PDA

View Full Version : По приятелски ... ( хомофоби да не четат )



Cryandhaveaniceday
09-04-2013, 20:31
Здравейте .Пише Ви младеж на 16 год.възраст.Като всяко друго момче на тази възраст,аз си падам и по двата пола.Но мъжете като чели ме привличат повече.Тъй като ме е страх да направя връзка със момче,защото родителите ми мразят геиове,а класа ми ще ме намрази,но пък много искам секс с момче,обмислям секс с други момчета от моя клас.За или против това сте по принцип?
Пък и не мисля,че съм готов за връзка!

melany94
09-04-2013, 20:44
Като всяко друго момче на тази възраст,аз си падам и по двата пола.

Не всички момчета на тази възраст си падат по мъже. Иначе щом те влече си действай, кво значение има за теб какво мислят другите. В крайна сметка нали теб те оправят, не тях. Ти си взимаш решенията за това кой да ти го слага.

Mr.Nobody
09-04-2013, 20:48
Не всички момчета на тази възраст си падат по мъже.

Определено нямам спомени от тази възраст за подобни дори мисли ...

Cryandhaveaniceday
09-04-2013, 20:55
Определено нямам спомени от тази възраст за подобни дори мисли ...

еми може и да нямаш но си едно от малкото изключения,повечето не сме от изключенията

baby_baby
09-04-2013, 21:15
Боже к'во те интересува какво мислят другите? Ако толкова ти харесват момчета си прави но аз си мисля че това е временно

meagain
09-04-2013, 21:16
Честно казано аз НИЩО против нямам гейовете и според мен няма от какво да се срамуваш, ако си гей.

tori
09-04-2013, 21:19
Не, ти си от малкото момчета, които си падат по момчета. Няма значение какъв си, важното е да не се срамуваш от себе си.

marilyn
09-04-2013, 21:22
Пише Ви младеж на 16 год.възраст.Като всяко друго момче на тази възраст,аз си падам и по двата пола.

НЕ знам защо си решил, че повечето ти връстници си падат и по двата пола.

Какво ти пука за мнението на някакви непознати хора от форум. Прави секс с когото искаш, нас не ни интересува.

Fisherman
09-04-2013, 22:09
Дори не прочетох оригиналния пост,защото не ми се чете гейско повръщано.Виж момче ти си болен,лекувай се или ще умреш някъде по ливадите

DarkTemplar
09-05-2013, 06:58
класа ми ще ме намрази, но пък много искам секс с момче, обмислям секс с други момчета от моя клас.
Викаш ако само си го слагате "по съученически" няма да те намразят. :D

Devor
09-05-2013, 07:09
или поне не всички от класа :D само ,че тогава ще започнат да ви мразят от другите класове:D

Smrazqvashta
09-05-2013, 07:14
Като всяко друго момче на тази възраст,аз си падам и по двата пола.

Момчетата на твоята възраст и не само си падат по жени/момичета.

Ти можеш да обмисляш много неща с твоите съученици, коренно различен е въпроса дали те биха се съгласили.

draid
09-05-2013, 08:36
Като всяко друго момче на тази възраст,аз си падам и по двата пола.

Ъъъъ аз явно нещо съм бил от чалнатите деца, ама не си спомням да ме е привличало друго освен жени.
Двама педали в един клас ? Не мисля, че вероятността е на твоя страна, по-добре си търси другаде късмета, ако не искаш да се разбере какъв си.

FuCKkK13
09-05-2013, 08:45
не всички на тая възраст си падат и по двата пола.. има такива неориентирани,ама са малко..
нямам против тия връзки,стига да не го навирате в лицата на хората ..
и все пак бих ти казала да изчакаш още 1-2 години преди да започнеш каквато и да е връзка ( т.е. нито с момче,нито с момиче) ей така,да ти се подредят нещата,може да ти се промени мисленето

yakuza_
09-05-2013, 08:58
Прочетох само това за класа, но като умерен хомофоб, аз бих те игнорирал от живота си, ако сме в един клас.
Не виждам какво ви прилича в мъжете честно казано :lol:

Lewskarche
09-05-2013, 09:17
Природата те е създала да го вкарваш , а ти кво се изкълчваш и искаш да ти го вкарват не знам ..

TrollFaace1
09-05-2013, 11:15
Като всяко друго момче на тази възраст,аз си падам и по двата пола

:lol: :lol: :lol:

Devor
09-05-2013, 11:42
На твоите години и аз бях доста неориентиран и го правех с каквото ми попадне-хора,животни,плодове, зеленчуци...Но след години се осъзнах и сега праскам само животни и от време на време прескачам до моргата.Имам приятел там,та той ми се обажда,когато има нещо свежо.

Cryandhaveaniceday
09-05-2013, 15:03
Мда,вярвайте си.Благодаря на тези,които ме подкрепят!

ADMIRALKA14
09-05-2013, 15:14
http://25.media.tumblr.com/avatar_c0cde0562f62_128.png

Overkill_Teen
09-05-2013, 19:30
Какво значение има какво мислим ние?
Прави това, което на теб ти харесва, а и да експериментираш не е никак лошо. ;)

Oy7ofCon7roL
09-05-2013, 19:31
Като всяко друго момче на тази възраст,аз си падам и по двата пола.

И аз да го цитирам тва изречение 8)

Smith_6
09-05-2013, 19:41
Не прочетох до край името на темата, а трябваше...
1. Никой нормален човек не си пада по същия пол, защото едва ли ще имате деца.
2. От горното следва че не си нормален.
3. Ако можех лично бих те убил по най-мъчителния начин които ми дойде на ум за да стане света по-нормален и чист.
4. Не съм хомофоб, просто мразя педер*сти.

Tyler The Creator
09-05-2013, 20:08
ти обаче си вярваш че всички на 16 са или са били пендели като теб :D

pepino358
09-07-2013, 10:08
Виж са много добре си го измислил като го направиш с момче от твоя клас, той ще разкаже на момичетата колко си добър и може да ти се получи и с двата пола. Обмисли правенето на визитка и започни бизнес. Първо само от твоя клас после и от квартала
Хахахаха вие нормални ли сте бе
Лелел колко мразя уефскари и педали
Ама щом те кефи никой няма право да те спре

Fisherman
09-07-2013, 10:11
Ама щом те кефи никой няма право да те спре

точно един шут в трахеята,да се задави със собствената си мръсна гейска кръв и вече е спрян

pepino358
09-07-2013, 10:45
точно един шут в трахеята,да се задави със собствената си мръсна гейска кръв и вече е спрян

На тоя ще му излекувам всички проблеми

DarthLord
09-07-2013, 12:11
Нямам против връзки от такъв тип, само че, да не натрапват пред другите, че са 'такива'. А гей-браковете е друга тема. За тях съм напълно против. Иначе, прави това, което ти харесва. На тази възраст е нормално да си объркан.

Rabalka
09-07-2013, 13:13
:lol: :lol: :lol:

BlueFace
09-07-2013, 14:00
.Като всяко друго момче на тази възраст,аз си падам и по двата пола.

Аахахаа, made me lol :rofl:
Интересен начин да се почувстваш нормален като си втълпиш, че повечето момчета на твоята възраст са като теб. News flash - не са. А и освен ако не си в някаква гимназия за хомосексуалисти съучениците ти няма да са особено въодушевени от предложението ти.

Отдавна се опитвам да подхожам към такива въпроси с мисленето " И гейовете са хора, такива са се родили, няма какво да се прави", но самата идея за сексът между мъже ме отвращава.

MaybachMusicGroup
09-07-2013, 15:07
цяла вечност ще те чукат дяволите

Fisherman
09-07-2013, 15:59
момчето е служител на сатаната

t.A.T.u.
09-12-2013, 10:27
НЕ трябва да ти пука кой какво мисли, важното е на теб да ти е добре. Няма нищо лошо в това. Има ли някой, който конкретно да ти харесва или просто искаш да пробваш?

WindOfChange
09-12-2013, 10:40
Като всяко друго момче на тази възраст,аз си падам и по двата пола.!
Не съм хомофоб, но най-малкото, което мога да кажа е, че си тъп педал. Не, момчетата на тази възраст не си падат и по двата пола. Точно на тази възраст бих казал, че трябва да си пълен извратеняк за да си падаш по двата пола.

Fisherman
09-12-2013, 10:51
НЕ трябва да ти пука кой какво мисли, важното е на теб да ти е добре.

с тва мислене по-далеч от гробищата няма да стигне човек

Mary_Jane_69
09-12-2013, 10:56
в края на краищата никой не си избира кога да отиде там

Fisherman
09-12-2013, 11:02
да,но можеш да си избереш дали ще бъдеш забравен или ще оставиш следа

LHDWBD
09-12-2013, 11:27
Нямам нищо против гейовете.Но това, че ти си падаш по момчета не означава,че и твоите съученици също си падат

Auriss
09-12-2013, 20:04
ако пешо е дърво и е розов значи всички дървета в гората са розови. наеби пешо, спаси дърво.

Redim_Umnosti
09-12-2013, 20:17
След тази тема вече няма да се преобличам в съблекалнята.Ставате все повече и почвате от все по рано 100% има и в нашия клас!

Auriss
09-12-2013, 23:44
размножават се безполово. верно умности редиш

GUEST000
09-13-2013, 00:58
да,но можеш да си избереш дали ще бъдеш забравен или ще оставиш следа

хаха .. ей следа .. кога ще спреш да сереш във форума .. не остави ли достатъчно кафяви следи вече ? .. пише да не четат хомофоби .. щом мразиш педалите не мога да разбера защо човъркаш всички подобни теми .. струва ми се че имаш вземане даване с много педераси ..


точно един шут в трахеята,да се задави със собствената си мръсна гейска кръв и вече е спрян

по-лекичко, че гледам си се засилил към затвора ..? нека позная - лапа ти се .. ЛИЧИ СИ !

PainInTheAss
09-13-2013, 21:40
Здравейте .Пише Ви младеж на 16 год.възраст.Като всяко друго момче на тази възраст,аз си падам и по двата пола.

Копеле застреляй се!

t.A.T.u.
09-14-2013, 07:23
да,но можеш да си избереш дали ще бъдеш забравен или ще оставиш следа

Щото само ако си хетеро можеш „да остави следа“ ли? хахаха

---

И за всички хомофобски коментари - абе не мога да разбера, кой нормален човек седи и се меси в избора на другите? Айде всеки да си гледа себе си.

Tyler The Creator
09-14-2013, 08:48
да,но можеш да си избереш дали ще бъдеш забравен или ще оставиш следа

я съм спокоен, оставих не малко бели следи около устата на уруда който те е изакал на тая планета.

Fisherman
09-14-2013, 15:08
хаха .. ей следа .. кога ще спреш да сереш във форума .. не остави ли достатъчно кафяви следи вече ? .. пише да не четат хомофоби .. щом мразиш педалите не мога да разбера защо човъркаш всички подобни теми .. струва ми се че имаш вземане даване с много педераси ..



по-лекичко, че гледам си се засилил към затвора ..? нека позная - лапа ти се .. ЛИЧИ СИ !

първо ме наричаш хомофоб,после ми правеш педалски намеци,що за сбърканяк си келеш

Fisherman
09-14-2013, 15:11
Щото само ако си хетеро можеш „да остави следа“ ли? хахаха

---

И за всички хомофобски коментари - абе не мога да разбера, кой нормален човек седи и се меси в избора на другите? Айде всеки да си гледа себе си.

да тоя свят е на хеторосексуалните,всички педераси,тайлъри и наркомани с 2 леа в джоба са просто мършляк
кажи ми ти сигурно дължиш съществуването си на някой хомосексуален така ли?Изкарал те е през вълшебния си анус?


я съм спокоен, оставих не малко бели следи около устата на уруда който те е изакал на тая планета.

ако имах твоята външност и аз щях да се спичам,пуши си там качака и остави нормалните хора да дискутират
селяндурник

Stan4o123
09-14-2013, 16:13
http://www.youtube.com/watch?v=w7Myff5xAZM

Tyler The Creator
09-14-2013, 16:31
да тоя свят е на хеторосексуалните,всички педераси,тайлъри и наркомани с 2 леа в джоба са просто мършляк
кажи ми ти сигурно дължиш съществуването си на някой хомосексуален така ли?Изкарал те е през вълшебния си анус?



ако имах твоята външност и аз щях да се спичам,пуши си там качака и остави нормалните хора да дискутират
селяндурник

ти ше обаждаш за вълшебните ануси, при положение, че си некво изклюение, можещо да поеме по 8 чурки едновременно.

и дааааап, че го пуша, даже ше изтръсквам върху изчадието дето му викаш мамо, докато то пуши моя качак ^_^

Fisherman
09-14-2013, 16:36
ти ше обаждаш за вълшебните ануси, при положение, че си некво изклюение, можещо да поеме по 8 чурки едновременно.

и дааааап, че го пуша, даже ше изтръсквам върху изчадието дето му викаш мамо, докато то пуши моя качак ^_^

нещастен грозник и щом си толкова отворен и ще си говорим за майки,не знам майка ти ква треа да е била за да те роди с тия плавници на главата,които наричаш уши,сигурно са викали ударна бригада да те дърпа за хиелиновия хрущял

ако някой ден избухне войнда и пуснат бомба в селището ти,всички ще се скриете в кметството а ти ще ги покриеш с уши,за да ги предпазиш от радиацията

Fisherman
09-14-2013, 16:39
Изгубения син на Ръмпелстилтскин

Fisherman
09-14-2013, 16:52
Дай си ухото да си покривам зимата колата

t.A.T.u.
09-14-2013, 19:58
да тоя свят е на хеторосексуалните,всички педераси,тайлъри и наркомани с 2 леа в джоба са просто мършляк
кажи ми ти сигурно дължиш съществуването си на някой хомосексуален така ли?Изкарал те е през вълшебния си анус?


На интересен ли ми се правиш бе?? пхаха
Не ти ли пускат достатъчно жени, че се занимаваш с другите какво правят?



нещастен грозник и щом си толкова отворен и ще си говорим за майки,не знам майка ти ква треа да е била за да те роди с тия плавници на главата,които наричаш уши,сигурно са викали ударна бригада да те дърпа за хиелиновия хрущял

ако някой ден избухне войнда и пуснат бомба в селището ти,всички ще се скриете в кметството а ти ще ги покриеш с уши,за да ги предпазиш от радиацията

За кво обиждаш човека сега? Я се покажи теб да те видим и да се посмеем малко.

Fisherman
09-14-2013, 20:05
На интересен ли ми се правиш бе?? пхаха
Не ти ли пускат достатъчно жени, че се занимаваш с другите какво правят?




За кво обиждаш човека сега? Я се покажи теб да те видим и да се посмеем малко.

аз съм последния човек тук,който ще засегнеш на тема "жени" и "внимание от жени" единственото нещо на което ще се посмеем е повръщаното на форумните парцали,като теб самия

nezabelejimata
09-14-2013, 21:10
Викаш ако само си го слагате "по съученически" няма да те намразят. :D
Не не не мога :D :D :D :D
Абе стига сте се притеснявали какво ще мислят останалите за вас ... Просто прави това което ти душа сака и да не ти пука :D

Tyler The Creator
09-14-2013, 21:23
Т'ва че покривам целия ти род с чеп, не ти ли е достатъчно :D

Ти много се засегна, чак 3 поста ми посвети. :D :D :D Комплексарщина :D

Fisherman
09-14-2013, 21:25
Т'ва че покривам целия ти род с чеп, не ти ли е достатъчно :D

Ти много се засегна, чак 3 поста ми посвети. :D :D :D Комплексарщина :D

не просто мога да пиша,твоя малък мозък и изпит от мургозината и не можеш да надраскаш повече от 2 реда

Tyler The Creator
09-14-2013, 21:30
Жалките ти опити за провокация може да вървят тук някъде из форума, ама тук не. Па, как може да вземеш на сериозно човек които се срамува от външността си толкова, че чак да не я показва пред непознати, а пък камоли да се обидиш от него :D

Fisherman
09-14-2013, 22:23
Жалките ти опити за провокация може да вървят тук някъде из форума, ама тук не. Па, как може да вземеш на сериозно човек които се срамува от външността си толкова, че чак да не я показва пред непознати, а пък камоли да се обидиш от него :D

Не пускам снимки,защото се срамувам от големи си уши

LHDWBD
09-14-2013, 22:24
Не пускам снимки,защото се срамувам от големи си уши

right in the feels

t.A.T.u.
09-15-2013, 07:31
аз съм последния човек тук,който ще засегнеш на тема "жени" и "внимание от жени" единственото нещо на което ще се посмеем е повръщаното на форумните парцали,като теб самия

1-во, в женски род говори, жена съм.

И 2-ро, да, видях сега защо не можеш да бъдеш „засегнат“ на тая тема. 20 годишен девственик се прави на интересен в темата за гейове. А ти какъв си - асексуален? Значи или не ти пускат изобщо (по обясними причини :D ) или ти не искаш, което е странно като се има предвид за колко хетеросексуален се смяташ.

Не че на някого му пука за твоя „сексуален живот“ ( ако може изобщо да се нарече така :D ) , но като се месиш в избора на другите, очаквай същотото.

Ivaaaaa
09-15-2013, 07:40
Като всяко друго момче на тази възраст,аз си падам и по двата пола.

ват :О

иначе гей си, но няма нищо лошо в това

чао

Fisherman
09-15-2013, 10:39
1-во, в женски род говори, жена съм.

И 2-ро, да, видях сега защо не можеш да бъдеш „засегнат“ на тая тема. 20 годишен девственик се прави на интересен в темата за гейове. А ти какъв си - асексуален? Значи или не ти пускат изобщо (по обясними причини :D ) или ти не искаш, което е странно като се има предвид за колко хетеросексуален се смяташ.

Не че на някого му пука за твоя „сексуален живот“ ( ако може изобщо да се нарече така :D ) , но като се месиш в избора на другите, очаквай същотото.

Първо си вреш носа в личния ми живот,после от казваш,че на никого не му пука,доста мощна логика.Тва какво съм правил девствен съм или не съм,знаем само аз и момичетата с които съм бил,другите са свободни да мислят,каквото пожелаят.

Всъщност приветствам безпочвените опити за обида.

t.A.T.u.
09-15-2013, 12:11
Първо си вреш носа в личния ми живот,после от (?) казваш,че на никого не му пука,доста мощна логика.Тва какво съм правил , девствен съм или не съм,знаем само аз и момичетата , с които съм бил,другите са свободни да мислят каквото пожелаят.

Всъщност приветствам безпочвените опити за обида.

Знаят те... че не можеш да ги оправиш като хората. :D Не знам за какво овърташ толкова, срам те и да си кажеш, че си девствен.
Казах ти вече - като се месиш на другите и ги обиждаш без причина - и те ще ти се месят.


И си оправи малко пунктуацията, че ставаш смешен вече. На 20 е хубаво ПОНЕ да можеш да пишеш.

Fisherman
09-15-2013, 13:03
Знаят те... че не можеш да ги оправиш като хората. :D Не знам за какво овърташ толкова, срам те и да си кажеш, че си девствен.
Казах ти вече - като се месиш на другите и ги обиждаш без причина - и те ще ти се месят.


И си оправи малко пунктуацията, че ставаш смешен вече. На 20 е хубаво ПОНЕ да можеш да пишеш.

доста си гнусна,за да продължаваш да се интересуваш от сексуалния ми живот,както казах мисли си,каквото пожелаеш
и без тва си проста домакиня,повече от ти си девствен хаха и разни присмехулки едва ли ще постигнеш

GUEST000
09-15-2013, 21:59
Не се учудвайте за агресивното поведение на фишчето ..дължи се на изнасилване в детсвтото от негри-гейове .. срам го е да си признае, че му е харесало и това ще му остане като комплекс за цял живот .. именно това е причината така агресивно да напада хората с различна сексуална ориентация ..

Ей мършо .. заври си един банан в задника да изпиташ носталгия ...

Fisherman
09-15-2013, 23:31
Не се учудвайте за агресивното поведение на фишчето ..дължи се на изнасилване в детсвтото от негри-гейове .. срам го е да си признае, че му е харесало и това ще му остане като комплекс за цял живот .. именно това е причината така агресивно да напада хората с различна сексуална ориентация ..

Ей мършо .. заври си един банан в задника да изпиташ носталгия ...

какъв жалък опит,за да ме засегнеш ще тряя да се постараеш повече,говедарче просто
секи втори говори за гейове и ануси в тоя форум ,ше каже човек ,че си го слагате,след като загасите комютрите

t.A.T.u.
09-16-2013, 13:35
доста си гнусна,за да продължаваш да се интересуваш от сексуалния ми живот,както казах мисли си,каквото пожелаеш
и без тва си проста домакиня,повече от ти си девствен хаха и разни присмехулки едва ли ще постигнеш

Домакиня ли? :D Кво общо има това с мен? ... А за теб си личи, че си постигнал много с твоя „добър“ правопис.



секи втори говори за гейове и ануси в тоя форум ,ше каже човек ,че си го слагате,след като загасите комютрите

Като не ти харесва, тогава що се вреш все в темите за гейове? Нито ти е тук мястото, нито изобщо в тоя раздел. А като не ти харесва форума - не влизай. Но като ти гледам броя на мненията, не висиш малко тук. Пробвай да излезеш от къщи... с хора... В реалния живот.

Fisherman
09-16-2013, 17:06
Лол помия до шия,опитваш се да ме изкараш прошляк ли? Не си познала,хои бъркай манджите там,чисти,кърми децата простакеса

Fisherman
09-16-2013, 17:08
Постигнал съм да,не вися във форум за да обсъждам срксуалния живот на другите.

AmericanAssholes
09-16-2013, 17:14
Постигнал съм да,не вися във форум за да обсъждам срксуалния живот на другите.

:(

anonymous908491
09-16-2013, 17:15
еми може и да нямаш но си едно от малкото изключения,повечето не сме от изключенията

Повечето живеещи на село го правят за първи път с овца, тях не ги е срам, не се срамувай и ти.
Никой твой съученик не би отказал да му духаш, прояви инициатива и му бръкни в гащите.

prince
09-17-2013, 06:54
Обичаш ли да лапаш на големи тарикати? Отивай да се лекуваш бандо. Тоя твоя гъз го нямаш за нищо.

Tyler The Creator
09-17-2013, 19:20
Постигнал съм да,не вися във форум за да обсъждам срксуалния живот на другите.

:lol: ше те шамаря с ухо бе, пъпчав гарван комплексиран :D :D :D

Fisherman
09-17-2013, 21:46
:lol: ше те шамаря с ухо бе, пъпчав гарван комплексиран :D :D :D

недей ше си развалиш хубавите уши

psychopath
09-18-2013, 03:54
Случвало ми се е да бъда обект на желания от страна на гейове. Бил съм толерантен, но на един му дадох една дясна. :О

Mihailov
09-26-2013, 02:07
Мина парада сега трябва да чакаш до другата година :)

CrazyLittleThing
09-27-2013, 17:55
Не съм чела всички отговори, може да са ти го казали и преди мен, но ако ще правиш секс с момче, по-добре да не е от класа ти. Може да се разчуе, да те ебават че си гей, бла бла и кви ли още не шитни. Ясно, че извън даскало може и да нямаш чак такъв избор, ама по-добре си направи труда да намериш някой, с който да нямате общи познати, че да не се притесняваш после, че Пешо може да каже на Иван че си се опитвал да му пускаш ръце, той пък да каже на Мими и така всички да разберат... нвм, схвана идеята...

EinGutesKind
09-27-2013, 18:58
Всъщност няма момчета, които харесват жени, ама нали баба и природата така са казали ... :razz:

Баща Ти
09-27-2013, 21:15
ГАДНО!

БЛЯК!

ИЗРОД!

Не бе шегувам се, няма нищо лоши да си педал и да те чукат в гъза, кво толкова?

niq govori
09-28-2013, 03:50
такаааа...
първо: най-вероятно си гей, или поне би.
второ: не живей с илюзията, че на твоите години, момчетата са объркани в сексуалността ти. Ще налетиш на някое момче (убеден, че и той не знае какво иска) и после и двамата ше имате доживотни травми (ти може и физически да имаш)
трето: не си мисли, че не е нищо страшно (без да се паникьосваш излишно), страшно си е... в нашето хомофобско общество, това си е проблем. Ще имаш два варианта, да си ок с това и да очакваш от околните същото, или да го криеш. Изборът си е твой. На твоята възраст, по-добре си го пази за себе си.
четвърто:свикни с идеята, че това е накакъв вид проблем за социалния ти живот (не съм хомофоб, реалист съм).
услех пич,

ПП: ако искаш пиши ми на лично, имам приятел гей, който би те посъветвал и би поговорил открито с теб. (не своднича, обвързан и моногамен е, но е пич и може да ти бъде полезен.)

NissaN
10-04-2013, 10:56
ПЕДЕРАСТИТЕ са паразити ПРОТИВ тях съм

DENKAZ
10-05-2013, 11:31
Мда,вярвайте си.Благодаря на тези,които ме подкрепят!
Нали знаеш, че никой не те подкрепя? Нещо много си се филмирал и хормонът те е заблъскал вповече.

ПОВЕЧЕТО МОМЧЕТА ХАРЕСВАТ МОМИЧЕТА, не живей в заблуда, а осъзнай, че си извратен.