябва да имаш някакви интереси.Продължи живота си и не мисли повече за него.Излизай с приятели/ки на купони,на разходки и т.н..Живота продължава с времето ще го забравиш.